DominaCZ DominaCZ komentáře u knih

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Hm tak opět zklamání. Začne to o unesené holce, z místních chytrých komentů se dozvím že jde o šikanu vulgárních pubošů, kteří si neporaděj s jedním blbcem ... a ono to tak fakt je.
Skutečně neporaděj. To tomu totiž dává takovej trapně táhlej, nudnej tón zoufalců.
Mě nezajímaly jejich dementní životy a prohry a prostě mě nezajímalo, jak na něj jakože SPOILER v žádným případě nikdy a nikde nemaj. Už mě to štvalo. Ta knížka je o ničem, pouze o čtyřech připos*ancích, co furt jen hulej a váhaj. A ty kecy a o Bohu a modleníčko??? To už vůbec ne, ten mě tam sral z nich nejvíc.

Jo a ty vulgarity mi nevadily, spíš jsem nepobrala, proč by se k sobě "kámoši" takhle chovali.
To sorry.

09.06.2020 odpad!

Dívky z Roanoke Dívky z Roanoke Amy Engel

(SPOILER) Nic extra, spíš co mi bylo odporné, byly neustálé čtrnáctileté roztahnožky a zbouchlé puberťačky, které bral dědek tak v pohodě.
Tohle já nesnáším, a vyskytuje se to nejen v knihách, ale i v reálu. Není od toho klid, a i tady, v SPOILER!!!!
už to vyžvanily i ostatní kvokny takže to říct můžu i já - incestní knize- to prostě musí být a je to ústřední téma. Prostě roztažený kozatý obepnutý pubošky tentující na slámě.
Sorry, to fakt ne, to mě nedojímá.
Jakej je pak div, že sexy dědek neodolá a k babče holt přijme ještě i svý děvčata?

Já čekala historický drama, utažený korzety, nějaký temný studený sídlo a mračna nad domem s polem plným krákajících vran ... a ne slepice který neví, koho ojet dřív...sorry sorry sorry fakt ne.

08.06.2020 odpad!

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Sorry všem fandům, ale totál propadák. Protože to je z devadesátek, je to naivní, začáteční a tím pádem jaksi ...dětské. Zdejší mafiozové jsou vykresleni snahou sice silnou, ale pořád tam prokvítá amatérismus typický pro devadesátky - prostě nula.

SPOILERY.
Rozsekala mě ta představa tehdejších mobilů, ač měly pokrytí jen na určitých částech naší republiky. Za ten návrat do vzpomínkovýho pravěku autorovi díky.
Krapet mi nesedělo to, že se v 96 roce dělalo barevný zateplení paneláků - to podle mě bylo o nějakej rok pozdějš, ale to jen tak trošku můj pocit.

Krapet trapnosti, jako např. detektiv titulující poldy "pápá hoši, detektivové se na chodníku strkali jako malí haranti" apod. - jako proč se tam strkali jako dva idioti ?!!!

Naprostý zbytečný prostoje - že Fisher čumí babám na ulici na prde*e a hodnotí je, že chce žrát u matky oběti buchtu, ale netroufá si, že tlustej Váňa byl u lékaře a teď jim to tam popisuje ...koho to zajímá ?!!!

A na závěr jenom trošku rýpnutí do děje- když i já, která detektivky nečtu, poznám hned zkraje kdo že to asi spáchal, když si ho bábi zcela v klídku v noci pustila do bytu a v pohodě se před ním pohybovala po bytě a nechala ho manipulovat s klíčema, tak je něco špatně. Dost špatně, protože to okamžitě odradí.

Postavy nesympatický, děj se natahuje, je přímo o ho*ně, protože nějaký popisky vztahů za dob dávných, jak chodili do školy a pak si hráli díky otevření jednoho klubíku na drsný borce, jsou prostě směšný. Že se v klubu točily miliardy? Ale no tak.
Sorry, prostě směšný.

06.06.2020 odpad!

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Enormní demence už od počátku.
Proč na každým kroku, i na benzině, musel bejt nějakej americkej vesnickej dement nebo šupák ?!

Jinak lidi - oběti další dementi. Jsou mu na mušce, vědí to, přesto s každým výstřelem šokující výkřiky OH BOŽE, ON PO NÁS STŘÍLÍ !!!
Tak ne asi twl.
Nepomohla tomu ani anotace s roztaženýma hnátama.

