Hřebec a Kráska

Hřebec a Kráska https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489265/bmid_hrebec-a-kraska-O29-489265.jpg 4 35 11

Populární žurnalista a spisovatel Josef Klíma přichází s novými kriminálními příběhy atraktivní vyšetřovatelky Kláry Radové. V centru dění je oddělení vražd v čele s jeho šéfem Sloupem a další dva případy, pojmenované Hřebec a Kráska. Je možné, že kontroverzního bohatého muže s minulostí v StB zabil ve stáji hřebec, nebo to byla rafinovaná vražda? A smrt krásné modelky v bazénu také vypadá na první pohled na přirozené příčiny, ale zkušení kriminalisté brzy vidí, že něco nesedí…... celý text

Dajine
06.04.2024 3 z 5

Takové rychlé čtení, jsem ráda, že jsem četla, nevadilo by, kdybych nečetla.

Nuttelka
12.10.2023 5 z 5

(Audiokniha)
Oba dva případy mě moc bavily, stejně jako ty předchozí a v podání Martina Stránskýho není vlastně ani co dodat :-) Každopádně se těším na další díly... Klára to také jednoduché nemá a její "osobní" život je takovou perličkou během celého vyšetřování :-)

marekB78
10.02.2023 3 z 5

Taková oddechová pohodovka s kriminální zápletkou. Dobře se čte, ale chybí mi tam to napětí a nějaký zvrat :)

Čtenářka73
22.01.2023 3 z 5

Oddechová detektivka, která se dobře čte. Bohužel jsem začala druhým dílem, takže si zaryju do minulost a půjčím si jedničku.

ctenar2846
08.12.2022 3 z 5

Vcelku povedená oddychová detektivka na klidné večerní čtení. Obě povídky mi přišly takové ,,normální". Abych byl stručný jako odpočinkové čtení to bylo fajn. Mělo to spád, vtip i nějakou tu akci takže za mě dobrý.

SSTknihy
14.09.2022 3 z 5

Dva dost slušné a dobře napsané detektivní příběhy, s uvěřitelnou zápletkou, věrohodným vyšetřováním a sympatickými policisty. Sice je vám v obou případech poměrně brzy jasné, kdo je pachatel, ale má to spád, odbočky do soukromí neruší a rozhodně se u toho nebudete nenudit.

Fanda74
30.08.2022 4 z 5

Určitě mě tyto dva případy bavily více než v předcházející knížce, líbí se mi i sledovat jak se vyvíjí vztah hlavních vyšetřovatelů, takže si určitě rád přečtu další autorovu knížku

alzbeta4340
24.07.2022 5 z 5

Tentokrát mě oba dva případy Kláry Radové bavily daleko více než v předcházející knize. Děj byl celkem uvěřitelný a dobře promyšlený, a navíc samozřejmě, jak je u pana Klímy zvykem, také dobře napsaný. Za mě velká spokojenost.

moničina
27.06.2022 5 z 5

Rozhodne zaujímavá dvojica "pruserakov" ale chémia medzi nimi spolahlivo funguje. Moc sa mi páči štýl písania pána Klímy a velmi dúfam v ďalšie pokračovanie. Vôbec si neviem predstaviť, ako sa budú ďalej vyvíjať osudy viacerych postav.

akinomV
11.06.2022 5 z 5

Také se přidávám, že je to čtivé, zajímavé a hlavní postavy jsou sympatické. Je to už druhá kniha s touto dvojící a já se těším na další.

davidurban1973
07.05.2022 5 z 5

V knize se ukrývají dva samostatné případy (povídky), které spojuje dvojice detektivů Kláry a Petra.
Příběhy jsou čtivě napsané, zajímavé a pěkné zamotané, přesto však uvěřitelné, takže pachatele většinou odhalíte až v závěru. Jsou pěkně proložené osobními životy hrdinu a také odvypravenim menších kriminálních kauz, které cely dej zpestřují.
Já byl nadmíru spokojen a těším se na další knihy s těmito hrdiny.