DeKo1996 DeKo1996 komentáře u knih

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Krásná, dojemná kniha.

06.11.2021 5 z 5

Můj tajný život Můj tajný život Lucie Hříšná

Kniha se četla dobře, ale to je tak asi všechno. Za pár dní si na knihu ani nevzpomenu. Nic převratného.

17.10.2021 2 z 5

Hezký, ale narovnej se! Hezký, ale narovnej se! Johana Fundová

Na knihu jsem se těšila, ale ve výsledku jsem spíše zklamaná. První polovina knihy mě bavila a s nadšením jsem stránky otáčela. Druhá polovina knihy mě už spíše nudila a do čtení jsem se musela nudit.

29.08.2021 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napínavý příběh plný zvratů a člověk si do poslední stránky není jistý, jak to vlastně je..
Už dlouho jsem si od autorky chtěla něco přečíst. Nakonec jsem zvolila variantu audioknihy a nemohla jsem si vybrat lépe. Hlas Libora Hrušky a Martiny Hudečkové mi dokonale sedl a já musela knihu poslouchat stále dál a dál. Během jednoho dne jsem byla u konce.
Určitě se pustím i do dalších knih autorky.

Vypůjčený život Vypůjčený život Ashley Farley

Na knihu jsem byla velmi zvědavá, protože film Prázdniny mám hodně ráda.
A musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Příjemná, nenáročná kniha na letní dny.

29.08.2021 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Když jsem od autorky přečetla sérii padesát odstínů, která se mi moc líbila, tak jsem si řekla, že zkusím i další knihu od této autorky.
No, nemůžu říct, že bych z toho byla nadšená, jako z předchozí série, ale byla jsem mile překvapená.
Tahle autorka píše čtivě a stránky mizí pod rukama. Nechybí v nich od každého něco.. Trochu romantiky, trochu erotických scén, trochu napětí..

29.08.2021 5 z 5

Vánoční zázraky Vánoční zázraky Alexander Stainforth (p)

Moc povídky nečtu.. Než se něco pořádně začne dít, tak je konec. Tady jsou tři povídky s vánoční tématikou. První a poslední byly celkem fajn. Ta prostřední mě nijak moc nezaujala.. Ale i přes to, to bylo milé čtení.

29.08.2021 2 z 5

Dokonalá past Dokonalá past Bill Clem

Velmi dobře napsaná kniha z lékařského prostředí. Napínavé od začátku do konce. Přečteno na dva zátahy, protože od knížky se prostě nešlo odtrhnout..

24.08.2021 4 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Danielle Steel

Nádherná dojemná kniha plná citlivých momentů. Nejednou jsem při čtení měla slzy v očích. Tahle autorka prostě umí.

15.06.2021 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Nádherný příběh z pera české autorky.
Místy klidná, místy napínavá plná dojemných okamžiků.
Kniha je čtivá od začátku do konce.
Určitě si od autorky přečtu i další knihy.

31.03.2021 5 z 5

Kniha přečtená za dva dny...
Není to lehké čtení, to napadne každého jen po přečtení anotace.. Ale tohle byla vážně síla.
Je neuvěřitelné, jak jsou někteří lidé schopní tohle provozovat. Zacházet s ženami jako s nějakou věcí, co nemá žádná práva..
Je až děsivé, když si představíme, že tohle se dnes a denně děje tísícovkám žen po celém světě..
"Tohle" tady vždy bylo, je a bude.. Bohužel.

21.03.2021 4 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Krásná kniha o životě jedenáctiletého chlapce.

20.03.2021 5 z 5

Hra s panem X Hra s panem X Olrik

Pokud se chce člověk odreagovat a přečíst si něco u čeho nemusí vůbec přemýšlet, pak tohle může být dobrá volba..
Jednoduché, krátké, rychlé..

20.03.2021 1 z 5

No a já No a já Delphine de Vigan

První kniha od této autorky a musím říct, že rozhodně nebude poslední. Knihu jsem přečetla během dvou dní. Je tak krátká a zároveň tak silná. Je v ní toho tolik.
Připomnělo mi to něco, co jsem osobně zažila.
Silná kniha. Můžu jedině doporučit.

15.03.2021 5 z 5

Zůstaň se mnou, brácho Zůstaň se mnou, brácho Alena Arbterová

Velmi smutná kniha.
Už od začátku je vám jasné, jak kniha skončí, ale přesto čtěte dál.

04.10.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Tak tohle byla taková jednohubka..
Kniha, která nenudí, ale ani vám nic nedá..
Od začátku Vám je jasné, jak to vlastně dopadne..
Bylo to super, ale vracet se k ní už asi nebudu..

21.08.2020 5 z 5

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Tak tohle byla BOMBA!!
Úžasný závěr celé série. Kniha byla super. Přečetla jsem ji během pár hodin na dva zátahy a to se mi u žádné knihy zatím nestalo.
Byla jsem hodně zvědavá, jak to celé dopadne a jestli to bude mít ten šťastný konec, jako z pohádky...
A musím říct, že jsem maximálně spokojená s tím, jak to skončilo.
Na jednu stranu jsem chtěla vědět, jak to dopadne, ale s každou další stránkou mi docházelo, že to je konec. Že už další dobrodružství Connera a Alex nebude..

08.08.2020 5 z 5

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Tak tohle bylo zase naprosto úžasné.
Moc se ní líbilo, že jsme poznali i nové postavy..
A ten konec? To se autorovi vážně povedlo. Ihned musím číst další díl.
Na jednu stranu se těším, že zjistím, jak to celé dopadne, ale na druhou stranu potom už bude úplný konec..

06.08.2020 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Tak tohle se četlo úplně samo. Příběh je opět skvěle vymyšlený.
Jsem zvědavá, co nám přinesou další díly a jak to nakonec celé dopadne..

05.08.2020 5 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Wau tak tohle byl díl plný zvratů a akce. Tohle bylo hodně čtivé. Za jeden den jsem zvládla přečíst víc jak půlku knihy a nemohla jsem se odtrhnout. Do práce jsem šla po jedné hodině spánku, jen abych to dočetla a věděla jak to dopadne..
A ten konec? Jako vážně? Ihned se jdu pustit do dalšího dílu. Jsem zvědavá.
Tahle série si mě získala.

20.07.2020 5 z 5