Hezký, ale narovnej se! přehled

Hezký, ale narovnej se! https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464127/bmid_hezky-ale-narovnej-se-twN-464127.jpg 3 417 417

Aneta, Kryštof a Nela jsou třicátníci se zcela odlišnými životy. Když jim však v září 2020 přistane na Facebooku pozvánka na třídní sraz se základkou, vzpomínky na jejich společnou minulost jsou rázem zpět. Co se stalo s někdejšími spolužáky z páté třídy, kteří toužili po prvním mobilu, nadšeně sledovali seriály a těšili se na každé nové číslo časopisu Bravo? Vyplnily se jejich sny z přelomu milénia? To zjistí, když se po letech setkají tváří v tvář.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hezký, ale narovnej se!. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
14.05.2024 4 z 5

Nostalgická knížka na život v devadesátkách a miléniu , všichni jsme tím co autorka popisuje žily (jen rodinné osudy byly asi trochu jiné ).Osudy tří dětí , dvou holek a jednoho kluka. Pro člověka boomera ( "husákovo dítě" z pozdější éry 79-89 , sama jsem ročník 85) s prominutím nostalgie jako prase.
Půjčeno z knihovny.

E_Lan
06.03.2024 3 z 5

Je to taková hezká česká obyčejná kniha, která ve dvou hlavních rovinách sleduje útržek osudů tří dětí a později mladých lidí. Pro pražáka, který dlouho žije v Michli a Záběhlicích je to o to zajímavější, že popisovaná místa dobře znám. Jinak je ale chování postav trošku divné a závěr je doslova do ztracena. Takže trochu škoda.

Tichéroky2023
06.01.2024 5 z 5

Kniha o dětství v 90.letech, kniha působí, že se tam nic neděje, ale ono děje, někomu se rozejdou rodiče, a to má za následek spoustu nepěkných věcí, někomu se narodí postižený sourozenec a taky se život jeho rodiny změní... Líbí se mi střih do dospělosti, kdy tlustá Jitka již není tlustá třeba, kdy se hlavní hrdinové setkají, i když závěr je otevřený. Poslouchala jsem na Audiotéce, zpracování famózní, Václav Neužil, Marta Issová a Anna Kameníková, zvládli dětské hlasy a i dospělé, moje dcery tuto audioknihu poslouchají teď pořád, hrozně se jim líbí. Takže já tuto knihu začínám umět zpaměti.

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Kniha Hezký, ale narovnej se! v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech1x