Dajine Dajine komentáře u knih

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

V příštím životě chci být psem Jejího Veličenstva.

22.04.2019 5 z 5

Nomád Nomád James Swallow

Trochu jsem se občas ztrácela, ale jako celek napínavé a velmi dobrodružné.

14.04.2019 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Do detailu promyšlený děj, mnohdy tak děsivý. Nepochopitelná krutost, mnohdy tak reálná.

17.02.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha plyne stejně jako život. Klid střídají kotrmelce, hledání smyslu života s rezignací na něj. S Prvokem se to ale srovnat nedá. Nasadil laťku hodně vysoko.

31.12.2018 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Napínavé, přečteno za jednu sobotu. Konec se dá vytušit už během druhé poloviny příběhu.

30.09.2018 5 z 5

Malý kamarád Malý kamarád Donna Tartt

Nutno přiznat, že se při čtení této knihy střídala chuť to vzdát s odhodláním pokračovat. Nakonec přečteno a nelituji času této knize věnovaného. Doporučuji vydržet.

19.08.2018 5 z 5

Píšťalka Píšťalka John Grisham

Tento muž mě nikdy nezklamal. Mám ráda knihy z právnického prostředí.

26.07.2018 5 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Tato paní spisovatelka začíná být mojí oblíbenou.

21.07.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Zajímavé a čtivé. Ale ve své knihovně ji mít nepotřebuji.

15.03.2018 4 z 5

Camille Camille Pierre Lemaitre

Trochu mi chybělo, že jsem neměla možnost číst první a druhý díl trilogie. Možná by to přispělo k lepšímu pochopení této knihy. Trochu boj, ale nakonec jsem to dala.

17.02.2018 3 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Dočteno. Čtivé, napínavé s předvídatelným koncem. Jak se v knize tohoto žánru objeví velký sympaťák v roli kladného hrdiny lze čekat, že to tak úplně nebude.

11.02.2018 4 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Opravdu je potřeba dělat z OSPOD naprosto nekompetentní a neschopné lidi? Kdykoliv se v jakékoliv české knize objeví tato profese, tak přesně tak je popisována. Trochu nuda.

01.06.2024 2 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Jsou opravdu sotva odrostlé děti schopné tak hlubokých citů? Nebo jich jsou schopné právě proto, že jsou sotva odrostlými dětmi?

28.05.2024 4 z 5

Smrt s odkladem Smrt s odkladem Josef Klíma

Příběh čtivý, dvě časové roviny v pohodě. Dávají smysl. Jen ten otravný vztah nevztah hlavních vyšetřovatelů nic moc.

20.04.2024 3 z 5

Hřebec a Kráska Hřebec a Kráska Josef Klíma

Takové rychlé čtení, jsem ráda, že jsem četla, nevadilo by, kdybych nečetla.

06.04.2024 3 z 5

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Občas je dobré i v dospělém věku přečíst si nějakou pohádku.

16.03.2024 3 z 5

Studentka Studentka Tess Gerritsen

Rychlé čtení, dobrá zápletka.

10.03.2024 3 z 5

Tak pravil Vincent Tak pravil Vincent Pablo de Sax (p)

Jo, jo, tak pravil Vincent.

10.03.2024 5 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Nadějně napsaný začátek, jen ten konec, takový zvláštní happyend, ten celkový dojem dost pokazil.

06.01.2024 4 z 5

Řekni mi pravdu Řekni mi pravdu Matthew Farrell

Trochu překombinované, ale zdaleka to nevadí, tak jako ten sladký happyend na závěr.

07.12.2023 4 z 5