Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Americký král Americký král Sierra Simone

Dokonalý závěr série. Já to miluji. Originální a skvělá kniha, která ale nemusí sednout každému. Mě ale sedla.

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

4,5 Tahle série je prostě dokonalá. Od čtení jsem se nemohla odtrhnout.

01.03.2021 4 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Dokonalý komiks, krásné kresby. Přečteno jedním dechem.

28.10.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Dokonalá kniha, nadchla mě. Věděla jsem že mě autorky nezklamou. Také se jedná asi o první knihu tohoto tématu u nás, což dělalo knihu velice originální. Všem jedině doporučuji.

27.09.2019 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Tento žánr normálně nečtu, ale díky této knize asi začnu. Rozjezd byl pomalejší a ze začátku celkem nudný, ale když se začtete do děje, je to úžasné. Od knihy jsem se ke konci nedokázala odthnout a musela jsem vědět, jak to dopadne. Měla jsem tedy raději pohled mužského hlavního hrdiny, ale chápu, že byly třeba oba. Určitě si přečtěte.

02.05.2019 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Všichni kolem mě říkali, jak je tato kniha skvělá ale já to bohužel říci nemohu. Nemám ráda moc popisné knihy a toto byl samý popis. Kniha je dobrá leda tak k maturitě, že to není takové zlo a je to poměrně krátká. Jinak určitě doporučit nemohu, u čtení jsem se nudila. Kniha má jediné plus a to ten nápad s tím, jak by mohl vypadat náš svět. Zajímavý pohled.

13.04.2019 2 z 5

Kniha rozhodně není lehké čtení na jeden večer. Sama jsem ji četla celkem dlouho, ale o to více jsem si čtení užila a měla čas zpracovat nové a zajímavé informace. Nemám ke knize téměř žádnou výtku, kromě jedné. Chvílemi autor zachází moc do detailů a já jsem se ztrácela, ale jinak je čtení moc zajímavé a můžu doporučit úplně každému.

25.12.2023 4 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Celkem jsem si historické romány z této série oblíbila a jejich čtení si užívám.

24.12.2022 4 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Moc hezká a čtivá historická romance.

24.12.2022 4 z 5

Zvěsti Zvěsti Aleš Novotný

Skvělá kniha, všem moc doporučuji. Hrozně hezky se čte.

08.01.2022 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Tak tohle bylo perfektní. Miluju styl psaní autorky. Potřebuju další její knihy.

08.01.2022 5 z 5

Uteč! Uteč! Dagmar Česká

Tohle byla pecka, knihu jsem nemohla odložit. A i když bych malinko upravila konec jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Doporučuji.

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Stejně dokonalé jako první díl. Tuhle sérii prostě miluji. A musím říct, že mi kniha přišla originální, prozrazení velkého tajemství a konec byli hodně dobré.

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Já tuhle sérii miluji, dokonalé propojení minulosti a přítomnosti. Úžasné hlavní postavy a rozhovory mezi hrdiny. Také se mi líbilo využité historické události a slavné osobnosti ve fiktivním příběhu. Tuhle knihu nejde nemilovat.

31.01.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Od knihy jsem nic neočekávala a byla jsem mile překvapena. Příběh byl dokonalý vtipný, plný tajemství a zvratů. A i když bylo od začátku jasné jak to dopadne, tak jsem byla naprosto spokojená.

28.10.2020 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Dokonalá kniha, LGBT téma v kombinaci s politikou. U knihy jsem se často smála a uculovala. Skvělí hlavní hrdinové a úžasné scény.

27.10.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Úžasná kniha, má vše, co správná erotická kniha potřebuje. Autorka opět nezklamala. Jsem naprosto nadšená a okamžitě potřebuji další díl.

13.04.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Skvělá kniha. Knihy o spolubydlících jsou úžasné a já je miluji. A tahle je o bohaté holce a hokejistovy, což tomu dodává i trošku originality. Autorka píše čtivě a kniha se čte rychle.

17.06.2019 5 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Kniha není špatná, konec je super a takový zvrat jsem opravdu nečekala. Ze začátku malinko nuda, ale to vše druhá půlka knihy vynahradí. Můžu doporučit, na to že je to české je to úžasné.

05.05.2019 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Tahle kniha je skvělá a roztomilá. Nenapadají mě jiná slova jak jí popsat. Daniel a Kit jsou úžasní, zamilovala jsem si je hned na začátku. Jsem ráda, že jsem konečně narazila na knihu od českého autora, která byla skvělá. Všem můžu jen doporučit.

02.05.2019 5 z 5