101 způsobů jak použít mrtvou kočku

Díky této sbírce geniálních kreseb už nikdy nebudete muset namáhavě přemýšlet, jak naložíte s mrtvou kočkou. Simon Bond svými praktickými radami vyřeší problém za vás! Zapomeňte na Králíčkovy sebevraždy! Nad těmito obrázky si budete rvát vlasy ještě mnohem víc!

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272199/101-zpusobu-jak-pouzit-mrtvou-kocku-XQY-272199.jpg 3.535
Literatura světová, Humor
Vydáno, Garamond

101 Uses for a Dead Cat, 1981

Kniha 101 způsobů jak použít mrtvou kočku

dlabikk

Jako majitelce kočky mi občas svrbí prsty zalistovat v knížce znovu a znovu :o))) Vtipné ač morbidní.

terimila
13.11.2019

Parádně dekadentní dílko. Některé způsoby jsou vskutku fascinující, asi nejvíc mě dostalo kočičí bombardování a kočka coby wc štětka. S partou přátel jsme u knížečky strávili jeden či dva vtipné večery, listovali a poočku hleděli na naši domácí černou čičimůru, na co by se hodila nejvíc. Ale stejně mi tam schází to vycpání a vmontování dronu, jak to udělal jeden nadšenec před pár lety se svým pošlým kocourem... :oD
Docela peprné bylo i její předání - mamka mi ji zakoupila k Vánocům, vědoma si mé lásky ke kočkám a skoro stejně velké lásky k černému humoru. Jenže den před Vánoci mi utekla kočka oknem (jsa přivezena na svátky do domu rodičů, kde to nezná, a vydala se na průzkum) a rozjelo se hledání, protože takovej bytovej idiot na divoký vesnici tak leda někomu skočí pod auto, žejo. A máma zoufale trnula, jak to dopadne, protože jestli kočku najdem někde placatou, tak mi přece pak nemůže pod stromek dát takovouhle knížku. :oD
Čičimůra se naštěstí našla a knížku jsem dostala. Absolutní happyend.

puml
18.05.2018

Geniálně morbidní. Doporučuji zvlášť zapřísáhlým pejskařům.

sola_lupa
20.02.2018

Není to úplně top v humoru, ale rozhodně jako milovník psů a ne zrovna milovník koček, ji velmi oceňuji. :D Jako nejlepší se mi jeví nápad s bombardováním kočkami.

p3tris
02.01.2018

Existují i lepší knížky plné černého humoru, například Rileyho králíčci. Ale ten, kdo vyznává tenhle způsob legrace a má rád kočky (nebo alespoň jejich tvar), rozhodně nebude zklamaný.

dr.romca
25.12.2017

Já bych opravdu nepřišla na to, jak použít mrtvou kočku. Palec nahoru

niki-chan
08.12.2017

Trochu morbidní, ale celkem vtipné ilustrace.

pobijecmuch
28.04.2016

Pro někoho zvrácený humor, pro dalšího poťouchlé, až drsné pobavení. Záleží jestli chcete vypnout a zasmát se, nebo raději rozjímat nad nesmrtelností Christiana Greye. Já se rozhodně hlásím k těm, který říkájí, že humoru je na světě pořád málo.