domina domina komentáře u knih

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Líbila se mi

02.02.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Líbila se mi

02.02.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Kniha se dobře čte, autorky mám ráda obě, ale možná jsem čekala trochu víc.

22.10.2018 4 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Kdyby se vymazaly z knihy neustále stejné věty a sexuální scény, kterých bylo až moc, tak bych dala hvězdiček víc. Kniha se ani moc dobře nečte a určitě polovinu jsem přeskočila a četla každou dvacátou větu a o nic jsem vlastně nepřišla.

22.10.2018 3 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Nikdy neodkládám rozečtené série, ale tady jsem málem nevydržela a knihu odložila. Četla jsem už pak snad každou pátou větu. Bylo to neustále stejné a dokola. Jedině konec mě trochu zvedl tep. Ty tři díly by se daly krásně smrsknout do jednoho a bylo by to tak akorát.

18.10.2018 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Vůbec nevím, co napsat. Kniha se mi spíše nelíbila než líbila. Asi u strany 300 jsem si řekla, že nemá cenu to číst. Velmi mě otravovala neustále stejné fráze a ještě víc, že se v knize střídá slang se spisovnou češtinou tak často a nepřirozeně, že mě to bije do očí. Buď píšu spisovně nebo nespisovně, ale tady se to střídá v každé druhé větě.

18.10.2018 2 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Začla jsem knihu číst a vůbec mě nebavila a vytáhla jsem ji znova po měsíci. Až od odletu Rany za Landonem mě začala bavit.Pak jsem ji docetla najednou. Je to krásná pohádka...

21.09.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Kniha je pěkná, akorát na léto, dobře se čte. Vi Keeland začíná patřit mezi moje oblíbené autorky. Jen konec mi přišel strašně useklý kostrbatý a zápletka s Eddiemu...myslela jsem, že se buď prokáže, že nevraždil nebo že bude aspoň víc popsáno, co jo k tomu vedlo, jak se to stalo.

18.08.2018 5 z 5

Za svitu měsíce Za svitu měsíce Jude Deveraux (p)

Pěkná kniha. Člověk se odreaguje. Ale velké množství dějových linií, počet osob, které ani nevím pořádně kam patří a rychlý spád děje působí trochu neohrabaně.

05.06.2018 4 z 5

Nejvyšší čas na lásku Nejvyšší čas na lásku Anthea T. Shuterland

Začala jsem knihu číst před třemi měsíci a dostala se ke stránce padesát..pak jsem se k ní teda vrátila, protože mám zásadu, že dočtu každou knihu. Ale moc mě neoslovily ani podruhé. Ostravsky to není psané ani nahodou, jak tu někdo komentoval. Kapitoly jsou usekané, pomalu nejde poznat kde končí a začíná, návaznost je divná. A to vrácení se v příběhu neustále do minulosti je hodně otravné. Než se vykecá o minulosti tak už si nepamatuju, proč o tom vůbec mluví a kvůli čemu to vlastně začla vyprávět. Jinak by byla kniha celkem vtipná, ale je to prostě o ničem a blbě málo poutavě napsáno

02.06.2018 2 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Kniha se četla dobře, místy to bylo moc zdlouhavé a Caine nebyl úplně ideálně propracovaná postava, furt se vraceli k jednomu a tomu samému problémů, který v podstatě problémem ani nebyl .. ale jo, dobré..

01.06.2018 3 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Tahle kniha se mi líbila. Dobře se četla, byla vtipná, neopakovaly se neustále stejné fráze.

01.06.2018 4 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Dobrá kniha. Neurazí, nenadchne.

01.06.2018 3 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Nevím co k této knize říct. Četla jsem ji dlouho, asi čtyři dny, což u mě není zvykem. Nemůžu vyloženě povědět, že by se mi nelíbila, ale byla prostě o ničem a celá trochu pomotaná, nudná a závěr byl rychlý, jako by to už chtěla mít autorka rychle dopsané. Znovu bych si ji určitě nepřečetla.

01.06.2018 2 z 5

Domácí výrobky z léčivých rostlin Domácí výrobky z léčivých rostlin Martin Gato (p)

Naprosto dokonalá kniha.

20.11.2017 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Mě se kniha docela líbila. Jasně, je to slátanina, ona ho uvidí a hned není schopná myslet, on ji uvidí a okamžitě ji miluje a musí jí mít...Na oddech dobré. A jak všichni srovnávají s 50 odstíny, tak musím říct, že styl psaní je lepší zde. V odstínech mě pěkně štvaly ty neustále stejné věty, když autorka popisovala orgasmy a naprosto stejné věty, které používala v rozmluvách se svou vnitřní bohyní a podvědomím. Tady se aspoň půlka knížky neustále neopakuje dokola. Docela se těším na druhý díl.

11.02.2015 4 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Strašná blbost. Na tuto knížku jsem čekala asi týden, něž jsem ji sehnala a pak jsem se tloukla do hlavy. Kniha o tom, jak je někdo neskutečné prase, ale dokáže si to sám pro sebe zdůvodnit.

30.10.2013 1 z 5