DominaCZ

DruháDruháTáňa Keleová-Vasilková

SPOILER.
Jak píšete, jako přes kopírák. Opět kopíruje scény z Julinčiny pekárny:manželka rizik. těhotenství a týpek si nedostatek sexu kompenzuje u milenky-to tam taky padlo.

Na JEDEN LOK vypije celou sklenici vody- lol, to jako jak? :)

Nějak jsem nepochopila, jak by díky pár hodinám učení na soukromý škole mohla ta milenka mít tak úžo bydleníčko a volnej free bohatej lajf. Nebylo vysvětleno.

Zas jako Julina: Milenka si užívá jak je nezávislá a nic nemusí a přitom závidí kámoškám, že maj fakany. Je ráda že ona nic nemusí, ale přitom taky chce děcka a manžu.
Manželka je utahaná ve vytahaným triku-snad matky taky nosej doma něco jinýho ne?? Proč by měly bejt furt jen neučesaný?? Ale záhy si přizná že má boháče a je vlastně ráda...Tak jak??

V 10 letech uměla nabídnout kompletní menu-uhm, sure :)

Na jeden pohled si byly sympatické jo? ...jistě no.

A klasika-doktor operující kluka začne s maminou tentit a je z toho láááásečka až do nebes, už na manžovi není ve vteřině závislá a je báječná v práci...trapný.

předevčíremodpad!

Julinčina pekárnaJulinčina pekárnaTáňa Keleová-Vasilková

Takže zase: jakás čtivost i jo...asi tak ve čtvrtině se to ale zlomí, a to proto, že se tam dostaneme k tomu SPOILERY!!!! dopisu, od nějž to má obdobný až stejný děj jako Lék na bolest: zjeví se nová žena, která má se zemřelým spojení a přibyde nové děcko.
Úplně stejná scéna po smrti: Objednávka pizzy a pohled do lednice, kde nic není. To tam taky bylo po smrti toho syna. Jak může napsat totéž do dvou knih?? Já je četla za sebou, takže mi to okamžitě vytanulo.

Jinak tady příliš fňuká, že nemá muže a děcko, že už je stará a osamělá, a na druhou stranu si užívá, že může čumět na romant. filmíky a mít okolo sebe bordel a nikdo jí do ničeho nekecá...tak je ráda nebo není, že je sama??

A proč furt autorka sahá po úmrtích a návratu žen s děckama, který jsou spojený s tím zemřelým? To je potom vždycky tytýž děj!!!!

Lék na smutekLék na smutekTáňa Keleová-Vasilková

No, jako...čtivost tam jakási je, ale... zatímco v prvních vteřinách zmírá bolestí, během nějakého půl roku až roku už tančí po kuchyni v šatkách, maluje si hubu leskem pro cizí lidi a tahá si je do bytu i do života a je happy.Já mám kolem sebe lidi, co si tím taky prošli a můžu vám říct, že ještě přes půl rok s tím nejsou sžití, natož aby si užívali nových vztahů nebo "zapomněli".
Takže to mě naštvalo.
Že jako "život bez nich jde dál, však tu budou další lidi".

Dál mě štvalo neustálé "přemáhala vzlyk". Chápu bolest, ale číst o vzlykání i ze spaní už bylo otravný.

A co mě dostalo do třetice, byla typicky ženská hláška jí, lékařky k její sestřičce, která děcka doposud nechce: "...jednou LOGICKY zatouží po vlastním dítěti...koneckonců loni oslavila třicítku, ideální věk na těhotenství a dítě..."
TWL A co když ne??? Takže mít děcko je logické, KAŽDÁ ho musí chtít a běda jak ne??? Na takový kydy jsem alergická proto sorry, nemůžu tady dát ani hvězdu za obálku.

04. březnaodpad!

Město plné okenMěsto plné okenRobert Pobi

Sakra, zase šlápnutí vedle a nalákání na obálku, a znechucení až po přečtení anotace... nesympoš on, jeho Erin, jeho nechuť ke studentům, které všechny házel do jednoho pytle...ježiš celé okolí nemůže za jeden dos*anej zásah a to, že z něj vyšel jako poloviční mrzák!
Takže Nesbo má jako "hrdinu" kre*éna, ale tenhle je taky případ sám pro sebe.
Zábavný? Ne.
Nesnesitelný? ANO!
Tento příběh mě nějak nezajímal, bylo mi to nějak jedno...

