Dearbooklife Dearbooklife komentáře u knih

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

já nevím, jak to autorka dělá, ale každá její knížka si mě úplně získá. miluju ten humor, sympatické postavy, prostředí, úplně všechno. její knížky patří mezi moje nejoblíbenější. jediné, co mě teď mrzí je, že už jí mám dočtenou a už jí nikdy nebudu číst jako poprvé. ale to mě určitě nezastaví, rozhodně jsem to nečetla naposledy :D

17.05.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

krásná knížka. milá. nádherná.
četla se snadno a příběh utekl tak rychle!!!
do knížky jsem šla ze 3 důvodů... krásná obálka, skvělé ohlasy a po přečtení anotace zjištění, že se většina příběhu bude odehrávat v knihovně :D
jediná věc, co mi na ní mírně vadila, bylo pojmenování kapitol. ten název vždycky prozradil, co se stane dál! byla jsem ale občas i ráda ujištěná, že všechno bude ok :)

15.04.2020 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

tohle bylo hodně skvělý. postavy mi sedly hned, samozřejmě jsem jich taky hned pár nenáviděla xd
užívala jsem si každou stránku, humor a prostředí. nádherně zpracovaná a nádherně napsaná knížka. moc doporučuji : D

09.02.2021 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

tohle bylo něco. bylo to tak skvělý. já nemám slov.
nejlepší knížka, co jsem za poslední dobu četla :D

02.11.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

tohle jsem teď fakt potřebovala. přečteno za den a ani nevím jak. brzo sáhnu po další knížce od autorky :D

26.07.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

tahle knížka byla fakt skvělá :)
neskutečně rychle se četla a prostě bavila. teď je důležité se hodit do pohody a s touhle knížkou to šlo samo :D

23.12.2019 5 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

to bylo krásný. oddechovka jak se patří. neskutečně čtivý příběh, který jsem si moc užila, vyvíjení vztahu bylo nádherné a mě hrozně bavily ty kapitoly s e-maily. moc doporučuji :Dd

27.11.2020 5 z 5

Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Sabine Schoder

za mě moc pěkná, čtivá a napínavá knížka. neřekla bych, že to byla úplně oddechovka, protože i přes to, že to tak nevypadá, knížka má v sobě hlubší význam a pojednává o citlivém příběhu. přečetla jsem jedním dechem a můžu vám ji s klidným srdcem doporučit :D

28.09.2020 4 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

asi moje nová oblíbená knížka. to bylo tak pěkný! a strašně vtipný. moc jsem si to čtení užila a rozhodně jsem to nečetla naposledy :D moc doporučuji!!

15.08.2020 5 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

krásná knížka. nic víc, nic míň :D!
četla se sama, bavila mě neskutečně a jsem za ni prostě ráda. :)

18.05.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

naprosto geniální knížka, nic jiného nemůžu říct :D

23.03.2020 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

čtení jsem si opravdu užila a jen jsem žasla nad tím, jak je to skvěle vymyšlené.
osobně bych teda chtěla ještě pár kapitol, abych věděla, jak to přece jenom pokračuje, ale bylo to nádherné zakončení série.

23.01.2022 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

knížka sama o sobě je prostě strašně skvělá, ale já se do ní nemohla začíst :( přesto mě to celé nakonec bavilo a těším se, jak se příběh bude vyvíjet! :D

18.05.2020 4 z 5

Zmije Zmije Bex Hogan

kniha má v celku nízké hodnocení, takže jsem se jí mírně bála a odkládala ji. ale teď po dočtení? já nejsem vůbec zklamaná... nejlepší knížka to sice nebyla, ale postavy jsou sympatické, má dobrou akci i zápletku.
takže pro ty, co rádi milostné trojúhelníky, fantasy a boj, nenechte se odradit nízkým hodnocením ;)

01.03.2020 4 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

detektivky nejsou úplně můj šálek čaje, ale tohle čtení jsem si moc užila. velmi napínavý příběh, dobře a čtivě napsaný. určitě doporučuju :D

27.06.2021 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

tahle série mi pomalu přirůstá k srdci. tenhle díl se mi zatím líbil nejvíc a jen se těším na další :D

14.11.2020 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

hodnotím hůř jak první díl pouze proto, že mě ten začátek prostě vůbec nebavil. žádná akce. nic. potom se to ale rozjelo a občas mi to i vyrazilo dech :D

20.07.2020 4 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

knížka mě fakt bavila a je to takových lepších 4,5*. trošičku zbytečně zdlouhavé. ale i přesto to mělo spád a dost se mi to líbilo a rozhodně se těším na další díly! :D

25.05.2020 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

knížka byla pro mne mírně slabší, jak její první díl, ale i tak nemám slov. byla opět velmi napínána a neskutečně skvělá! :D
i slza mi ukápla! no každopádně se těším na třetí díl a doufám, že bude stejně senzační! :)

11.04.2020 4 z 5

Zločin slečnám nesluší Zločin slečnám nesluší Robin Stevens

upřímně krásná detektivní knížka. detektivky moc nemusím, ale tohle čtení mě nenudilo a celou dobu jsem byla napjatá. byla krásně napsaná a hned se vrhám do 2. dílu :D

31.12.2019 5 z 5