Dadula118 Dadula118 komentáře u knih

Kdybych mohla, dám hvězdiček sedm....ze začátku jsem se ztrácela v postavách, ale pak si to sedlo.... Mám moc ráda historické knihy, které jsou postaveny na pravdivích reáliích.... Úplně mě dostalo, když jsem četla o polární záři v roce 1938, protože ta je zaznamenána i v kronice naší vesnice... I když téma není veselé, jsou místa, kdy jsem se řehtala nahlas.... Třeba vyvolávání duchů staršími obyvateli mužského rodu :-D Knihu opravdu doporučuji

21.01.2024 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Já se řehtala jak blázen.... Kam na ty hlášky ten člověk chodí? Paní Tichá je dokonalá...
Výborný.....

05.02.2023 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Skvělé napsané. Výborná kniha, která chytí a nepustí, dokud nedočtete. DOPORUČUJI

24.04.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Já z knihy tedy moc nadšená nejsem... Určitě čtivé, to se nedá upřít....ale něco tomu chybělo.... přesně, jak se píše niž,,, pan Hartl zfotrovatěl :-)....
Ale jsem zvědavá na další knížky...

08.11.2021 3 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Hrozné osudy.... když to člověk čte, tak si říká, že je rád, že se narodil v této době.... hodně dobře napsané...

02.05.2021 5 z 5

Vepsáno krví vlastního srdce Vepsáno krví vlastního srdce Diana Gabaldon

Já asi nejsem smířená s tím, že už není další díl o Jamiem a Claire. Potřebuju další díl....

29.03.2021 5 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Nádhera.Autorka skvěle popisuje prostředí, pocity hrdinů. Jen malinko nemůžu překousnout Jamieho jako otce, než toho divocha a milovníka z prvních dílů ???? jdu na další díl

09.02.2020 5 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Tahle série mě naprosto pohltila. Výborně napsané, autorka si umí hrát se slovy, opravdu jsem si každou větu, každou stránku užívala.
Děj stále lítá nahoru, dolů, nervy v kýblu, zoufalství, láska, něha,..... Kolikrát jsem chtěla s knížkou praštit o stěnu, že už nemůžu, že na to nemám nervy.Brečela jsem a vím, že budu brečet zase..., ale čtu dál...

02.01.2020 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Krásně napsaná kniha o životě žen v minulém století. život nebyl jednoduchý, ba naopak, drsný.

22.12.2019 4 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Tak tahle knížka mě hodně chytlavou srdíčka.Tolik emocí,tolik citu. Že začátku jsem se nemohla začíst, ale pak mě to chytlo a nepustilo.Moc krásná kniha

04.09.2019 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Za mě čtyři hvězdičky. mám hrozně ráda příběhy této autorky, to tajemno, propojení s minulostí,ale tady to trochu drhlo, zbytečně dlouze natahované.Ale určitě si ráda přečtu další knihu

21.08.2019 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Potenciál tento příběh má,ale stále mě tam chybí to srdce příběhu.

21.08.2019 3 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

hodně silný příběh,až mě mrazilo....

07.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Přečteno opět jedním dechem

03.07.2019 5 z 5

Láska pro samouky Láska pro samouky Barbora Šťastná

Tak u této knihy jsem se fakt bavila????????????dost jsem se v hlavní hrdince viděla.

18.05.2019 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

rok jsem na tuto knihu čekala a za jeden den ji mám přečtenou:-D skvěle napsaná,těším se na další

18.03.2019 5 z 5

Na začátku byl rýč Na začátku byl rýč Pavel Chlouba

Moc mile povídání o zahradničení

05.02.2019 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Uf,teda.Druhou polovinu knihy jsem se nemohla odtrhnout.Sice už jsem tušila,jak to dopadne,ale ještě jsem malinko čekala,jestli ještě něco nevytáhne Jackson.Postava Amber mě v první půlce teda dost rozčilovala.Kniha je ale opravdu čtivě napsaná.

02.02.2019 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Musím říct,že tahle série je teda dost návyková.Už se teda těším na další díl

31.12.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Musím napsat,že jsem se hrozně ráda vrátila na Zimní dvůr.Krásně napsané.Těším se na další knihy

02.12.2018 5 z 5