Cometka Cometka komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Krásná čtivá knížka. Pocity z ní mám takové různorodé a knížka rozhodně po přectení nutí k zamyšlení. A tak to má podle mého být. Rozhodně doporučuji!

23.05.2019 5 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Tak já to naopak hlavním hrdinům věřila - " Co se škádlívá,..." Pěkný příběh, počet stran se mi zdál přiměřený, líbilo se mi přátelství Lorn a Cass, i to bylo místy vtipné. Jediné, co mi přijde odfláknuté je závěr knihy, kdy je rozuzlení na posledních cca 10 stranách. A jsem klub Coltona. Theo byl na mě málo průbojný.

18.11.2019 5 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Moje prvotina od autorů a říkám si, jak je možný, že jsem je "nepoznala" dřív. Krásný příběh, ale sakriš ten konec? Jako vážně, tohle se dělá?? Doufám v další společnou knihu, protože díky téhle mám o čem přemýšlet. Doporučuji!

13.11.2019 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Lepší než Leo a horší než Archer. Sladká pohádka, kde se vše daří a jede jak po másle. Autorku chválím za nadnesení tématu obchodu s lidmi. Jako oddychovku doporučuji.

31.10.2019 4 z 5

Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Antonín Havlík

Za mě skvělá a emotivní kniha. V Praze jsem vyrostla a nějaké to lehké povědomí o lidech žijících na ulici vždy bylo, ale.. myslím, že autor touto knihou otevřel pro běžné lidi některá tabu, o kterých se nemluví a podle mého názoru by se o nich mluvit mělo. Pár špatných rozhodnutích a může být na ulici každý z nás. Hodně se mě dotkl příběh Vojtěcha a Ivany, ale i Karim a Hanuš vnesli do knihy povědomí o určitých věcech. Knížku určitě doporučuji a autorovi děkuji.

28.10.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Přišla mi trochu slabší než Náhradní kluk, který je podle mně top kniha autorky, ale přesto mě to bavilo a knížka se čte velmi rychle. Jako oddychovku doporučuji.

25.10.2019 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Super čtení. Za mě zatím nejlepší kniha autorky. Párkrát mi bylo hlavní hrdinky i líto, jaké byla trdlo :-) ale je to milá knížka a určitě jí doporučuji.

25.10.2019 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Nějak k téhle autorce neumím "přilnout". Její příběhy mi přijdou strašně nereálné a přitažené za vlasy. Jednu sérii jsem dočetla jen ke druhé knize a tato série asi skončí už u první. Začínám mít alergii na spojení "všukat mozek do hlavy", kterým autorka rozhodně nešetří a i když se jedná o erotický román, s erotikou to má pramálo společného. Opět se hlavní hrdinové přitahují od prvního pohledu, opět dominantní nadsamec a k němu totální nána, co si nechá všechno líbit. Kdyby to všechno mělo aspoň hlavu a patu, ach jo.

24.10.2019 2 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Dočteno a shrnuto, je to dobré, ale četla jsem i horší. Hlavní hrdinky mi bylo celkem líto a hlavní hrdina mi přišel celou dobu jako trouba. Některé věci, které udělal v zájmu (asi) spravedlnosti nebo cti, mi přijdou v dnešní době zbytečné a daly se vyřešit jinak. Jinak se čte příběh moc dobře a není nijak náročný na přemýšlení. Jako oddychovku doporučuji.

21.10.2019 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Trochu slabší než první díl série, ale četla se dobře a vlastně obsahovala vše, co jsem od knížky očekávala. Určitě doporučuji.

15.10.2019 4 z 5

Příběhy z devíti světů Příběhy z devíti světů Rick Riordan

Moje první knížka autora a přiznám se, že nelituji, že jsem po ní v knihovně sáhla. Bavila mě a představivost jela na plné obrátky. Těším se na další knihy. Doporučuji!

09.10.2019 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Chtěla bych říct "no, páni, to byla jízda"! A byla, tři hodiny intenzivního čtení, protože to je tak napínavé, že knihu nelze odložit. A já děkuji kolegyni z práce, že mi ji zapůjčila, koupím si teď svojí :-) je to krásná knížka, přemýšlivá a pokud vyjde "konečně" druhý díl, tak se máme na co těšit! Rozhodně doporučuji přečíst, kniha si zaslouží víc jak 5 hvězd.

30.09.2019 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Druhý díl slabší než první. Nevím, čím to je, že hlavní hrdinka vyznívá jak totální blbka bez mozku. Chová se naprosto iracionálně a fakt nemůžu uvěřit, že by takhle normální žena jednala. Jinak se knížka čte vcelku dobře, nemá moc stran a tak 3/4 knihy je popis sexu, nu což - přečtu si ješte díl z pohledu Remyho a uvidím, jestli si autorka vylepší reputaci.

27.09.2019 2 z 5

Krásná knížka, jak vizuálně, tak obsahově. Určitě doporučuji přečíst!

13.09.2019 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Za mě úplně nejlepší knížka s touto tématikou. Borise nelze nemilovat a jeho příběh dává takovou hloubku, že člověk nejenže má pocit, že je součástí příběhu, ale po dočtení má spoustu věcí k přemýšlení. Knížku doporučuji přečíst každému a doufám v další díly příběhu Borise v češtině.

04.09.2019 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Není to špatný příběh, dobře se čte, místy je i vtipný, ale sakriš.. úplně jsem jim to nevěřila a už vůbec ne příběhu sestry hlavního hrdiny. Nějak mi přijde, že v těhle dalších dílech série už autorce dochází dech a je to škoda, protože prvními třemi díly nasadila laťku vysoko. To napětí tam prostě není, ale splní to účel oddychového čtení, takže určitě doporučuji!

30.08.2019 4 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

První knížka od autorky, která mě nebavila. Rychle se četla, to ano, ale... hlavní postavy mi podle popisu postav vůbec nepřišly jako vyzrálí téměř čtyřicátníci, což by měla být moje věková skupina, ale jako puberťáci. Prostě ne, takhle knížka se autorce moc nepovedla.

27.08.2019 3 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Pecka! Zatím nejlepší díl série. Skvěle vypracované a představené i vedlejší postavy, které nepostrádají humor. Bavila jsem se od začátku do konce! Určitě doporučuji.

24.08.2019 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

I druhý díl série byl skvělej. Místy jsem se smála i nahlas, jak to bylo vtipné. Musím říct, že mě autorka zatím dost nadchla a to jí "znám" teprve druhý den. Určitě doporučuji.

22.08.2019 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Pěkná romanťárna s detektivní zápletkou. Za mě vtipná a čtivá knížka na jedno odpoledne. Určitě doporučuji, bavila jsem se.

21.08.2019 5 z 5