Drahuš Drahuš komentáře u knih

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Za mě skvělá kniha, i když téma zločinů hrůzostrašné. Jak se prolíná osobní příběh detektiva s kriminálním příběhem mě moc baví. Jsem zvědavá, co se bude s jeho životem dít dál.

07.02.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Průměrná detektivka, žádné velké napětí, vraha jsem tušila už od půlky knihy. Styl psaní jednoduchý, krátké kapitoly mi vyhovovaly. Znám o mnoho lepší krimi.

01.02.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Pěkná kniha, čtivá, propletená, docela jsem si ji užívala. Ale ten konec, ten mě doslova naštval. Doufam, že bude dvojka a rozuzlení příběhů.

11.01.2017 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak za mě pecka, hrůza, děs, napětí....Vše, co má správná krimi mít. Vedlejší zápletka s D- Kingem ozvláštňuje vyšetřování. Ani chvíli nebyla nuda. Od začátku až do konce skvělá jízda.

03.01.2017 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Chvílemi jsem přemýšlela, kde autorka na ty nechutnosti a zvrhlosti chodí. Jinak skvělá krimi, ušitá na míru pro milovníky drsných dektektivek. Určitě se k autorce vrátím.

01.01.2017 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Aňa je skvělá, mám ji ráda jako herečku a teď i jako spisovatelku. Je velmi talentovaná. Její kniha je pro mě pohlazení na duši, četla se skvěle.

16.12.2016 5 z 5

Ostrov rudých mangrovníků Ostrov rudých mangrovníků Sarah Lark (p)

Trochu zklamání, taková pohádka s červenou knihovnou dohromady. Dede by si zasloužila pár facek za rozmazlenost :-), jinak postavy sympatické. Jsem ráda, že jsem knížku dočetla a vrátit se k ní...to určitě ne!

08.12.2016 3 z 5

Ostrov tisíce pramenů Ostrov tisíce pramenů Sarah Lark (p)

Příjemná kniha, napínavá, ale o něco slabší než série z Nového Zélandu. I tak doporučuji a jdu na druhý díl.

17.11.2016 4 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Skvělá kniha, naprosto skvělá. Prolínající děj současnost a minulost, napětí a ten závěr, to jsem teda nečekala!!!

25.10.2016 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Začátek velmi zdlouhavý, prvních 200 stran jsem se musela hodně nutit číst. Potom postupný rozjezd a závěr výborný. Určitě doporučuji a hlavně vydržet až do konce.

11.10.2016 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Skvělá kniha, autor píše bezvadně, vše má svůj smysl. Těším se na další případ velmi sympatického policisty Wintera.

20.09.2016 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Moc pěkná kniha, detektivka propojená s duchařinou, k tomu zima,sníh a bouře. Super, ani jsem to nečekala. Jdu sehnat další:-)

29.08.2016 5 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

5 hvězd pro Kathy!!!!

18.08.2016 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Není to špatná kniha, závěr je fakt dobrý, ale pokud Adler dostal za první díly pět hvězd, tento nemůžu jinak než za tři hvězdičky.

10.08.2016 3 z 5

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Zdlouhavá, místy až nudná kniha. Myslím, že autorka to umí daleko líp, mám její knihy ráda, ale tato jen za tři hvězdy.

05.08.2016 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Ufff, drsná kniha, v některých kapitolách mi bylo až nevolno. Doporučuji, ale jen silnějším povahám....těm se určitě bude líbit, tak jako mně. 5 hvězd si tato kniha zaslouží!

31.07.2016 5 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Skvělá kniha, doporučuji!

19.07.2016 5 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Skvělá kniha, hodně jsem váhala, kdo je vrah, bylo hodně možností . Ale jo....byl to on/ona!:-) Doporučuji, pro milovníky drsných detektivek, jako dělaná!

12.07.2016 5 z 5

Kniha mi byla doporučena, ale nedočetla jsem. Tento styl humoru mi nic neříká, nebavila mě.

01.07.2016 2 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Výborná kniha plná napětí. Skvělý kousek od skvělé autorky. Doporučuji.

30.06.2016 5 z 5