101 způsobů jak použít mrtvou kočku

101 způsobů jak použít mrtvou kočku https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272199/bmid_101-zpusobu-jak-pouzit-mrtvou-kocku-XQY-272199.jpg 3 41 11

Díky této sbírce geniálních kreseb už nikdy nebudete muset namáhavě přemýšlet, jak naložíte s mrtvou kočkou. Simon Bond svými praktickými radami vyřeší problém za vás! Zapomeňte na Králíčkovy sebevraždy! Nad těmito obrázky si budete rvát vlasy ještě mnohem víc!

Literatura světová , Humor

Vydáno: , Garamond

101 Uses for a Dead Cat , 1981

dlabikk
18.01.2021 4 z 5

Jako majitelce kočky mi občas svrbí prsty zalistovat v knížce znovu a znovu :o))) Vtipné ač morbidní.

terimila
13.11.2019 4 z 5

Parádně dekadentní dílko. Některé způsoby jsou vskutku fascinující, asi nejvíc mě dostalo kočičí bombardování a kočka coby wc štětka. S partou přátel jsme u knížečky strávili jeden či dva vtipné večery, listovali a poočku hleděli na naši domácí černou čičimůru, na co by se hodila nejvíc. Ale stejně mi tam schází to vycpání a vmontování dronu, jak to udělal jeden nadšenec před pár lety se svým pošlým kocourem... :oD
Docela peprné bylo i její předání - mamka mi ji zakoupila k Vánocům, vědoma si mé lásky ke kočkám a skoro stejně velké lásky k černému humoru. Jenže den před Vánoci mi utekla kočka oknem (jsa přivezena na svátky do domu rodičů, kde to nezná, a vydala se na průzkum) a rozjelo se hledání, protože takovej bytovej idiot na divoký vesnici tak leda někomu skočí pod auto, žejo. A máma zoufale trnula, jak to dopadne, protože jestli kočku najdem někde placatou, tak mi přece pak nemůže pod stromek dát takovouhle knížku. :oD
Čičimůra se naštěstí našla a knížku jsem dostala. Absolutní happyend.

puml
18.05.2018 5 z 5

Geniálně morbidní. Doporučuji zvlášť zapřísáhlým pejskařům.

sola_lupa
20.02.2018 4 z 5

Není to úplně top v humoru, ale rozhodně jako milovník psů a ne zrovna milovník koček, ji velmi oceňuji. :D Jako nejlepší se mi jeví nápad s bombardováním kočkami.

p3tris
02.01.2018 4 z 5

Existují i lepší knížky plné černého humoru, například Rileyho králíčci. Ale ten, kdo vyznává tenhle způsob legrace a má rád kočky (nebo alespoň jejich tvar), rozhodně nebude zklamaný.

dr.romca
25.12.2017 5 z 5

Já bych opravdu nepřišla na to, jak použít mrtvou kočku. Palec nahoru

niki-chan
08.12.2017 3 z 5

Trochu morbidní, ale celkem vtipné ilustrace.

pobijecmuch
28.04.2016 5 z 5

Pro někoho zvrácený humor, pro dalšího poťouchlé, až drsné pobavení. Záleží jestli chcete vypnout a zasmát se, nebo raději rozjímat nad nesmrtelností Christiana Greye. Já se rozhodně hlásím k těm, který říkájí, že humoru je na světě pořád málo.

Alena_S
14.04.2016 3 z 5

I když mi mrtvé kočičky nijak vkusné nepřijdou, musím aspoň pár hvězdičkami ocenit nápaditost - jak jsem se ani nechtěla smát, tak to kolikrát jinak nešlo a musela jsem žasnout, jak autor na tu kterou koninu přišel :-) Komu se líbí, rozhodně doporučuju i Raileyho Králíčkovy sebevraždy.

qwill
20.02.2016 1 z 5

no nevím..... mám pochopení pro zvrácený humor (takže nedávám přímo odpad), leč má oblíbenkyně Mrtvá Kočka Karla Michala by ke knize přidala velmi peprný komentář....
něco na způsob Seš mrtvá ale nejseš blbá....
napadá mě jediný způsob použití - a to do čtenářské výzvy,

medvedice3
20.02.2016 5 z 5

Královsky jsem se bavila - při dnešní snídani (20.2.), kdy mi kniha byla "strčena pod nos" se slovy, podívej, co jsem přinesl z knihonvy - řvala smíchy, vykřikovala "to není možné", "jen se na to podívej", "jak ho tohle mohlo napadnout" atp. - kniha mi moc zlepšila náladu a dodala velmi chybějící elán.

kočky černý humor

Simon Bond