Tak pravil Vincent

Kniha výroků a básnivých mystifikací. "Vincent Venera je skutečná postava magické Prahy. Excentrický důchodce a mystik, vrchní šéf CIA, venušan a venerolog, virtuoz na klávesové nástroje, paranoidní schizoid, vrchol pyramidy, svatý muž. Jako malíř vráží klin do našich mladých post-modernistů, jako stěžejní postava rockové skupiny „Sv. Vincent“ omračuje posluchače démonicky-satanskou hrůzností svého řevu." (z knihy Tak pravil Vincent, Pablo de Sax)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84710/big_tak-pravil-vincent-IYu-84710.jpg 4.523

Kniha Tak pravil Vincent

RadekMartinek
15.09.2021

Po přečtení jsem padl na kolena a zaplakal, kde že toto dílo bylo celý můj život. Sv. Vincent!!!

Disease
28.07.2014

Příjemná jednohubka, ale myslím, že kdo nezažil rané devadesátky a koncerty Svatého Vincenta, tomu to asi nic moc neřekne.

LordSnape
20.03.2014

Vincent Venera je můj vzor!

vehement
13.10.2013

Jestli chcete znát výroky největšího myslitele, venerologa, prezidenta zeměkoule, ředitele vesmíru, ing., doktora a co já vím co ještě, přečtěte si tuto tenkou knihu. Neuvěřitelné hlášky. A co víc je to ČECH!!!!! Lepší prezentace češství není.

Radůz
05.10.2013

Vincent pravil: ,,Symbolem Čechů je knedlík a pivo! Víc nemaj nic.'' Večer přišel domů a našel na stole knedlíkovou šišku. Přivázal si jí na holou hlavu provázkem a sešel dolů na ulici do hospody. Tam si u pultu objednal pivo a vylil si ho na přivázaný knedlík. ,,Symbolem Čechů je knedlík a pivo! Víc nemaj nic.'' Tak pravil PhDr. Vincent Venera CSc.

A já pravím, že takováhle ''moudra'' a mnohá další najdete v této knize.

Jackjelly
07.08.2011

V rámci kategorie vrcholné dílo, kdo má rád absurdní výroky a mystifikace, myslím že se skvěle pobaví.