Autor na to, jak píše že tvrdě maká na psaní a své rutině, je dost otřesnej, mnohdy až trapnej.

Spoiler: Týpkovi rozstřílí snoubenici, ta se mu tam roztažená válí v krvi (ano, je to ta z anotace) a když konečně zemře, s ním to nehne ?! Normálně by se pozůstalý k tomu mrtvému asi vrhl snajpr-nesnajpr ne? Ale on v poklidu zůstane, dál číhá, nic necítí a za vteřinu na to, že tam její tělo v pouštní výhni leží a rozkládá se, zapomněl a řeší, jak smahnout šmejda. Tak určitě tyv*le jako.KONEC.

05.06.2020 odpad!

Ani muk Ani muk David Jackson

Mně se to od počátku nelíbí, nedojímá mě to, nijak se mně to nedotejká. Prostě NIC.
SPOILERY.

Je jim pade, ale vykresleni jsou jako svěží dvacátníci, což příliš tluče do očí.
On dokáže sám rozsekat i skupinu mladíků, kteří se válej v krvi a ze strachu nic nepoví-tak jistě.
Ona pořád dojatě fňuká a příliš cukruje - ideální do facebookové skupiny Společnost odporu proti zdrobnělinám.
Ta šestiletá nemluví na svůj věk - příliš rozumná, což rozčiluje. Vzpurná, na proplesknutí.
Prostě nelíbí.

02.06.2020 1 z 5

Fantazii se meze nekladou Fantazii se meze nekladou J. D. Robb (p)

Nezaujalo už od začátku. Od počátku víme co se stalo, tak proč celou knihu ona pátrá??
Taky mě štvalo, že to jde říct kolegům, ale oni jak zaslepení blbci si z toho dělaj v práci srandu a nenechaj ji to ani doříct.
Herní idioti prostě.
Nelíbilo.
Neatraktivně podané, musel by to psát někdo, kdo se tím skutečně zabývá.

02.06.2020 1 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Kniha donešená naslepo, sama bych si ji nevybrala, ale jako jo.
NO, takže opět vypíšu co a proč.
SPOILERY.

Předpokládám, že se sterilizační politikou zabývali několik let nazpět, proč se tedy rodilo tolik omezenců? Nízké IQ měla už jejich bába, jejich matka, obě holky i syn jedné z nich ... prostě tupců plnej barák. Když se to teda dělalo, že se ta děcka pořád rodila ?!

Je to román, já vím, ale ... Jedna rodí ve 14, druhá v 15 ... vážně by ouřady čekaly na nějaký papírovačky, návštěvy úřednic, rozhovory a váhaly by, zda ano či ne, zda je to únosné, zda se to má...? Myslím, že tam se prostě vypsal papír a do tejdne holka s břichem frčela na "operaci" a vrátila se bez břicha a někdy i bez mimina, když jich bylo doma už moc. V reálu se asi žádný štráchy s citlivejma úřednicema nenadělaly, natož aby někdo dal na nářky tupých náctiletých roztahnožek.

Štvaly mě jejich neuctivé "žádosti" - jako přijde úřednice a ony na ni vyjedou "tak co ste nám přinesla, potřebuju nový léky!" ?!

Proč rodina černochů dostala tři tašky oblečení a brýle, léky, boty a jiné, a rodina bílých na stejně starý děcko jen dvě tašky a pleny...?

Vážně už byl spermicidní gel v roce 1960? Páni !!!

Antikoncepce dávaná úřady ZADARMO těm nejchudším a oni na to stejně se*ou ... a dnes ji musíte pořizovat za těžký prachy. Jak nespravedlivé :)

Když ji úřednice zatahne domů do svýho lepšího baráku, zas ji tupá Ivy "miluje" a nechá se hejčkat...mrcha prodejná.

Prý v roce 1960 nezná nikoho, kdo v okolí kojil, takže to její ani ségřino děcko neumí ... vážně chudina z plantáží nekojila...? Vážně je vždycky systém vybavil výbavičkama, lahvičkama a vším luxusem ????

Takže proto hodnotím jak hodnotím no. Příliš hra na city. U tupých se to má dělat dodnes, co si budem povídat. Ten věk měla zvýšit, nechat rodit 14letý je hloupý. Úřednice vážně otravná tou citovostí.
Jediný plus: čtivost+obálka. Taková Jojo Moyes to je, citovka prostě.

