Za svitu měsíce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kim Aldredgeová je radostí bez sebe, když se její drahá kamarádka z koleje zamiluje do Kimina bratrance Tristana. Avšak navzdory svému vzkvétajícímu krámku s klenoty se zdá Kimino štěstí stejně daleko jako ono dávné léto, kdy si celé hodiny hrála s mladým Travisem Merrittem, který navštívil Edilean za záhadných okolností se svou matkou. Na konci tohoto krásného období Kim slíbil, že se jednoho dne vrátí... a pak bez rozloučení zmizel. Nyní, o mnoho let později, je Kiminým jediným důkazem společně stráveného času zašlá fotografie. Když to však čeká nejméně, tak jí Travis, nyní brilantní právník na Manhattanu, znovu vtrhne do života. Pozná Kim v muži, jímž se stal, chlapce, jehož kdysi znávala?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145433/big_za-svitu-mesice-sqv-145433.jpg 4.290
Série:

Měsíční trilogie 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Stranger in the Moonlight, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Za svitu měsíce

pip11
31.05.2021

Další velmi povedený příběh z tohoto malebného městečka. Zajímavý děj, s propracovanými postavami pokaždé tak odlišnými. Skvěle jsem si tento díl užila, moc se mi líbí styl psaní Jude, je to báječná autorka.

domina
05.06.2018

Pěkná kniha. Člověk se odreaguje. Ale velké množství dějových linií, počet osob, které ani nevím pořádně kam patří a rychlý spád děje působí trochu neohrabaně.


LilianaFalcon
28.09.2017

Pro me ponekud slabsi dil. Asi jsem se na Kim moc tesila. Travis byl super, i kdyz pribeh s nenavidenym otcem a pak vsechny ty zvraty... sice jsem na to u autorky zvykla, ale tady uz mi to proste prislo az moc. Milion dejovych linek a jedna pritazenejsi za vlasy nez druha.
Stacilo by jen o neco vic uprednostnit hlavni hrdiny a nechat to o neco cerno-bilejsi a hned bych pridala hvezdicku.

cukrovka
27.08.2017

Opět čtivý romantický příběh. Jen ten konec byl na mě až moc přeslazený. Všichni se mají rádi a ta náhlá změna ze záporáka na klaďase mi tam neseděla.

110022
01.05.2017

Báječní hlavní hrdinové, romantika a láska. Prostě krásné čtení.

EvikU.
07.04.2017

Sice by se knihy měly číst postupně, jenže u většiny knih se mi to dostane do ruky jako samostatný díl. Ale vůbec to nevadí, okolnosti jsou k tomu vždy vysvětlené a kniha se čte sama. Takže teď si teprve doplním zbývající díly. Díky databázi knih v tom začínám mít přehled. ☺

moudivlacek
08.03.2017

Další hezký příběh z této série. Od začátku mi bylo líto Travise, jaké měl dětství a jak moc ho ovlivnilo. Ještě že existují nečekané náhody.
Chce to opravdu číst popořadě, abyste neměli zmatek v postavách.
Moc hezké oddechové čtení.

zuzca.h
16.01.2017

Po dlouhé době jsem se na doporučení kamarádky odhodlala přečíst zase nějakou tu knihu z "červené knihovny" a musím říc , že mě příběh bavil a kniha se v podstatě četla sama. Místama byl příběh přitažený za vlasy a konec byl vlastně od začátku jasný i když jedna akce mě v knize překvapila.
Je to krásné a oddechové čtení u kterého člověk může vypnout a doufat v růžové zítřky a lepší svět.

1