daniska daniska komentáře u knih

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Byla to moje první kniha od Kinga. Musím uznat, že je opravdu mistr hororu. Kniha je dobře napsaná. Velice se mi líbila i film nebyl špatný, kniha je samozřejmě lepší.
Já jí určitě doporučuju.

12.03.2018 5 z 5

Bídníci Bídníci Victor Hugo

Já dávám určitě pět hvězdiček. Je to nádherný příběh. Filmové zpracování s Liamem Neesonem koukám pokaždé když ho dávají v televizi.

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Tenhle příběh mě dostal. Kniha se mi velice líbila.

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Kniha se mi velice líbila. Je smutná, dojemná. Říkám si v jakém světě to žijem. Určitě ji všem doporučuji. Nutí k zamyšlení.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Četla jsem po druhé, poprvé ve škole a teď když jsem jí kupovala synovi do školy. Knihu vřele doporučuji. Dokonce jí četl i muž a to moc nečte.

06.03.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

No já ani nevím jaký bych dala komentář, čekala jsem, že to bude něco extra, když to byla kniha roku. Začátek knihy byl slabý, konec předvídatelný. Jsou lepší knihy třeba za zavřenými dveřmi.

05.03.2018 4 z 5

Těžký časy Těžký časy Charles Bukowski

Moje první kniha od Bukowskiho. Čekala jsem, že to bude bůhví co. V knize se pořád opakovalo sex, chlast, spisovatel. Některé povídky nedávaly smysl. Kniha nenadchla.

01.03.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Knihu jsem četla, před několika lety. Narazila jsem na ní náhodou ve slevách v jednom obchodě. Kniha se mi líbila moc. Je hrozné, že se tohle mohlo dít. Tuto knihu doporučuji všem. Od tý doby jsem začala vyhledávat knihy z touto tématikou.

27.02.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha mě dostala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Opravdu Vás vtáhne do děje. Doporučuji všem.

Malý Američan Malý Američan Andrew Taylor

Kniha se mi líbila. Zápletka také, ale byla moc zdlouhavě napsaná. Ač na to, že se toho moc v knize neudálo nutilo mě to číst stále dál.

10.02.2018 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla. Ještě teď mi usychají slzy na tváři. Kniha byla velice zvláštní. Budu na ni dlouho vzpomínat. Vřele ji všem doporučuji.

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Právě jsem dočetla. Kniha byla naprosto skvělá. Doporučuji všem je to pohlazeni po duši. U knihy jsem se pobavila, ale i pobrečela.

17.10.2017 5 z 5

Příběhy opředený život A. J. Fikryho Příběhy opředený život A. J. Fikryho Gabrielle Zevin

Knihu jsem včera dočetla. Kniha se mi líbila dávám jí 4 hvězdičky. Doporučila bych jí všem co mají rádi knihy.

06.09.2017 4 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Krásná a dojemná kniha, nejen o tom, jak děti dokáží být silné, Rádá se k ní budu vracet. Dávám 5 hvězdiček

01.09.2017 5 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Moc krásná kniha, určitě doporučuji všem. Stojí za předčtení. Dávám 5 hvězdiček.

01.09.2017 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Knihu čtu, už podruhé a stále se kní ráda budu vracet. Četla jsem několik knih o Čachtické paní, ale žádná znich mě nezaujala jako tato. Vřele doporučuji.

22.08.2017 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Moc dojemná kniha smutná rozhodně stojí za přečtení. Všechny knihy autorky stojí za přečtení.

19.08.2017 5 z 5