Kdo šije u Podolské?Kdo šije u Podolské?Lucie Hlavinková

Tyjo, zklamání jak bič. Já čekala dobovou věc ohledně infa o všem okolo salonování, šití, návštěv, látek atd. jakožto i pikantérií a ne smyšlenin ohledně mladých šiček, který fňukaj, jestli si vrznout s týpkem a nechat se zbouchnout maj nebo ne, jestli s ní bude nebo ne, jak to s ní myslí, jestli si večer vyjdou nebo ne... a vulgární slepice, která jednoho dne zmizí a která mě tak irituje, že je mi to jedno a vůbec ji nelituju...posměch Martě se mi nelíbí, mohli ji nesnášet a nemuset nebo nesouhlasit s dobou, ale to je tak všechno-každej kdo uvažuje si logicky spočítá, že je lepší mít každej svý jistý a být na stejný úrovni, než být žebrákem a čumět na úspěšnýho velkostatkáře žejo no.
Možná mě to irituje proto, že je teď ta doba taková, nevím.

Hlavně ale mám velkou výtku vůči autorce: píšou, jak si vše nastudovala...tak by měla vědět, že by za komunismu NIKDY neoslovili ženu jako PANÍ, protože to jest buržoustní oslovení, proti kterému toto zřízení brojí, natož je-li to žena ve vedoucí pozici jako první dáma. Takže nějaká MILOSTIVÁ PANÍ SOUDRUŽKA, to jako fakt ne.
Mezi komunisty prostě "paní Podolská"? ...beze slov.

Konec a běh času mě tak nějak nezajímal....a happy konce taky ne.

Sněhová královnaSněhová královnaHans Christian Andersen

Hvězda za nice ilustrace, ale samotné pohádky mi nic neřekly. Byl děj, něco se dělo...a najednou useknutý konec.

Školák Kája Mařík 6. dílŠkolák Kája Mařík 6. dílF. Háj (pseudonym)

Staženo zde jako e-kniha.

No, že by vzití pořád lítávali kolem dvacítky průsekama jako v těch šesti-desíti letech??? Proč z nich v dospělosti pořád dělat ty jakože čisté, cute dětičky, který každý, VŠUDE žere a KAŽDEJ je na větvi z toho, jak nádherní jsou??

Pan lesní s tím neustálým KULIFERDOVÉ a jak je jimi posedlej je trapnej. On, vždycky tak klidnej a rozumnej, je najednou jak posedlá kvočna??

Ve chvíli, kdy konečně přijeli zpět, "paní lesní se balí do ubrusu a Týna na hlavu dává dečku ze šicího stroje." WTF? Proč je tady teď najednou každej de*entem??
To je přehnané.

Brána do pekelBrána do pekelWayne Ford

Koupeno kdysi v levných knihách, ani nevím proč nebo co...hm takže opevněná sídliště, bunkry, holka-bojovnice, svět dělen na bezďáky-obyvatele bojovníčky a vojsko-vládnoucí třídu... Ženský-dělnice svazovaný a nechávaný chlapama ojížděný hm dál jsem se ani nedostala, to se nedalo.
Trapas největší.

05. únoraodpad!

Neználek na MěsíciNeználek na MěsíciNikolaj Nikolajevič Nosov

Tenhle se mi nikdy nelíbil, ani kresbama, ani dějem.

Ježíši, holky, já umírám!Ježíši, holky, já umírám!Lucie Lukešová

Naivní, pro pubošky tý doby to asi stačilo. Mě to nikdy nezaujalo. Všichni tam byli moc jednoduší.

Kletba milionůKletba milionůVlasta Javořická

Víc se mi líbila první část, za "první paní". Poté to bylo vše příliš dokonalé, i dáma, i děcko....to je sice základní rys Javořický, ale je to moc sluníčkový.

Pomsta chutná hořcePomsta chutná hořceLucie Lukešová

Nevím, takový....podevadesátkově naivní. Vážně by holka majitelů hotelů v Espaňolu kámošila s hnojařkou ze statku??

