clarkens clarkens komentáře u knih

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Moje první kniha od této dvojice a jsem příjemně překvapena, jak děj pěkně plyne. Žádné odbocovani a prázdné věty. Na pachatele jsem měla jiný tip a posledních pár desítek stran jsem hltala pozde do noci, protože jsem prostě potřebovala vědět, jak to celé bylo. Některé pasáže trochu brutalnejsi, ale to asi patří ke spisovateli.

17.04.2021 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Velmi napínavé čtení, o knížce jsem přemýšlela i ve chvílích, kdy jsem nemohla číst a těšila se, až si přečtu zase pár dalších stránek příběhu. Druhý díl snad ještě lepší než ten první!

21.12.2020 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Ta zápletka na konci byla nečekaná, ale nějak mi to nesedelo do celého příběhu. Jinak fajn oddychovka

20.12.2022 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Začátek trochu zamotany, ale stejně velmi chytlavý a potřebovala jsem vědět, jak to dopadne.

24.10.2022 4 z 5

Krycí jméno Helena Krycí jméno Helena Ariel Lawhon

Skvělé napsáno, velmi čtivé a zajímavé. Rozhodně doporučuji!

30.07.2022 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Opět fajnová oddychovka!

08.07.2022 5 z 5

Někdo poslouchá Někdo poslouchá Seraphina Nova Glass

Začátek má pěkný náběh, ale postupné velice okaté přehazování viny už bylo nudné.

17.04.2022 2 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Zajímavé, ale víc mě asi bavil začátek, který se odehrával na ostrově. Asi jsem čekala nějaký větší důvod, proč se tam odehrávalo to, co se tam odehrávalo, ale nebylo to špatné.

07.12.2021 4 z 5

Dvě hrsti života Dvě hrsti života Katharina Fuchs

Knížka se četla sama, moc příjemné čtení avšak mi vadilo vynechávání několika let mezi kapitolami často dle mého v důležitých situacích. Konečné setkání bylo v posledních stránkách a nebylo více rozepsano - jak se potkali apod.

22.11.2021 4 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Mě knížka příliš nepohltila, až ke konci to začalo mít spád a závěr byl překvapivý. Nečetla jsem ale úplně všechny předchozí díly, tak to možná bude důvod.

28.08.2021 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Fajn oddychovka, první díl lepší, ale určitě stojí za přečtení, určitě se pustím i do dalšího pokračování

09.08.2021 3 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Pohodové čtení, i když jsem předchozí díly nečetla, nepřišlo mi, že bych se neorientovala. Ráda si přečtu další díly série

11.04.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Velmi čtivá kniha, neustále mě nechávala v napětí. Jednu hvězdu dávám dolu - něco mi vnitřně brání dát plný počet

30.11.2020 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Velmi čtivá kniha! Od začátku jsem si byla jistá, jak to dopadne, ale toto bylo překvapení. Podobný motiv ale už jsem někde viděla nebo četla a pořád mi to něco připomínalo... každopádně ale doporučuji!

10.08.2020 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Parádní série, tento díl není výjimkou!

14.02.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tématika spolků a vymívání mozků mě tolik nebaví, v poslední době jsem četla knih s podobnou tématikou několik a prostě to není můj šálek. Knížka se ale čte sama, to Angela umí!

06.11.2022 4 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Opět skvělé počtení! Podmanivý způsob psaní, zajímavý příběh i všechny postavy a jejich strasti. Určitě si přečtu další její knihu!

17.09.2022 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Skvělá oddychovka, čte se samo.

14.09.2022 5 z 5

Sestřičky a zuřící válka Sestřičky a zuřící válka Donna Douglas

Skvělá oddychovka, proplwtwnwc několika osudů, čte se samo!

27.07.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Souhlasím, že tohle je ta Třeštíková, na kterou jsem se těšila, knihu jsem si užila, avšak těch postav tam bylo až poměrně dost a spousta tajemství zůstala nedořešena, bez konce... to mě trochu mrzí...

22.11.2021 4 z 5