CelaPeta CelaPeta komentáře u knih

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Asi jsem čekala malinko víc, ale hezky se to četlo a až do konce člověk doufá, že to dopadne.... :-)

10.01.2020 3 z 5

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

Klasický Rollins ... sotva něco objeví, už je jim někdo v patách; až je setřesou, objeví se někdo další a pořád dokola, aby to bylo napínavé... nicméně zajímavé myšlenky. Ke knize se určitě jednou vrátím.

04.12.2019 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Spleť postav, někdy trochu chaos, ale velmi čtivé, ze života, doporučuji.

03.03.2019 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Zajímavý a opět trochu depresivní příběh ze života, nijak extra vás nenadchne, ale klidně si ho za pár let přečtu znova. Celkově jsou romány od autorky velmi čtivé, mohu doporučit.

19.03.2018 3 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Jako dalo se to přečíst, spíše ale celkem negativní příběh...

07.03.2018 2 z 5

Aby se narodilo zdravé Aby se narodilo zdravé Stanislava Jarolímková

Na to, že kniha je poměrně nedávného data, obsahuje některé zastaralé a nepravdivé údaje, spíše jsem měla pocit, jako bych četla příručku z devadesátých let. Nicméně pro laiky jako úvod do této problematiky není špatná.

20.02.2018 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Moc se mi to líbilo... na téma: Co všechno může přinést život a měli bychom si vážit toho, co máme.

23.01.2018 4 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Těšila jsem se na ni, ale upřímně mě zklamala. Povídky jsou sice zajímavé, snaží se o hlubší zamyšlení čtenáře, ale občas mě mátly různé časové linie.

09.01.2018 3 z 5

London Road London Road Samantha Young

Bylo to čtivé, napínavé, možná až moc přehnaně uspokojivý sex ... zpětně to ale není nic, co by vám zůstalo ležet v hlavě, takže dávám jen 3*. Nicméně stojí za přečtení.

20.12.2017 3 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Hodně zajímavá, netradičně pojatá kniha - (nejen) pro všechny, co mají pochybnosti ve víře...

11.10.2017 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Napínavý a vcelku smutný příběh, ale s pozitivním nádechem, má opravdu zvláštní kouzlo, které musí každého oslovit. Nicméně ten konec mohl být malinko lepší.

10.10.2017 4 z 5

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Strhující příběh - po přečtení jste rádi, kde a v jaké době žijeme - středověké poměry, nesmyslné zákony, bezpráví, bída ... Nicméně od děje se nelze odtrhnout a po přečtení stále zůstává vryt v paměti.

10.10.2017 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Naprostá pecka, ráda bych se dočkala filmového zpracování.

10.10.2017 5 z 5

Přečteno během chvilky, výtečný nápad, ale chybí lepší zpracování. Celkově zklamání oproti předchozím dílům.

10.10.2017

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

geniální, po dočtení tohoto dílu jsem musela začít číst knihu od začátku, abych si ji ještě jednou užila (vše během jedné noci :-)). Je to prostě pecka!

30.11.2016 5 z 5

Skvělá četba, stále se k ní vracím. Druhá polovina už je bohužel malinko slabší, ale pořád mezi TOP knihami.

30.11.2016 5 z 5