Oslovení NITKO bylo odporný, stejně jako její sluníčkovost a vůbec ty postavy byly takový divný...vážně by se 16 upnula na týpka, co má děcko, je podruhý ženatej, nosí lennonky (vrchol antisexismu) a agituje za zbourání Temelína?! Nevím, divný to bylo, takový nereálný.

Jo, a ta na koncertě vykreslená jako kráska v "dlouhé sukni po kotníky a šedé volné šifonové haleně" mě rozsekala. No, z toho by vážně každej sedl na pr*el a Olympici by tekli blahem, že jim tohle předskokanuje :))))))))))))

Panenka z ebenového dřevaPanenka z ebenového dřevaIvona Březinová

No, pro děcka asi dobrý jako poznávačka, nicméně mě štvala jedna obrovská naivnost a nereálnost, a sice ta, že by třináctiletej kluk balil desetiletou.
To prostě fakt ne, ta je pro něj děcko :))))))))))))))
Já mám origoš z 97 od Eriky, takže kresby žádný, je to v dívčí verzi, ale pro desetiletý holky asi dobrý no.
Moc jsem nepochopila, proč by je tam ten doktor na celej rok tahal, když ta jeho žena NENÍ taky lékařka, na to by se jim asi každej vytento, ale jako...jo no.
Fakt, že se absolutně IHNED a úžasně naučila francouzsky nechávám tak nějak bokem.

Tajemství proutěného košíkuTajemství proutěného košíkuMarkéta Zinnerová

Chápu myšlenku i smutek všeho, o čem se v knize mluví, ale...u mě to bylo vždy ovlivněný seriálem a protože jsem ho moc nemusela a dětský herce už vůbec ne, hlavně uječenýho Vojtíška, ovlivnilo to i náhled na knihu-pořád jako bych sledovala seroš, i když jsem četla. Nebylo mi při tom příjemně prostě.
Je to čtivý, všechno, ale...nevím, je na tom jakási taková pachuť nepříjemna.

SPOILER:
Navíc tady nejde o to, že by ji rodiče NECHTĚLI...jen byli pracovně vytíženi a když měla matka možnost dostat se za hranice, když bylo o holku postaráno a měla kam chodit do školy, proč by nejela?? Vždyť to byl jen příběh, K. mohla v klídku chodit do Prahy, v pohodě by to zvládl otec i kdyby tam bydlela. To bylo dramatizovaný, jen aby bylo o čem psát, ale v reálu opravdu nelze být připravena pro chození do školy v Práglu a pak přijet, slyšet od matky JEDU NA ZÁJEZD DO POLSKA a překolejit "takže zas budu chodit do školy tady" a hotové, žádné papírování nebo vyřizovačky...to jako ne no.

Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětechDeníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětechDominik Landsman

Tohle už nebylo na poblití, ale na posr*ní.

14. lednaodpad!

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít dětiDeníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít dětiDominik Landsman

Trapný k zblití...

14. lednaodpad!

Spálená oblohaSpálená oblohaGilly Macmillan

SPOILERY!!!!
Odchází jí chlap a ona si nevšimla měsíce předtím divnýho chování, i když všichni okolo jo? Aha, ona vlastně neměla čas- "když se musíte starat o děti (-o jedno) a dělat kariéru..." Jasný no.

Její případ zajímal VŠECHNY.- A to jako proč, když děcka se ztrácej denodenně??

Po 4 dnech pátrání nežere a "kyčle jí trčí jako nikdy předtím a břicho má úplně vpadlé". Hm, dobrá čtyřdenní dieta, to by musela během vteřiny vážit tak 20 kilo .

Policistka jí vytírá mopem mlíko u dveří? Skvělá služba :)

Policajtka že dává info na amatérskej blogísek ohledně vyšetřování? Cože???

A konec? Prostě trocha řeči a pár slziček na lůžku, toť vše????????????????
KONEC.

Mně se jako všem nelíbilo její chování, jasněže. Chovala se jako pratur, byla odporná, a že ji noviny a titulky ODSUZOVALY a ona byla "oběť"? No byla leda tak na nakopání do *iti.
Nevím, proč ji autorka takhle vykreslila, když jak všichni víme, samoživky jsou už z principu vždycky zbožňovaný a glorifikovaný a už jen proto by byla celá země s ní, ne proti ní.

