Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Nejslabší díl celé série, jsem ráda, že se zde konečně objeví matka hlavní hrdinky, ale to je celé, nic dalšího se v knize neděje. Mohlo to být víc jako předchozí díly.

10.08.2019 3 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Jenny Han určitě umí psát romantické příběhy. Nejprve jsem si na kapitoly z minulosti nemohla zvyknout, ale v druhé půli knihy mě dokonce začali bavit. Jinak super námět.

10.08.2019 4 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Oddechová kniha, doporučuji číst spíše v zimním období, mě v létě moc nesedlo to zimní prostředí. Ale jinak určitě super.

10.08.2019 3 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Všechny knihy od této autorky jsou super oddechovky a tato není žádnou výjimkou. Mou nejoblíbenější sérií od autorky, ale zůstává Mediátor, ale uvidíme třeba se to po dalších dílech změní.

21.06.2019 3 z 5

Musím říci, že ze začátku mě kniha moc nebavila, ale ten konec wow, chci další díl. Úžasně napsané a ty kapitoly, kde byli různé informace z minulosti, nejprve jsem si říkala, že je to hrozné, ale asi v půlce knihy jsem změnila názor dokonale se to tam hodilo. Knihu můžu jedině doporučit, ale rozhodně nečekejte nejlepší knihu jakou jste kdy četli.

21.06.2019 4 z 5

Proměna Proměna Margaret Mahy

Můžu říci jen to že kniha byla divná, stejně jako celý příběh, asi je pro mladší čtenáře.

17.06.2019 2 z 5

Měsíční oko Měsíční oko Libba Bray

Kniha splňuje jen historické prostředí, jinak se s anotací moc neshoduje. Tedy aspoň dle mého názoru. Přišlo mi, že se v knize nic neděje.

17.06.2019 2 z 5

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Knihu jsem měla přečtenou za jeden den. A byla pro mě hodně emoční, ale negativně. I když vzhledem k tématu tak měla asi působit. Jsem ráda za ten konec. Ale určitě už si jí znovu nepřečtu. Nemám taková témata v knihách ráda. Ale pokud někomu nevadí určitě si ji může přečíst.

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Sérii nočních lovců miluji a tato "doplňková" kniha je pro mě jako ráj. Návrat do naprosto dokonalého světa. Ten svět je úžasný a kéž by autorka napsala více knih z tohoto světa. Všem můžu jedině doporučit.

17.06.2019 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Kniha je napsána opravdu originálním způsobem. Ale samotný příběh je na mě moc z "IT" světa a je tam spousta věcí kterým nerozumím. Ale jinak je ten příběh super. Rozhodně doporučuji, kniha je zajímavá.

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Klasická průměrná fantasy. Malinko horší než první díl. Díky této knize mi začíná vadit milostný trojúhelník.

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Úžasné jako první díl, pro ty kdo ho četli je nutností.

17.06.2019 5 z 5

Kopie Kopie Lauren Oliver

Stejně dobrá jako první díl. Spoustu věcí dovysvětluje. Plusové body také za to že je to jen duologie, těch jsem zatím četla málo. Líbí se mi jak se postavy vyvinuli. A také dějové zvraty, které jsem nečekala.

17.06.2019 4 z 5

Replika Replika Lauren Oliver

Kniha má originální námět i zpracování. Hlavní hrdiny jsou sympatické. Knihu jsem četla na přeskáčku a tím tomu dodalo na hodnocení. Koukat se na knihu ze dvou pohledů je opravdu super.

17.06.2019 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Typycká průměrná fantasy. Hlavní hrdina je skvělé ale ten milostný trojúhelník to trošku celé kazí. I když musím říci, že s koncem jsem byla spokojená.

07.06.2019 3 z 5

Naslouchej noži Naslouchej noži Patrick Ness

Za mě úplně průměrné fantasy, je to psané čtivě a rychle to odbíhá, což mám ráda, ale není tam nic, co by mě přesvědčilo, že tohle je dokonalé. Určitě doporučuji vše, kdo milují fantasy.

19.05.2019 3 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Autorka píše úžasně, kniha se krásně čte. Doporučuji.

05.05.2019 4 z 5

Děti krve a kostí Děti krve a kostí Tomi Adeyemi

Dobrá fantasy kniha, líbilo se mi střídání pohledů hlavních hrdinů a i ten nápad. Občas byly některé scény zmateně a složitě popsané. JInak super. Další díl si určitě přečtu.

02.05.2019 3 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Skvělá romantická kniha. Přečteno na posezení, ale žádná bomba to nebyla. Klasická průměrná kniha. Super nápad s tím deníkem.

02.05.2019 3 z 5

Jak to mají holky Jak to mají holky Lauren Saft

Tato kniha mě až tolik nezaujala, měla zajímavé i nudné části a to, co se tam mezi holkami dělo, no obačas to bylo divné.

02.05.2019 2 z 5