dr.romca dr.romca komentáře u knih

Jeho na celý život Jeho na celý život Rebecca Hagan Lee

Kniha splnila přesně ten účel, za kterým jsme ji v antikvariátu za 19 kč , kupovala. Báječné čtení na dovolenou. Kdo má rád historické romance, ten se určitě nezklame....

14.08.2018 4 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Super. I když jsme viděla film jako první, přesto jsem hltala každou stránku.

15.03.2018 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Skvělý příběh, ale někdy zdlouhavý. Pokud přeskočíte prvních 200 stran o nic nepřijdete.

15.12.2017 3 z 5

Zřícenina na krku a jiné katastrofy Zřícenina na krku a jiné katastrofy Hannah Mary Rothschild

Tak pesimistickou knihu s označením humorný román jsem ještě nečetla. Dlouhé nudné popisy a pasáže. Jediným světlým bodem byly hádky puberťáků a vévodkyně vdova.

04.10.2021 3 z 5

Podivné hry Podivné hry Nora Roberts

Dva příběhy, druhý byl lepší. Knihu hodnotím jako průměrnou.

04.11.2020 3 z 5

Slitování Slitování Julie Garwood

Krimi zápletka byla skvělá. Jen nechápu, proč se to jmenuje Slitování.

08.07.2020 3 z 5

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Další kniha o Sigma force. Tentokrát více z pohledu Paintera. Líbilo se mi , že jsem se dozvěděla více o indiánské historii

14.06.2020 4 z 5

Faraonův soud Faraonův soud Karel Cubeca (p)

Dlouho jsem nečetla příběh z podobného prostředí. Líbil se mi styl psaní i popis starověkého Egypta

21.01.2020 5 z 5

Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji Hjok Kang

Přečteno jedním dechem.... klidně bych ji doporučila i jako povinnou četbu ve škole.

30.11.2018 5 z 5

Zánik Faeny Zánik Faeny Alexandr Kazancev

Myslím, že tato kniha , kdyby se vydala i v současnosti ( s malými úpravami poslední části ) , našla by si nové fanoušky....

01.08.2018 4 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Nějak jsem se nemohla začíst, spisovatelka dokáže skákat v čase o dvacet let v jenom odstavci. Ale i tak jsem se zasmála, jen musíte přijít na chuť stylu psaní. A příbuzní z Ukrajiny byli skvělí... :)

17.06.2018 4 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Moje první kniha od tohoto spisovatele a určitě ne poslední :))

11.06.2018

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

Pěkná kniha, dobrý námět, ale jak už tady psali jiní..... bez konce. Jako by chyběla poslední kapitola.

16.05.2018 3 z 5

Dívka ze Summer Hillu Dívka ze Summer Hillu Jude Deveraux (p)

Po delší době jsem se vrátila ke knize od Jude Deveraux. Vždy to byla sázka na jistotu, bohužel tato kniha mě vůbec nesedla. Mám raději její historické romány.

03.04.2018 2 z 5

O kocourovi, který přišel na Vánoce O kocourovi, který přišel na Vánoce Cleveland Amory

Bohužel jsem od knížky čekala asi víc. Nějak to drhlo a špatně se mi četla. Jinak miluju kočky a vím, že jsou svéhlavé, jak popisuje autor svého kocoura.

16.03.2018 3 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

I když už nepatřím do věkové skupiny, pro kterou je kniha určena, tak se mi kniha docela líbila. Klidně bych si přečetla i pokračování....Theron je lepší než Mather :-)

15.02.2018 4 z 5

101 způsobů jak použít mrtvou kočku 101 způsobů jak použít mrtvou kočku Simon Bond

Já bych opravdu nepřišla na to, jak použít mrtvou kočku. Palec nahoru

25.12.2017 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Přes zdlouhavý začátek.... pěkná kniha

26.11.2017 3 z 5

Skvělý humoristický román a skvělý je i film....Major Terazky je frajer.

09.08.2020

Smrt ve Vratislavi Smrt ve Vratislavi Vlastimil Vondruška

Moje první setkání s tímto spisovatelem. Taková příjemná detektivka....

24.05.2020 4 z 5