No prostě knížka plná nesmyslů, nedotaženosti a blbosti s odpornou hl. "hrdinkou". Spíš slepicí no. Případ o ničem, vyšetřování mě nebralo, a ten ufňukanec, co nemohl chrápat, mě nezajímal vůbec. Koho zajímají jeho rozbory s lékařkou na sezení???
Jako čtivý, ale odrazuje to skrz ty lidi a děj o ničem.

Návrat z podzemíNávrat z podzemíRoderick Gordon

Po delší době čteno znovu a čím dál horší. Tady pár postřehů, SPOILERY:
Proč o záchranu Burrowsové Důstojník tolik, tolik stojí??? Vždyť je pro ně špína!

Jak to, že Burrowsová "upřela oči na špendlík", když nevidí a nerozezná nic víc, než světlo a tmu a tím pádem ho nemohla vidět??? Se hoši nějak sekli tady.

Jak to, že po použití tolika černých světel se z toho otřepe tak snadno, v poho si poslepu chodí s kočkou po boku (která ji mimochodem taky v poho na slovo poslouchá) a je ještě bystřejší než celý okolí? Ona, která se dřív jen utlumeně válela u televize, je teď najednou úžasně vnímavej stroj?!! Proč se ze všeho zrovna ONA tak snadno dostane a vše jí, ta drzost vůči všem, projde?? Vždyť je odporná, nesnášela jsem ji.

Vážně by Germáni byli připos*aní z jedné dvanáctileté slepice, která vleze do JEJICH města, a její bandičky vojáčků? Oni, kterým stačí vypálit a bylo by po nich? Ji by na slovo poslechli??

S Němcama k obědu PLOUTEV Z PLESIOSAURA? Hodně trapný.

Marta krmí svázanýho Chestera ulovenýma lidma?...hodně, hodně trapný a ujetý.
KONEC.

Takže to jen tak troška. To se prostě už nedá.

11. lednaodpad!

Na velikosti nezáležíNa velikosti nezáležíMeg Cabot

SPOILERY
Panejo, ta ale měla štěstíčko-jeden sexoš ji nechá, aby ji záhy nabodl jinej sexoš svalnatej, nice...vida, i tlustý holky můžou mít štěstí a hezký chlapy!
Jak puboška na základce. Že pro ženy? Ne, max y/a¨

Autorka jako by se v textu zapomínala-napřed H. tvrdí, že nesmí dát najevo, že chrápe se svým "učitelem" matiky a nesmí se ani podělit o půlku grepu na snídani, a pak jí ta menza Španělka řekne, že je viděla, jak se krměj vzájemně na tý snídani v menze přede všema šlehačkou??!

Hlouběji do podzemíHlouběji do podzemíRoderick Gordon

Moc přehnané, nahuštěné a přitom o ničem, divný hlášky typu TĚLESNÝ POČITEK (?) a prostě ne, tohle bylo celý prázdný a o ničem.
Uplně nejvíc mě štve, že to mají vést dvě děcka ve věku DVANÁCTI LET a velet celým gardám vojsk a ti se před něma klaní.
PROBOHA PROSTĚ !!!!!!!!!
SPoILER: Cala mi líta nebylo, neměl tam vlastně roli a jen obtěžoval.

Jejich příběhJejich příběhJitka Prokšová

Za srdce mě tu nic nechytalo.
Ztráta matky jasněže bolí, že se otec záhy sčuchne s jinou blbkou, která se hned cpe domů taky, ale povídání o jedenáctce mě nezajímalo a příběh sester, který je jen o roztažených nohách a jednom blbovi, který je ve středu všeho dění..?
Příliš všední a běžné. Jaksi na tom nebylo nic extra, nic co by mělo zaujmout. Ona za ním opravdu slídila jak slepice a bylo to takový...kvočnoidní.

Nezasluhovalo to sepsat to jako příběh z pohledu tý jakože pisatelky. To jsem nějak nepobrala, proč by zrovna o dvou slepicích, který odrandily stejnýho chlapa, kterej nestál ani o jednu, měla psát.

30.12.2020

Gregor a město pod městemGregor a město pod městemSuzanne Collins

Bude obsahovat drsné SPOILERY.
Není to ani tak Alenka, jako okopčené Podzemí (Will+Chester- taky námět ztraceného otce, byť jinak) a je to jen pozměněné, protože je to pro menší děcka.