02.06.2020 3 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Četla jsem tu historickou linii, ta moderní o pátrání a neustálém čumění do fotek alá KDO TO JE BABI, POZNÁVÁŠ JI? mě nezajímala.
Silné téma, bezesporu, ale Rill se svou drzostí, nevděčností ke svým "novým pěstounům" a poté zase nerozhodností, kdy sotva ji přátelé zachránili, vydupala si, že je musejí vrátit zpět k boháčům, byla na ranu.
Jinak dobré.

01.06.2020 4 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

3 za čtivost, vražda ani "tajemství" šokující nebyly. Obě byly otravný, byť dobře prokreslený.
V podstatě tam o nic moc nešlo.
Dcera a jeho přítelka taky na ranu.
Proč tam všechny baby byly takový nepříjemný krá*y?

29.05.2020 3 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

(SPOILER) Tak jako představení se číšníka, jeho napřažená ruka a poté zamávání směr k jejímu břichu a výkřik VÍTEJ MIMÍSKU V ARIZONĚ! mě rozsekaly.
No...v podstatě jste vše vypsali. Mně bylo celkem jedno, zda tam ta holka je / není, policejní pátračky, televizní hovory, čachry s těma dvěma ženskejma šéfka vs. její přicmrndávačská poddaná anebo ta, byť tam měla úlohu, otravná Tarin. Mě zajímala v podstatě ta bydlenovská blbá těhule.

V podstatě to byl roztahanej příspěvek na mimibizaru nebo někde facebooku.
SPOILER!
Roztáhla hnáty, nechala to do sebe narvat naholo a pak se nas*ala na NĚJ, že je v tom. Odjela za těžký prachy bavit se do resortu, kde se neschopně potácí a diví se i přístroji na opalovačák a netrefí nikam ani dle GPSky. Pořád tuny pocitů, otázek, váhání a rozepisovaček. Konec všeho končil stejně: ať si řikaj co chtěj, já to děcko chcu. Takže nač to všechno? Dupnout si mohla nahlas a doma v Anglii, nač dělat borku takhle v duchu ve svý hlavě u bazénu v USA, no ne?
KONEC.

Autorka je prý topka a všici ji žerou a bývá oceňovaná. Hm moc nevím zač. Podle hodnocení tady to nevypadá moc žhavě.

27.05.2020 1 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

NO, takže: čtu to asi tak potřetí a čím dál víc mi vystupují jasněji a jasněji jisté znaky a snad až ...jak to říci....do očí bijící výmysly, které to vyprávění celé zabíjejí.
Všichni po celém světě a tady v komentech budou jasněže skučet jak je to vyprávění hrozné (já raděj teda toho kluka, který má jako "důkaz" ty dolámané ruce, tahle nemá nic a ještě mnohé skřípe) a všichni slepě věří, ale já už ne. Teď potřetí mě to snad až štvalo. Trochu to vypíšu, kdyby se zas někdo do zpráv chtěl ptát PROČ. Je toho víc.

