Tak pravil Vincent

Tak pravil Vincent https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84710/mid_tak-pravil-vincent-IYu-84710.jpg 5 26 9

Kniha výroků a básnivých mystifikací. "Vincent Venera je skutečná postava magické Prahy. Excentrický důchodce a mystik, vrchní šéf CIA, venušan a venerolog, virtuoz na klávesové nástroje, paranoidní schizoid, vrchol pyramidy, svatý muž. Jako malíř vráží klin do našich mladých post-modernistů, jako stěžejní postava rockové skupiny „Sv. Vincent“ omračuje posluchače démonicky-satanskou hrůzností svého řevu." (z knihy Tak pravil Vincent, Pablo de Sax)... celý text

Dajine
10.03.2024 5 z 5

Jo, jo, tak pravil Vincent.

stoun25
12.01.2024 5 z 5

Vincent Venera je i můj vzor.
Nejraději bych se sebral, jel za ním do Prahy, koupil mu piva a poprosil ho, Vincíčku, udělej mi toho Putina

dvorrka
09.06.2023

Neuvěřitelná sračka, kterou jsem si v porevoluční euforii koupil. Slaboduché žvásty vydávající se sa glosy a moudra. Je fakt, že v '90 se prodalo všechno co zavánělo samizdatem, bez ohledu na úroveň.

RadekMartinek
15.09.2021

Po přečtení jsem padl na kolena a zaplakal, kde že toto dílo bylo celý můj život. Sv. Vincent!!!

Disease
28.07.2014 4 z 5

Příjemná jednohubka, ale myslím, že kdo nezažil rané devadesátky a koncerty Svatého Vincenta, tomu to asi nic moc neřekne.

LordSnape
20.03.2014 5 z 5

Vincent Venera je můj vzor!

vehement
13.10.2013 5 z 5

Jestli chcete znát výroky největšího myslitele, venerologa, prezidenta zeměkoule, ředitele vesmíru, ing., doktora a co já vím co ještě, přečtěte si tuto tenkou knihu. Neuvěřitelné hlášky. A co víc je to ČECH!!!!! Lepší prezentace češství není.

Radůz
05.10.2013 5 z 5

Vincent pravil: ,,Symbolem Čechů je knedlík a pivo! Víc nemaj nic.'' Večer přišel domů a našel na stole knedlíkovou šišku. Přivázal si jí na holou hlavu provázkem a sešel dolů na ulici do hospody. Tam si u pultu objednal pivo a vylil si ho na přivázaný knedlík. ,,Symbolem Čechů je knedlík a pivo! Víc nemaj nic.'' Tak pravil PhDr. Vincent Venera CSc.

A já pravím, že takováhle ''moudra'' a mnohá další najdete v této knize.

Jackjelly
07.08.2011 5 z 5

V rámci kategorie vrcholné dílo, kdo má rád absurdní výroky a mystifikace, myslím že se skvěle pobaví.

Pablo de Sax (p)
česká, 1961