Je tam ale taky zamíchaný reálně těžký životní osud a starostlivost o rodinu a práce na jeho bedrech a starání se a jeho úvahy nad tím vším a co ta matka atd., což by tam být nemělo.

Píšete, že je to pro chlapce. No to není ani náhodou, protože chlapce 10+ by jistě nezajímalo číst o dvouletým plínatým miminu, který šišle a lozí švábovi na záda, aby se na něm svezlo a ti švábi z ní uchcá*aj, protože smrdí, protože se právě pos*ala a celá nadšená jim to oznamuje, a dvě hodiny a pět stran ječí nadšením z pětimetrových netopýrů a všude vleze a je prostě dost...otravná.
Vytáčí to mě, dospělou ženskou, která by v sobě měla mít nějaký pochopení pro malý děcka (ale nemá, proto je nemám, hehe), natož aby tohle chápali malí kluci.
Takže ne, jednak to není pro ně a dvak tam je ona enormně rušivej prvek.

Já si to vzala schválně pro srovnání právě s tím Podzemím, ale to je uplně jinej promakanej, byť dost nacisticky vedenej lvl. Tohle je dětskej a vzhledem k ní OTRAVNEJ lvl.
Škoda. Skopčit něčí námět umí každej, ale něco svýho z něj vykřesat už umí málokdo jak vidno.

28.12.2020

Kanibal z Nine ElmsKanibal z Nine ElmsRobert Bryndza

(+ SPOILER) SPOILERY
Vrah se stal poldou....? Vyšetřovatelka ochlasta...no to nás asi šokuje, protože to jsme ještě nikde neviděli...tak s něčím tak naivním a nudným může jít leda tak do pizojru.
Nemusim ho prostě už od Eriky.
KONEC.
(Proč je můj koment označen vedením SPOILEREM, když já sama mám od počátku v komentu uvedeno SPOILER ??)

28.12.2020odpad!

Chrt na vřesovištiChrt na vřesovištiLucy Daniels

SPOILER
Book o psékovi, kterej umře žalem? To snad nepatří do ruk děckám, fakt že ne.
Smutný, děcka takový neslaný nemastný, přebal fajn.

26.12.2020

SektaSektaMariette Lindstein

SPOILERY
NO, nečekaně se to dalo, ale pár poznámek přece jen mám:
Komenty k tomu blogu, které se po "celém internetu vyrojily jako houby po dešti"-vážně by celej net zajímal jeden blogísek jednoho zhrzence po rozchodu, kterej na svou ex kydá??

Ihned si ona najde pícha*e, ale nejde s ním bydlet, ačkoliv by se nemuseli na tento schovávat a mohli by být otevřeně spolu-jen proto, že ještě nedodělala knihovnu? To s tím má co společnýho????

"Pospíšila si s odpovědí aby pochopil, že trochu nátlaku z jeho strany snese". Neboli že ráda se sebou nechá orat a bude poddajnej vděčnej debílek, jasný.

Když okolí lidí nazve tu skupinu sektou, ji nikdy nenapadne COŽE, JAKÁ SEKTA?? ani se neohradí??

Autorce jaksi ujelo:Byla vždycky hubená, ale teď jí po těžce práci (=hrabání sněhu a krmení prasat) vystupovaly žebra i přes těžkou zimní bundu, kdežto Simon zůstával stejně obézní??

Jeho hlášce "dřu celej den jako kráva, jsem celej sedřenej" všichni věří a nikdo se tomu nevzepře, i když on nic nedělá??

NO a ten konec-zase z něj připos*aná obhájkyně-trapný....
KONEC

Éhm jako...několik desítek mladých lidí se nechá tejrat a zadupávat jedním blbcem a všichni k tomu mlčej, nechaj to bejt, holky se nechávaj ojíždět a v klídku jdou na potrat...a prostě NIKDO NIC?? Nic neudělaj rodiče ani lidi z pevniny, i když to všichni ví?...
Kdyby jich bylo víc, je to logický...ale JEDEN ČLOVĚK?? To je hodně trapný. Ti by s ním zametli jak sviňa, proto nevěřím, že se tohle stalo a že jeden člověk někde na severu fakt x lidí takhle uzurpoval v týhle době už od děcka a všichni mu to žerou, ještě jsou mu za to vděční a prostě nechaj se a jde mu na ruku i policie...nevěřím.
(ten jeho deníček nebo co to bylo mě nezajímal)

