Cibak Cibak komentáře u knih

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

No mistr opět nezklamal. Nechtělo se mi přestat číst. Během čtení mnou cloumal vztek z té bezmoci cokoli změnit nebo ovlivnit.

25.03.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Dvakrát škoda. Škoda že jsem viděl filmy dřív než jsem se dostal ke čtení knihy. A škoda že mi není jedenáct. Úžasné čtení i pro dospěláky.

12.04.2014 5 z 5

Od Sepultury k Soulfly Od Sepultury k Soulfly Max Cavalera

Upřímná zpověď člověka, který dle mého názoru udělal hlubokou rýhu do dějin metalové, potažmo hudební scény.

24.07.2015 5 z 5

Vlastně nevím co napsat. S každým dílem Harryho, propadám kouzlu těchto knížek víc a víc.

08.05.2014 5 z 5

Velká kniha komiksů #1 Velká kniha komiksů #1 Vlastislav Toman

Nádherná ábíčkovská klasika.

19.12.2013 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Výborná kniha. Když jsem to četl poprvé, měl jsem špatné pocity v blízkosti velkých kytek!

12.08.2013 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Příjemná odpočinková jednohubka od pana Kinga. Já jsem se pobavil.

20.04.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tak a je po všem. Relikvie smrti jsou úžasným zakončením ságy Harryho Pottera. Doufám že J.K. napíše ještě mnoho krásných knih...

19.08.2014 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Kinga mám moc rád. A Řbitov zvířátek obzvlášť.

12.08.2013 5 z 5

Solaris Solaris Stanisław Lem

Asi jedna z nejlepších sci-fi co jsem četl.

17.01.2011 5 z 5

Nájezdník z Pustiny Nájezdník z Pustiny Tomáš Sekerka

(SPOILER) Tak doufám že se Duch pouště ještě nesetká s Rubínovým, a že si ho ještě užijeme v druhé části. Fajn překvapení, nedočkavě vyhlížím pokračování.

13.10.2020 5 z 5

Kytary a řev aneb Co bylo za zdí Kytary a řev aneb Co bylo za zdí Filip Fuchs

Tuhle knihu jsem dlouho odkládal. Nakonec jsem se do ní pustil, a super. I když jsem se dostal k punku až v osmdesátém osmém roce, tak jsem kousek toho všeho zažil v uvozovkách (já jsem hodnej kluk z dobrý rodiny). Výborně zmapovaná historie punku u nás. Postahoval jsem všemožné nahrávky z internetu, a užíval si autentické punkové chvíle při čtení této knihy. Všem příznivcům této hudby a nejen jim vřele doporučuji.

22.02.2016 5 z 5

Pán moří (převyprávění) Pán moří (převyprávění) Ondřej Neff

Spokojenost. Sice mi přišlo, že jsem třetí díl ságy nějak tak proběhl, ale je to jen můj pocit. Díky autorovi jsem se vrátil do let kdy jsem Verneovky hltal a to doslova. Příjemná cesta světem Verneových hrdinů.

19.01.2016 4 z 5

Pád do temnot Pád do temnot Vilma Kadlečková

Re Akkütlix! Pád do temnot jsem si užil. No a teď jsem natěšen na Vidění.

08.09.2015 5 z 5

Jantarové oči Jantarové oči Vilma Kadlečková

Na startu jsem v knize trošku plaval, ale potom mi to sedlo. Moc, moc dobrá Sci-fi. Těším se na pokračování!

07.09.2014 5 z 5

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

Krásný návrat do dětství.

28.03.2014 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Nalákala mne kdysi video upoutávka v kině. Dal jsem se do čtení a nějak nic. Ano, je to dobře napsané, ale nic mne nechytlo za srdce. Žádná postava mne nijak nedostává. Nevím? Třeba to ještě někdy zkusím znovu. Ale pro tentokrát jsem nedočetl!

18.11.2013 3 z 5

Astronauti Astronauti Stanisław Lem

Četl jsem to jako klouček. V té tobě mi ta ideologie tolik nepřišla. Teď vidím že je jí tam víc než dost. Přesto je to krásné a dobrodružné sci-fi.

12.08.2013 4 z 5

Piknik u cesty Piknik u cesty Arkadij Strugackij

Co k této knize dodat. Naprosto ůžasná věc :-)

17.01.2011 5 z 5

Vidění Vidění Vilma Kadlečková

Za mne super. A teď potřebuji dovršit pětici !!!

30.06.2016 5 z 5