-Miluje ji nejvyšší boss.
-Všechny jak to říci, když ne "št*tky" ... hm tak děvčata...vždycky po útěku dostaly nakládačku nebo rovnou byly zabity, ona ne, ji vděčně líbe.
-Pro ni by šel do války i s jiným bossem. Prostě pořád ONA. Ona to tam pak vede, když mu teda ty nohy roztáhne a užívá si toho jeho "luxusu".
-Každý ji během toho převodu a útěku Čínou chtěl otentovat. KAŽDÝ.
-Vždycky jí někdo dal prachy jen tak. Přiletěl, dal a zase šel.
-Když ty prachy už dostala, neschovala si je, ale s matkou je prožraly a nakoupily za ně nevhodné, nedostačující hadry a zašly si do karaoke. Noc před pochodem pouští bych měla asi jiný myšlenky než si jít někam juchat.
-Na hlavním uprchlickém tahu, kde jsou vždy kontroly, je NIKDO po dva dny nekontroloval. Jaká náhoda.
-Když chatuje pro dospělé, je nejoblíbenější a vůbec nestíhá.
-Bylo tam nelogické chování-ty, které uprchly a měly být logicky schované, vodí ona po veřejnosti a nákupech - wtf ?! Měla jim snad hromadně nakoupit a ony být ukryté, když jim pořád údajně šlo TOLIK o život, ne?
-Mezi uprchlíky ONA ovládá nejlíp čínštinu.
-Dovoluje si ječet na jihokorej. agenty, kteří ji zachránili, a ti ji ještě uklidňují s tím, že ji věří.
-Hodně falíruje i part o škole a studiích. Do školy chodila dva roky. Nedokázala na jihu v nějakých 13ti letech sečíst ani jablíčka a napsat základní znaky, ale čínštinu jen z poslechu se naučila ihned, dokonale, a během chvilky bezvadně studovala jak angličtinu, tak ta práva a kriminalistiku. Nechápala po příchodu ani normální keramický záchod, během chvilinky dokáže nejtěžší studia. Je prostě dokonalá.
-Vrchol všeho: probudila se při operaci sl. střeva. Bez enormního zla by to prostě nešlo.
-Ví, že ji Kim sleduje, přesto má o něm dodnes facebook plný posměšných článků a obrázků.
-Uteklo a promluvilo o severu více lidí, proč byla v televizi zase uvedena jako "jedovatá houba" pouze ona ?!
-Veřejné vystoupení a jakýsi moderátor, plačící před i po: co ho dojalo, když to byl kongres všemožných uprchlíků celého světa a hrůzy zažili všichni, proč ho dojala zas jen ONA? Že vstali a plakali pak VŠICHNI v hledišti? ...no comment, vážně.
-Matka údajně znásilněná u vrátek v blizzardu číňanem - vážně ve fujavici máte chutě někoho válet v zasněžený čínský ledovici a drandit ho tam za přítomnosti děcka? No já nevim.
-Jihokorejská tajná služba JÍ udělila výjimku a dovolila sejít se se sestrou, aby ji mohla jakože identifikovat. Jen jí.
-Na jednu stranu o sobě hlásá, jaká je bojovnice a jak se nedá, a na druhé straně stačilo pár rýpanců jihokorejských holek na střední o její chybné výslovnosti a sevekor. původu a hned poraženecky odešla.
-Taky se mi nelíbilo, že u tak závažných témat neuvažovala a vrhala se do nich bez přemýšlení. Jo, pojedeme tam / přestěhujeme se / odejdu s ním / prodám tě mami/ začnu to studovat i když ničemu nerozumím/ Budeme dělat, že mám 16 i když vypadám na 8, kupci to poznaj a zmlátěj mě... už nešlo jen o její život, ale i o její mámu pak i tátu! Na to, jak se prezentovala jako rozumná bojovnice, někdy byla jak nerozumnej malej fakan a to i v dospělosti, když hledala sestru / váhala zda vystoupit a vše prozradit.
-Nelíbilo se mi, že poté, co se stala slavnou, zajištěnou a byla v bezpečí, obrátila se zády k těm, kteří ji z těch sra*ek v Číně vytáhli a starali se tam o ni - o manžele, o mámu se stejně starou dcerkou apod. Ona je nekontaktovala, přestože dobře věděla přes koho a jak, protože "si to už nechtěla připomínat". Tak tomu se říká vděk.

Takže to tak v kostce no. Kdo chce, věří. Kdo ne, zamyslí se. Je to na každým.
Mně ta holka prostě nesedí. Přijde mi, že notně jede na svůj look mini děťátka, na kterej všichni daj, ale mě osobně v tý knížce nezajímaly ani party o tom, jak se poznali rodiče, jak její otec podváděl režim a pak se divil, že šel někam za trest nebo něco o jejich prarodičích a sestře.
Já jí prostě NEVĚŘÍM, že ji každej znásilnil, i její matku chtěl každej chlap ojíždět, že se jí všechno dařilo a prostě mě štvala už v těch 13, kdy " se na něj smála, ale srdce měla zatvrzelé". Byla prostě necitelnou mrchou už odmala, což tam taky psala. Že nikoho nelitovala, nic ji nezajímalo a neznala ani mravnost. Velmi rychle se adaptovala- nalíčená coura prostě i přes líčení bude vypadat na 13, to jako nemohla nikoho oklamat že má 18, vždyť si ji vyhledejte, pořád vypadá jak ušatý děcko.

A dnes se na instáči vystavuje v šatech a průhledných halenách, kde má výstřihy a kozy jí div nevypadnou ven...no, tomu se říká PŘIZPŮSOBIT SE.
Je to čtivý, ale nesedí mi prostě.
A je tam taky dost chyb.