Já bych totiž hlavně řekla, že je to celé úplně mimo. Tohle žádná sekta nebyla. Tady nebylo žádný náboženství a nic, všichni jen makali a málo chrápali, v rámci čehož pak vysíleně padali na hubu, to jo, ale toť vše. Ale žádné seance, sedánky, modleníčko, a nic. Jen jeden magor, kterej odmítal žrát mraženej hrášek z Lidlu a hodlal přiškrtit čtrnáctku, která se jasněže jako blbá slepice s chutí nechala. Všichni oddaní kreténi, kteří se daj? Ježiš, to tu knížku zabíjí !!!!!
Ex, kterej jí ubližuje těma článkama, ji tam pak jde zachraňovat?? Ježiš co tohle je??

Navíc se nemůžu dočíst, na základě jakýho reálu to má bejt, takže hodnotím jen čtivost, ale příběh jako takovej je naivně blbáckej-jeden idiot si chtěl hrát na vůdce a mít svou sbírku nordických pohůnků, což teda měl, a autorka chtěla jakože šokovat...ale je to všechno příliš černošedý...přičemž z toho všeho ve vteřině vyklouzne Sofie. Jen tak. Tak určitě.

26.12.2020

Duše na kariDuše na kariEva Zábrodská

Je mi nesympatická.
Vše je díky ní suché.

24.12.2020

Hrdinka říká anoHrdinka říká anoMeg Cabot

Sorry, dle anotace jsem čekala, že to bude dospívající crazy Bridget Jones, prostě úleťačka, bomby jak sviň, a kulový...nuda, trapka.

Ta přítomnost prezidenta taky trapas, a úplně nesnáším, když se origoš názvy knih nebo filmů MĚNĚJ.

Takže ne.

24.12.2020odpad!

Brouci v hlavě: Jak se zbavit vtíravých myšlenekBrouci v hlavě: Jak se zbavit vtíravých myšlenekSally M. Winston

No, takže jako: vtíravý myšlenky má asi každej, to se nám ostatně sama kniha snaží vetřít....ale jako, pochybuju, že malý obyčejný člověk má myšlenky na lití chemických věcí do kytek nebo mimin, na bodání rodinných příslušníků, na používání mrkve jako sex. pomůcky, že proslov s pánem na zastávce=nemiluju svýho manžu apod. Mně tohle přijde jako že je to snůška labilních keců a jak je ospravedlnit.

Proč by jinak mělo být "zcela normální", že její dcera viděla masakr ve škole a teď se bojí nechat volně položené nože doma, aby ji to náhodou taky nenapadlo a nezačala doma bodat do lidí?? A přitom je to " ta nejjemnější bytůstka, jakou najdete..." Tak asi ne, když ji napadá tohle.

Pokud má někdo myšlenky na ubližování druhejm, není podle mě normální a už vůbec ne hodný. Že ho napadá, že když vstoupí na balkon si zapálit, že může skočit dolů? Jo, to asi napadlo každýho z nás, ale jako nějaký bodačky a požírání žíravin mi přijdou už fakt švihlý, takže proč to ospravedlňovat??

Ta knížečka se snaží tvářit jako ultra nad věcí, v poho, to nic, dejte nohy nahoru, jsou to jen myšlenky...no neřekla bych-od myšlenky k činu není tak daleko a používat tady jako příklad PEDOFILY mi nepřijde ok.
Dementní.

21.12.2020odpad!

Poslední vlak do LondýnaPoslední vlak do LondýnaMeg Waite Clayton

Jak píše Danago-taky problém se začíst, je to psáno...no vznešeně...já bych to řekla otevřeně-NAMYŠLENĚ.
Postavy namyšlené, což se ale stává často-lidé takoví asi před válkou byli, protože si ŽILI. Pořád nějaký aristokratouni bohatí, takže jako...ne.
Takže postavy nesympoš a převážení dětiček se mě nedotejkalo.

21.12.2020

DanuškaDanuškaBožena Mačingová

(+ SPOILER) Rozezlil mne ten skvělý konec-tak to přece nebývá, aby se manžele, co se rozešli, opět dali dohromady jen proto, že si to holka přeje a vše bylo zalito růžovou...

20.12.2020