Napravený prostopášník

Jeremy Greymont si užívá svobodomyslného života plnými doušky. Mezi jeho vášně patří tvrdý, nezávazný sex na jednu noc a skotská whisky. Jeho dědeček mu však dává ultimátum, buď se ožení a zajistí pokračování rodu, nebo se s dědictvím a s titulem může rozloučit. Krásná Georgina, sestra jeho přítele, mu připadá jako ideální řešení. Jeremy už se nemůže dočkat, až ji učiní svou manželkou a začne pracovat na potomcích. Dokonce je ochoten kvůli ní zklidnit svůj dosavadní styl života. Osud jim však do cesty postaví tvrdou překážku. Georgina je po brutálním útoku přesvědčena, že není hodna a nedokáže být řádnou manželkou žádnému muži - dokonce ani Jeremymu Greymontovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357332/big_napraveny-prostopasnik-3WV-357332.jpg 3.6129

Somerset Historicals 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

The Undoing of a Libertine, 2012

Kniha Napravený prostopášník

Maruš.D

Ze začátku jsem si řikala, že nechápu proč má kniha docela nízké hodnocení. Četla se mi dobře a dokonce jsem si myslela, jak je fajn číst historický román, který je však psán stylem new adult. Po 30% knihy jsem se však začala docela nudit. Jeremy mi přišel, že mění své názory snad každou minutou. A Gina mi začala lézt na nervy. Až do 80% knih to bylo jen o sexu, který byl buďto dobrý, a nebo moc zběsilý, takže vyvolal špatně vzpomínky. Když pak Gina udělala tu hloupost, tak se ve mne jen více prohloubila antipatie k této postavě. Konec předvídatelný, což by nebyl problém, ale už mi i lezlo na nervy to, jak se oslovovali.

MinaHawke

Co mi na knize vadilo, že v ní bylo tolik vulgárních slov. Nemám ráda, když někdo mluví sprostě a ještě k tomu v romantické knize. Prostě mi to nejde dohromady. A dále, když hlavní hrdinka byla znásilněná, tak by si člověk řekl, že nebude spěchat se sexem, nebo tedy takhle to beru podle sebe. Ale sexuje se ostošest. Nevadí mi, když je v knize sex, ale nemusí být skoro na každé druhé straně. Ale zase někdo to má rád. Jinak příběh nebyl špatný, ale celkem mě místy štval Jeremy.

Dellphi
09.12.2020

(+ SPOILER) Tak tohle ne, to nebylo nic pro mě. Komentuji jenom knihy, které jsem opravdu přečetla celé, ale u téhle se musím přiznat, že jsem občas přeskakovala. Zvláště tedy erotické scény. Spoiler: Opravdu si nemyslím, že žena pět měsíců po brutálním znásilnění, si dokáže užívat takhle sex. To by ten chlap musel být opravdu kouzelník. Ale budiž, měla to být romantika a erotika, tak bych to asi mohla přehlédnout, ale mě to nešlo. Nevtáhlo mě to do děje, nebavilo mě to, jen jsem to zkrátka chtěla dočíst.
Abych byla vůči autorce spravedlivá, tak musím říct, že na jednu stranu jsem se nedokázala do knihy začíst, ale na druhou jsem potřebovala vědět, jak to dopadne. Hlavně s těma dvěma šmejdama... A tady jsem byla spokojená, asi jsem trochu krvežíznivá, ale mám ráda, když je spravedlnosti učiněno za dost. A to, jak autorka potrestala ty dva mi udělalo radost. Ale knihu už si rozhodně znovu nepřečtu a ani po další knize od této autorky nesáhnu.

petulkapeta
30.10.2020

Nechci kecat ,ale možna moje prvni nebo maximalně druha historicka romance a popravdě mě překvapila a to přijemně..hlavně dobro zvitězilo a to se mi libilo a i oddana laska k jeho mile ženě :)

Myška43
14.05.2020

Mně se kniha líbila. Pěkný příběh, dobro vítězí nad zlem, láska nad nenávistí. Hned bych skočila s Jeremym Greymontem do svého příběhu. Pro mě to byla krásná oddychovka.

Ála1968
05.08.2019

Vůbec to nebylo špatné,jen na můj vkus spousta vulgarismů.Celkově moc hezký romantický příběh,jen nechápu,proč autorka píše tolik vulgárních slov,když se určitá slova dají napsat i jinak.Pokud má takovou potřebu,měla by psát asi erotické povídky,tam by se to dalo očekávat,ale u romanticko-historického příběhu?Je to škoda,protože tím vlastně příběhu jen ublížila.Myslím,že spousta nás romantiček byla díky tomu hodně zklamaná.Nejsem žádná puritánka,ale tolik sprostých slov na každé druhé straně mě nutilo knihu odložit.Nakonec jsem ji dočetla,ale vracet se k ní jistě nebudu a velice si rozmyslím,jestli sáhnu po nějaké jiné knize této autorky.

TerezaMondeková
09.07.2019

Kniha se mi moc líbila. Líbilo se mi, že kniha byla směsí historické romance, erotiky a detektivní zápletky. Moc se mi líbilo, že na začátku každé kapitoly je nějaký citát. Bavilo mě, jak to u hlavních hrdinů od začátku jiskřilo. Myslím, že se k sobě hodili dokonale. Taky jsem moc ráda, že se v knize střídal pohled hlavních hrdinů. Knihu jsem si tak mnohem více užila. V knize nechyběla láska, erotika, napětí, detektivní zápletka, překvapení, krásný konec a epilog byl taky nádherný. Aspoň jsme se dozvěděli, jak to mezi hlavními hrdiny bylo po pár letech. Taky se mi moc líbilo, že jsme se v téhle knize setkali s Dariem a Marianne. Opět skvělé propojení. Opravdu se mi líbilo, že mezi hlavními hrdiny byla láska, byla tam vášeň, byla tam touha... líbilo se mi, jak to projevovali. Ale myslím, že tím manželstvím oba úplně dospěli, vyzráli. Manželství jim oběma prospělo.
Jediné, co bych ji vytkla je opravdu moc toho sexu. Chápu, že je to erotický román, ale toho sexu tam bylo opravdu moc. To snad nebyla ani jedna kapitola, aby na to nemysleli, nebo to nedělali.

mariva
20.01.2019

Chtěla jsem si přečíst něco oddechového a tohle bylo na můj vkus až moc. Kniha mi připadala až moc přeslazená, rozhovory nereálné a vulgární výrazy už mi k tomu vůbec neseděly. Ale kdo má rád nenáročnou četbu, asi si přijde na své.