23.05.2020 odpad!

Začít milovat Začít milovat Lubomír Macháček

Již počátek je divný-v jednu chvíli výslech, poté v další větě skok v uvažování o dnešní směně a ženských v jakési fabrice, poté dojem že jsme kdesi v lágru, poté popisek ženy, která udržuje Václavák a štve ho tím, poté opět zase jakási ženská oroduje za to, aby viděla svý děcko a on sáhodlouze dumá zdá má nebo nemá dovolit ...na přebalu totiž je jen napsáno že je autor dětský psycholog, tu ženskou věznici si člověk musí domyslet, což je těžký, protože se tam pořád pletou stroje, směny, ženský a ta fabrika.
Prostě dost velký wtf.

22.05.2020

Poplach v Kovářské uličce Poplach v Kovářské uličce Václav Řezáč (p)

Přečtu to i dnes ale nevím moc co by to dalo děcku ...krást se do krámu? Vážně natolik uvědomělé děti?
No ale vše dopadlo ok takže v pořádku.
Fakt, že byl Bočan potrestán a chudé dámy si mohly jít s nosem nahoru vybrat obchodníka podle svého přání zní v týhle době skoro jako utopie...dnes by ho úřady osvobodily a kryly.
Takže ano přiznávám že odpočívám ne u dnešních romanťáren a detektivek, ale u starých dob jak ve filmech, tak knihách

11.05.2020 3 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Nelíbila.
Nikdy jsem nepochopila to nadšení z každýho vajcete, z toho že koza dojí mlíko ze struku a to jí teče po kopejtku apod.

Ona už tehdejší náplň alá "ach jsem tak zaneprázdněná matka, že nemůžu ani dovézt děcko k matce, tak ho tam pošlu samotné..." bylo úsměvné...protože co se stane tam? Je to děcko opět osamocené, protože babka je ještě v tak mladistvém akčním věku, že vše poběhá a obstará a zařídí a odpracuje v družstvě, že je tam kluk taky sám. To mohl tím pádem pobejt ve městě, vyšlo by to nastejno.

Vše družstevní, všichni milí a ochotní, vše ukážeme, jsme jeden celek.
Nevím, tady se mi to hnusí a podle mě to nemůže děcko zaujmout.
Tehdejší, v tom žijící děcka asi jo, ale dnešní technický placatý 3G děcka už vubec ne.

11.05.2020

V plamenech V plamenech Regan C. Ashbaugh

Tohle se docela nedalo, a nepomůže tomu ani popisek spálené oběti, která "má hlavu jako spečenej párek".

03.05.2020 1 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

OBSAHUJE SPOILERY.
Útočící na city, jasně, co jinýho JM umí žejo.

Mě spíš překvapuje, že dědek, kterej Sarah neodpustí ani proběhnutí se s děckama a jen na ni štěká povely jak na koně, ji nenaučil ani za cokoliv poděkovat. On, sám tak vydrezúrovanej, by ji měl naučit, že musíme dodržovat nějaká pravidla, viz ta škola, a nějaké chování k lidem okolo sebe, a ne ječet na ně jak nějaká pouliční fena z ghetta, jak to dělá ona, ne? Na to je moc malá, takže by jí přilítla jedna zprava zleva, děcko neděcko. Otřesnej parchant. Pak je jasněže zmetkem i ten kůň a rozkope a rozhrabe a zničí všechno okolo sebe. Takže proto mi jí nějak tak líto nebylo.

Ta manželská linie mě tam absolutně nebrala. Od sebe ještě nejsou, ale dělaj jako že jo, a zároveň ne. Ona ho jakože ze života odšvihla, a přitom má doma všechny jeho věci. Štve ji jeho přítomnost, a přitom na něj pořád po očku čumí a žárlí.

Narážky na oooootřesnej systém, kterej zachází otřesně s chudinkama dětičkama opuštěnýma, ani nekomentuju. To asi měla agitovat Jojo jinde.
A sweet end? ...hnus. Příliš. JM je prostě otřesná.
Vážně by luxusní právnice končila tak, že bude chodit na veřejnosti SPOILER !!! páchnoucí zvratkama a sra**ama svýho mimina i s manželem??
A proč by ona, luxus nána se zlatou kreditkou, kterou si mohla dát vystavit znovu, neměla mít peníze??? To jsem ňák nepobrala. Školný určo nestojí miliony žejo. KONEC. Sorry.

