cedos cedos komentáře u knih

Bretaňský příboj Bretaňský příboj Jean-Luc Bannalec (p)

Milý pan komisař Dupin … je to krásné, lehké čtení s dobou zápletkou a z krásného kraje Bretaň … žádný super trhák, ale dobře se čte a potěší. Doporučuji.

06.07.2018 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Něco málo z Chrise Cartera, něco málo z Karin Slaughter ... okořeněno osobitým stylem pana Weavera, za mě skvělá kniha a pět hvězd... poděkování nakladatelství Mystery press.

25.05.2018 5 z 5

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

Všechny knížky od pana Rollinse vždycky "zhltnu" a tahle byla hodně zajímavá. Překvapila i koncem pravda x fikce, tenhle závěr mě vždycky moc baví. Pro mě to byla hodně dobrá volba po knížce Ztracený řád ... zůstala jsem "v ději" v "čase" a některé postavy doplnily svůj příběh ... skvělé čtení

22.05.2018 5 z 5

Ztracený řád Ztracený řád Steve Berry

Super, super, super .... pan Berry opět nezklamal.Skvělý příběh a z mého pohledu zatím nejlepší z jeho knih, tedy méně nadsazených akční částí a spousta zjímavých informací spojených do velmi čtivého příběhu. Snad se dočkám dalších knih od tohoto autora.

17.05.2018 5 z 5

Ztracená vládkyně Ztracená vládkyně Steve Robinson

Příběh se mi moc líbil, zase jsem objevila nové informace a zase mě to přinutilo vyhledat si je na netu. Tenhle typ knížek mám moc ráda a neřeším, když jsou některé partie tak trošku "za hranou", dělá to knihu čtivější. Už se těším na "Spříznění" a doufám, že už se dočkám rodinné linie JT.

08.05.2018 5 z 5

Poslední anglická královna Poslední anglická královna Steve Robinson

Třetí v pořadí, ta první mě vycvičila v pozornosti, na druhou jsem byla připravená a tahle mě donutila si na internetu prohloubit vědomosti z dějin Anglie. Všechny byly skvělé a čím dál lepší. Tak zavírám Poslední anglickou královnu ... a otvírám Ztracenou vládkyni.

05.05.2018 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Po předchozím díle jsem byla tentokrát dobře připravená, od samého začátku jsem si hlídala kdo je kdo a sledovala rodové linie .... kniha super, ale skutečně vyžaduje pozornost při čtení. Doporučuji

18.04.2018 5 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Skvělá kniha, vzrušující příběh, jen mám pocit, že bych jí měla přečíst ještě jednou. Trošku jsem se ztrácela v tom, kdo je kdo a v záplavě jmen. To je ale asi můj problém ... doporučuji a jdu na Hluboký hrob ....

21.03.2018 5 z 5

Mise Sinaj Mise Sinaj Gregg Loomis

Po dvou předchozích dílech tak trošku zklamání. Kniha se sice dobře četla, má spád, linku příběhu, ale nějak jsem měla pocit, že jsem nečetla předchozí díly a ztrácela se v návaznosti. Inzerovaná zápletka --- ta mysteriózní část, tam nějak úplně chyběla a to na úkor přílišné akčnosti a až neuvěřitelných možností hlavního hrdiny. Nemůžu říct, že by se mi nelíbila, ale na druhou stranu si neumím představit o čem by asi tak mohlo být další pokračování ...

13.02.2018 4 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Napínavé čtení, dobře vypracovaný příběh, dobře se četla ... ale .... proč jsem měla větší část knihy pocit, že to není od Karin Slaughter? Detektivní zápletku přebíjí spíše příběh rodiny, která prostě měla velkou smůlu. Osobně upřednostňuji série Grand County a Will Trent, ale přečetla jsem všechny dostupné knihy této autorky, této knize dávám "jen" 4 hvězdy, protože ta předposlední Krásný holky mě nadchla daleko více. I tak mohu knihu doporučit, jen mám pocit, že to není úplně tak TA Karin Slaughter. Těším se na další knihu ... a uvidíme.

09.01.2018 4 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Příjemné čtení, sice jsem to "nezhltla", ale knížka se mi líbila, tak trošku jsem měla pocit, že jde o "moderního" Hercula Poirota v mladším vydání. Určitě přečtu i další díly, ale najednou to nedám.

25.12.2017 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Úžasný závěr celé trilogie, pro mě trošku jiné čtení než obvykle, ale doporučuji.

16.10.2017 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Po Okřídlené duši jsem se trochu bála, že to bude jen takové "pokračování", ale příběh se hezky četl, měl napětí a spád. Knihu doporučuji těm, kteří se dokáží srovnat s mystikou a nevadí jim oddálit se od reality.

07.10.2017 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

ANO ... měla jsem pocit, že potřebuji odložit thrillery, severskou detktivku ... atd. a přečíst si něco "jiného". Kniha se mi moc líbila, napínavá od první stránky,skvělá zápletka, trošku tajemna, trošku romantiky, DOPORUČUJI a "jdu" na druhý díl :)

24.09.2017 5 z 5

Moře pod Oděsou Moře pod Oděsou Clive Cussler

Čtu pana Cusslera ráda, pro mě patří do kategorie "oddechovek" a Dirk Pitt jako hrdina nezklame. Kniha se mi líbila, leč stále v tomto žánru je pro mě nejlepší Polární přesun. Doporučuji ... nijak neoslní, ale nezklame.

31.08.2017 4 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Za mě skvělá kniha, i když zrovna tuhle bych nezařadila do krimi, ale do psychologických thrillerů. Měla jsem spíše dojem, že se jedná o osobní příběh Wila Trenta a Angie Polaskiové a jejich psychologický profil, než o zápletku samotnou. Kdybych nečetla předchozí knihy z této série a neznala jejich osudy od samého začátku, tak bych s tím měla asi trošku problém. Ale jinak skvěle vystavěný příběh, napětí, skvělý závěr. Knihu určitě doporučuji, ale jak jsem napsala, je lepší číst sérii postupně, pak je to o hodně větší zážitek.

19.08.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Brilantní, jen se zamýšlím nad tím, kde bere pan Carter ta témata a jestli jsem zcela " vpořádku" , když ráda čtu jeho knihy. To je samozřejmě s nadsázkou ... Knihu jsem přečetla jedním dechem a už se těším na další.

06.08.2017 5 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Opět skvělá kniha, aktuální téma, napětí ... vše brilantně zvládnuté panem Rollinsem. Těším se na další.

03.08.2017 5 z 5

Čtrnáctá kolonie Čtrnáctá kolonie Steve Berry

Pan Berry přešel k současným tematům a nemá to chybu. Knihou jsem byla opravdu nadšená ... doporučuji.

24.07.2017 5 z 5

Hrozba patriotů Hrozba patriotů Steve Berry

Pan Berry nikdy nezklame, alespoň tak to mám já. Výborné a aktuální téma mě potěšilo, dokonce i méně "super akčních" vyhovovalo celému příběhu. Doporučuji :)

05.07.2017 5 z 5