Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Tohle byla dokonalost, hate to love romantika, znepřátelení, odhalování tajemství .... skvělý svět. Můžu jedině doporučit.

01.03.2021 5 z 5

Ženy české renesance Ženy české renesance Josef Janáček

Velmi zajímavá kniha, moc dobře se čte.

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

3,5 tohle byla hezká kniha, ale naprosto neoriginální. A taky mi trvalo dlouho než jsem se do ní začetla.

31.01.2021 3 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Pro mě zatím nejlepší díl série, rozhovory mezi Jamiem a Claire o budoucnosti a jejich životy odděleně. Dokonalé vedlejší postavy - Lord John Gray. K tomu historické prostředí Ameriky ve dvou časech. Přesně něco pro mě.

31.01.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Moc hezký příběh o mafii, velmi čtivý a nechyběly ani vtipné scény ani erotika.

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Na knize se mi nejvíce líbilo chronologické pojetí celého příběhu od mládí až po dospělost.

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Pravdivé, veselé a smutné básně, které jsem si zamilovala.

03.01.2021 5 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

3,5 Povídky jsou samy o sobě moc hezké, ale dle mého názoru se nehodí na Vánoce. Z knihy jsem byla dost zklamaná, nedostala jsem, to co jsem očekávala. Všechny povídky jsou skvěle napsané, ale rozhodně už je nebudu číst na Vánoce, není to, žádné milé vánoční čtení a místo, aby mi to přivodilo vánoční atmosféru, tak mi ji to spíše zkazilo.

03.01.2021 3 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Na to, že je to kniha od české autorky tak úžasné, rozhodně lepší než černooká. Kniha má napínavý a překvapivý děj.

27.10.2020 4 z 5

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Alison Weir

Moc hezky napsaná kniha. Všem kdo milují Jindřicha VIII. a vše kolem něj určitě doporučuji.

27.10.2020 5 z 5

Neandrtálka našla člověka Neandrtálka našla člověka Penny Reid

Skvělý druhý díl série, jsem z něj nadšená, hodně jsem se u knihy zasmála.

21.06.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Super kniha.

21.06.2020 4 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Skvělá oddechová kniha s něčím navíc.

21.06.2020 4 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, miluji jí, miluji Cat a Bonese a na knihu nedám dopustit. Můžu ji všem doporučit, hlavně těm kdo mají rádi fantasy. Knize nechybí vtipné a ironické rozhovory ani erotické a akční scény. Mám ji přečtenou už nejméně 5x.

21.06.2020 5 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Super série, skvělé bylo i to že nešlo úplně o výplňkový díl a něco se zde i dělo a hrdinové byli sympatičtí. Super.

22.11.2019 4 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Knihu jsem si přečetla jen protože jsem chtěla něco lehkého a vůbec nic jsem od ní nečekala a mile mě překvapila. Okamžitě jsem sáhla po dalším dílu.

22.11.2019 4 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Na knihu jsem se hrozně moc těšila, a pokud pominu prvních 100 stran, kdy se člověk dostává do děje tak mé očekávání i splnila. Všem můžu jedině doporučit. Překousejte se přes tu první méně zajímavou část.

10.08.2019 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Tuto knihu čtu skoro každé léto, je dokonalá, také bych ráda jela road trip po americe a ještě s nějakým hezkým klukem. Za mě srdcovka.

10.08.2019 5 z 5

Lord John a důvěrná záležitost Lord John a důvěrná záležitost Diana Gabaldon

Lord John je úžasný, sice mi chvilku trvalo než jsem se začetla, ale poté to už rychle ubíhalo a nutilo mě to číst neustále dál. Za mě má tato kniha určitě ano.

10.08.2019 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Autorky opět nezklamaly, úžasně napsaná a napínavá kniha. Tuhle prostě potřebujete. Přečteno za jedno dopoledne. Jen ten konec je na mě trochu nereálný a nedá se mi říci, že by se mi nelíbil, ale nebyla jsem spokojená, takhle to přeci nefunguje. A také už je trochu ohraný, ale když to pominu tak dokonalé YA.

19.05.2019 5 z 5