Takže jedna hvězda za vždy nice obálku. Toť vše.

27.04.2020 1 z 5

Dovolenkáři Dovolenkáři Emma Straub

Přátelé, tak tohle je o ničem. Jednom velkém NIC.
Odporná hlavní tlustá namyšlená na ranu stará Franny. No řeknu vám, mít ji za manželku, podvedu ji dřív než po 35 letech manželství.

Gay pár byl trapný tím chichtáním se u filmíků a běháním okolo bazénku. Neustálé myšlenky okolo adopce děcka v 55 letech neřeším, ale překáželo to tam, myšlenky těchto lidí mi byly jedno.

Tuctovka si konečně vrzla. Největšího sexoše a Boha široko daleko svedla slovy MYSLÍM, ŽE BYSME SE MĚLI VYSPAT.
Náhodou měl kondom, šup, její tělo panny bouřlivě reagovalo na každý dotek a pak, když ji při loučení chtěl obejmout, odstrkovala ho jako odpornej hmyz.
Wtf??

Kubánská trenérka a její slabošskej blbeček zadluženej byli takoví ... nijací.

Prostě ty lidi byli o ničem. Navíc mě nebralo ani to prostředí a celkově ta kniha prostě... tyjo. NIC. Sorry. Tak si léto nepředstavuju.

21.04.2020 odpad!

Myšlenka - mocná síla Myšlenka - mocná síla Manuela Oetinger

Hodně devadesátkovej styl - píšou, jak je autorka populární, ale mně to přijde hooodně základní a všude už obepsanej styl. Nic nového, nicneříkající, nula příkladů, dvě mantry na konci, vzhledově nahňápané do sebe.

14.04.2020 1 z 5

Václav a Dagmar Havlovi Václav a Dagmar Havlovi Ludmila Rakušanová

Hlášky jako " hulil od patnácti" (Havel) a "vzdávali se provoláváním hesel svých břichatých fotrů" tam jsou pro mě nepochopitelné.
Jsme někde v pubertálním deníčku nebo blogísku ???

Autorka se navíc snažila vnutit tehdejšímu občanovi, že Dáša je přece náš divadelní a filmovej smíšek s těžkým dětstvím, že ji přece milujem a že vůbec neva, že jí Vašek tak záhy nahradil Olgu

Popis a výpis toho, jak to má mooooc jako first lady těžký a je zcela bez práv, zanechá dnes už úsměv.

12.04.2020 1 z 5

Dýchej Dýchej Anne-Sophie Brasme

Přečteno podruhé, ale až teď jakoby "pořádně" a až do dna.
Až teď mi vyvstaly ty pocity Char úplně jasně, až teď její chování chápu a tomu závěru se nedivím.

Já měla takovýhle vztahy, takže o těchto pijavicích něco vím, byť z druhé strany, takže i jakoby chápu Sarrah - muselo být vyčerpávající mít ji pořád za zadkem a být obtěžována i po telefonu. Ale zas není nutný si z někoho dělat onuci a zvyšovat si tak kredit žejo. Pokud jste úžasní tak, jak ona si myslela a ze sebe dělala, nepotřebujete to.

OBSAHUJE SPOILERY: No, takže jak říkám, jediným mínusem je, že v knize není vysvětleno, jak se na to přišlo. Hlášky "matka se vrátila a našla ji tam" a "já o tom vím, ale budu mlčet" jsou nedostatečné - kdo to prozradil že to byla ona, řekla to na sebe sama?? Asi. To jediné je mínusem, jinak je to....asi docela good prokreslený psycháčství. Nevím. Mně to nic moc neřeklo, mě to štvalo.
Právě proto, že tyhle ufňukaný lidi a dotíračský vtěrky znám, mě to vytáčelo.

Od 15 let jsem je měla za zády a tak mě překvapilo, že o nich mám ještě číst. Já měla z jakési anotace o tom, že ji tento poté, co ji S. šikanovala, a ne že jde o takový dětský pubošský ufňáganý vlastně NIC. Nebyl důvod to takhle zakončit a byla prostě magor, tudíž je fajn, že skončila kde skončila, ačkoliv tam měla být už navždy.
Udělala jednou, možná udělá zas...a za mnohem menší "důvod".

11.04.2020 1 z 5