Dokonalá past

Dokonalá past https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40773/bmid_dokonala-past-3Wx-40773.jpg 3 22 8

Lindsey konečně dosáhla osobního i profesního štěstí: zasnoubila se a podařilo se jí získat místo u významné farmaceutické firmy. Společně s vedoucí výzkumu Katherine dostane za úkol uvést na trh převratnou novinku, nový psychotropní lék. Místo radosti však náhle přijde krutý zvrat: její kolegové začnou záhadně umírat.

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Alpress

Bliss , 2007

DeKo1996
DeKo1996
24.08.2021 4 z 5

Velmi dobře napsaná kniha z lékařského prostředí. Napínavé od začátku do konce. Přečteno na dva zátahy, protože od knížky se prostě nešlo odtrhnout..

Niš-knihovna
Niš-knihovna
25.06.2020 3 z 5

Kniha z lékařského prostředí, přečteno "na jeden zátah"! Doporučuji.

jindra3953
jindra3953
19.03.2020 2 z 5

Jak už bylo napsáno níže, námět není špatný, určitě by se z něj dalo vytěžit víc.

helenkan
helenkan
20.09.2018 2 z 5

Dalo se to číst,ale velký dojem to u mě nezanechalo.

Evišťátko
Evišťátko
05.07.2017 2 z 5

Námět knihy by nebyl až tak špatný, ale celkové podání budí dojem béčkového žánru. Škoda.

14.02.2017

Spíše je to o tom, že je to děj pro "náročnějšího" čtenáře. Jedná se o věrný obraz dnešního stavu lobby farmaceutického prostředí s prvky thrilleru. Vřele doporučuji.

čef
čef
02.07.2014 1 z 5

Past to je, ale zdaleka ne dokonalá. Dokonalá to je, ale kravina. Této pohádce může věřit jenom dítě, které dostává dárky od Ježíška a pod postelí má čerta. Literárně a myšlenkově prázdné, příběh nesmyslný, invence žádná.

14.12.2013

Je to skvělá kniha z lékařského prostředí, tolik oblíbené téma.

Bill Clem
americká