DajaF DajaF komentáře u knih

Zář Zář Alexandra Adornetto

z knížky jsem hodně zklamaná! Kniha má krásnou obálku (ano kvůli tomu jsem si ji kdysi koupila) ale obsah hodně mně nebavil. Kniha je velmi čtivě napsaná, ale řeší jen krásné Xavierovy oči a boj dobra se zlem, který jsem tam čekala se objevil jen na konci, aby se neřeklo. Chtěla jsem si přečíst celou sérii, ale ještě uvidím jestli to nebude jen ztráta času.

14.11.2015 2 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Jak hodnotit knížku, kde člověk prožil tolik krutosti a bolesti? Přestaňme si stěžovat, že musíme stát dlouhou frontu v obchodě a jiných nepodstatných věcí na které si dennodenně stěžujeme a važme si všeho co máme.

28.10.2015 4 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Pro mě, majitelku dvou koček nalezených odhozené v lese, moc krásná knížka. Moc doporučuju všem Kočkarům :-)

27.09.2015 5 z 5

Bellagrand Bellagrand Paullina Simons

Tahle knížka mě naplňuje smutkem. Autorka zase ukázala bezmocnost člověka vůči lásce která je tak velká, že mu na konci nic nezůstane. Šťastná Gina/Jane znovu padá na kolena a nechá se vést Harrym...až na dno zoufalství. Proč to všechno dělá? Protože je to její život, její láska, její osud. Proč se nezachránila? Protože se Harry vzdal všeho co měl - svého majetku, postavení, rodiny a vybral si ji. A tak si i ona vybírá jeho...v dobrém i zlém. (čteno v polštině)

24.09.2015 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Nemůžu se dočkat na další díl!

08.08.2015 4 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

4,5*
opravdu úžasná knížka!

28.02.2015 4 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

Opět skvělý díl! Nemůžu se dočkat posledního dílu!

19.02.2015 4 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Hezké zakončení série, ale na takové příběhy jsem už asi stará :-)

18.02.2015 3 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Až na ty příšerné chyby!!! to byla moc hezká knížka

08.02.2015 3 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Kniha byla čtivá, ale ani jedna ze sester mi vůbec nebyla sympatická, oběma bych nejraději dala pár facek. Téma bylo zajímavé, ale čekala jsem něco jiného.

14.01.2015 2 z 5

Robokalypsa Robokalypsa Daniel Howard Wilson

I když jsem se prvními stránkami musela prokousávat, tak od té druhé jsem se nemohla odtrhnout. Dílky skládačky se začaly dávat dohromady a každá osoba v ději splnila svůj úkol.. Doufám, že vyjde i druhý díl, ale jak znám KK tak to nehrozí.

27.12.2014 4 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

3,5* nechávám si rezervu na další díl, moc jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

05.12.2014 3 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

3,5* moc hezké zakončení série

14.11.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

2,5*
Kniha se mi četla dobře, ale první polovina mi přišla o ničem, a ta druhá se to snažila nějak zachránit. Určitě si další díl přečtu, abych věděla, jak to celé (ne)skončí, ale mezi mé oblíbené série se asi nedostane.

Nevím proč, ale všichni mi tam lezli na nervy - hlavně Tris, asi jsem to četla v nesprávnou dobu.

09.10.2014 3 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Takové konce opravdu nemám ráda:-(, ale jinak to byla skvělá kniha

04.09.2014 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Doufám, že do nebes vychvalovaný Nabíječ bude lepší, protože toto mě moc nebavilo, nebo mě spíš nebavila hlavní hrdinka

13.07.2014 2 z 5

Děti paranoie Děti paranoie Trevor Shane

Ten konec byl ale masakr

30.06.2014 4 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Kniha se mi opravdu moc líbila, byla čtivá a příběh byl moc hezký.

14.05.2014 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

slabší díl než jednička...celá knížka se jen o vztahu Georginy a Setha, ta akce je jen okrajová...snad třetí díl bude akčnější...i když se mi dvojice mooooooooc líbí

18.04.2014 3 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey