Smrt s odkladem

Smrt s odkladem https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506156/bmid_smrt-s-odkladem-nAV-506156.jpg 4 26 7

Populární žurnalista a spisovatel Josef Klíma přichází s dalšími kriminálními příběhy, v jejichž centru je atraktivní vyšetřovatelka Klára Radová.

Dajine
20.04.2024 3 z 5

Příběh čtivý, dvě časové roviny v pohodě. Dávají smysl. Jen ten otravný vztah nevztah hlavních vyšetřovatelů nic moc.

Nuttelka
19.11.2023 4 z 5

(SPOILER) (Audiokniha)
Z počátku jsem se trošku ztrácela v časových úsecích, kdy a kde se děj odehrává, ale jak jsem se zaposlouchala, už mi to dávalo smysl.. Tento případ se táhne hodně do minulosti, jeho rozuzlení a "pochopení" vraha bylo vlastně i smutné, ani se nedivím, že takto konal.. Opět další povedený díl s Klárou Radovou a její "partou" okolo.. Mě i baví její soukromý život :-) Její dcera, matka a tento díl má závěrečnou třešničku na dortu, která mě pobavila :-)) Těším se na další díly..

Fanda74
05.06.2023 5 z 5

Detektivky pana Klímy mám rád, pěkně se to čte, takže pěkné.

čef
05.06.2023 5 z 5

Autor je známý znalostí místních poměrů hlavně o sametové, ale samozřejmě i před tím a v této knize je to znát, což jistě ocení zejména starší ročníky čtenářů. Kulisy jsou tedy době připraveny po pátrání po nešťastném vrahovi, kde kořeny leží v dávné době a nepovedeném únosu letadla.

alzbeta4340
05.04.2023 3 z 5

Rutinně napsaná detektivka s přirozenými, čtivými dialogy. Zápletka mi ale moc nevyhovovala. Motiv pomsty byl jasný, osobně se mi zdálo, že si autor s vymýšlením zákrut děje moc práce nedal. Tentokrát dávám průměrné hodnocení.

Hakl54
04.02.2023 4 z 5

Na detektivky moc nejsem, dárek od Ježíška, ale celkem se mi líbila. Pouze to zatčení vraha mi moc nesedělo, no musí to být napínavé až do konce.

Pepina19
06.01.2023 4 z 5

Za mě hodně slušná detektivka. Zápletka je uvěřitelná, psychologie postav dobře popsaná.