cecilieanie cecilieanie komentáře u knih

Výborná kniha. Napadá mě jen jedno negativum spojené s knihou. Každého teď otravuji s tím, aby spal alespoň 8 hodin. :D

10.11.2019 5 z 5

Vše, co vím o lásce Vše, co vím o lásce Dolly Alderton

Za mě recepty naprosto zbytečné. Nepotřebuji si číst, jak mám udělat vajíčka...

28.10.2020 3 z 5

Čeho před smrtí nejvíce litujeme Čeho před smrtí nejvíce litujeme Bronnie Ware

Méně je někdy opravdu více. Překáželo mi, že se autorka věnovala v knize tolik sobě. Ke konci knihy mě to až iritovalo.

21.07.2020 3 z 5

Uč jako umělec Uč jako umělec Robert Čapek

Každý učitel by si měl povinně přečíst

31.01.2021 4 z 5

Milujte se s otevřenýma očima Milujte se s otevřenýma očima Jorge Bucay

Kniha mě bavila. Pokud se chcete dozvědět základní informace o vztazích, doporučuji. Díky příběhu se kniha velmi lehce čte.

10.11.2019 4 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Nejslabší díl.

02.07.2020 2 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Hezká smutná knížka. Jen to zakončení se mi nelíbilo.

17.11.2019 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Jsem zklamaná asi jsem čekala víc, když jsem viděla hodnocení... Bohužel ke konci mě kniha už vůbec nebavila.

16.08.2019 3 z 5

Rozhovory s přáteli Rozhovory s přáteli Sally Rooney

Je to super, nemohla jsem se odtrhnout

11.07.2019 4 z 5

Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jen Sincero

Moc fajn knížka, jenom možná trochu zbytečně dlouhá, protože jsem měla pocit, že se autorka často opakuje...

08.07.2019 3 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Asi jsem měla příliš velká očekávání..

07.07.2019 2 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Super, pan Vojtko je můj šálek čaje. :D Knihu jsem si přečetla na základě jeho několika rozhovorů/přednášek na youtube, které se docela shodují s obsahem knihy. Díky ní jsem si tak hezky shrnula to, co už jsem od pana Vojtka slyšela.

24.12.2020 4 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

Nuda.
Neukončené.
Hrozně se to vleklo.

27.07.2020 2 z 5

Ubulená hromádka štěstí Ubulená hromádka štěstí Sarah Andersen

Z tohoto dílu jsem nebyla tak nadšená jako z jedničky. Ovšem ještě stále jsem se u některých částí od srdce zasmála.

02.07.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena