c.svetlana c.svetlana komentáře u knih

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Ježíš....jak nám to mohla autorka udělat...takovej konec nekonec...a ještě to fakt má být úplnej konec? Tak moc se mi to líbilo, že chci vědět víc...a hlavně jsem to teda takhle nechtěla ....no teď jsem to dočetla a jsem pořád rozrušená...PR0Č?:-))

27.03.2023 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Knížku jsem doslova zhltla (,a to se mi podarilo i pres dve malé děti doma:-)))) Výborně napsané, perfektně rozložené napětí, a první thriller, kde jsem se neudrzela a ukapla mi i slza. Doporučuju a těším se na další autorčinu knihu.

18.09.2017 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

S každou další knížkou je Angela lepší a lepší. A tím zvyšuje moji zavislost...a bohužel nepíše tak rychle:)

27.09.2020 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Četlo se mi to strašně zvláštně a přiznám se, že druhou polovinu jsem už jen prolistovala...začátek paráda a pak už jsem jen bojovala - chvílemi jsem nemohla knihu odložit, jak jsem byla napjatá, abych ji s další stránkou odložila klidně bez zájmu na tři dny...a pak tomu zase dala šanci. Co asi rozhodlo, byly za mě opravdu obsáhlé popisy.....celá strana o tom, co mám ve výhledu z okna nebo balkonu nebo odkud, to do detektivky fakt nechci:) Tři hvězdy, protože Eriku a Kate miluju a těším se na ně.

11.02.2024 3 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Mně se knížka opravdu moc líbila. Přestože to nemělo strhující děj, žádný blyštivý efekty, zvraty...bylo to totiž úplně obyčejně o životě ( i když v jiných než českých kulisách ) a právě proto za mě TOP knížka, která se prvoplánově nesnaží šokovat a stát se " knihou roku".

30.11.2019 5 z 5

Mstitel Mstitel Jan-Erik Fjell

Jee, to se mi tak dobře četlo, mělo to tajemství, spád, Anton se svym humorem a metodami nezklamal...na další knížku se moc těším, ačkoli kvůli závěru mám trochu obavy, jak asi začne...?

20.06.2020 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Upřímně já ani pořádně nevim, co jsem to dočetla:)))....tolik postav, překombinovanýho děje, nikde žádný pořádný konec. Tam, kde jsem " chtěla", aby napětí vygradovalo, tak tam mi to pro změnu přišlo zase hodně vlažný....no, rozpačitost:) Přitom Oběť bez tváře je pro mě jedna z TOP knih!

19.12.2020 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Hmmmm...každou knížku s Erikou jsem jela na jeden zátah, kdyz čas a děti dovolily:) U Kate jsen děti nešidila, dokázala jsem totiž knížku odložit v půlce věty a četla jí skoro týden. Kate mi přijde nemilá, taková ta slušná holčička, tíhou osudu zahořklá, co se pořád nedokáže rozhodnout, jestli má nebo nemá smysl pro humor....téma knížky uz vcelku provařená záležitost....Eriko, těším se, že se s další Bryndzovou knížkou vrátíš ty:)

13.01.2020 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

To bylo tak divný, že se mi to až líbilo:)))

02.01.2020 5 z 5

Dívka, která nepřestala věřit pohádkám Dívka, která nepřestala věřit pohádkám Marcia Grad

Knížka mne naprosto okouzlila. Ač psána jako pohádka - i když se může zdát dle komentáře níže jako vleklá a ufňukaná, což se mi v první třetině zdálo taky - přišla mi knížka opravdu hodně hluboká a hlavně laskavá, protože v sobě nese naději. Po překonání lehce táhlého začátku jsem jí pak vyloženě zhltla. Vřele doporučuju, je to "pohlazení".

04.05.2015 5 z 5

Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Alena Jakoubková

Citim to dost jako ostatni. Kdyz jsem zacala AJ cist, nemohla jsem se nabazit, cetla jsem ji na jeden zatah...tak pri 4.knizce jsem zacinala mit pocit, ze ctu vlastne porad to samy. U tehle knizky jsem tak ve ctvrtine a uz tu tyden lezi, aniz bych mela potrebu ji otevrit...no ale doctu ji, z ucty k tomu, jak me bavila predtim:-)

05.10.2013 3 z 5

Tokio Tokio Mo Hayder

Obsah knizky ve mne i po letech zustava, resp. ta hruza, kterou autorka dokaze vyvolat i bez kapky krve...uprimne se mi chvilkama i delalo nevolno. Super cteni!

01.10.2013 5 z 5

Manžel a záhadná blondýna Manžel a záhadná blondýna Alena Jakoubková

Zajímavá zápletka...škoda, že se jí člověk dozví hned a pak už je to klasicky milá Jakoubková.... přátelé, vaření, cestování, zde teda na chatu, a láska.

29.12.2021 3 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Jo, jo a jo...jednak se musím okamžitě stát lovkyní odměn a druhak - je to prostě Deaver, já ty jeho popisy miluju. A super, že se můžu zas na něco tesit, tedy na dalšího Coltera, kterýho si mimochodem predstavuju děsně sexy:))

07.06.2020 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Moc pěkně se to četlo...akorát já prostě už chci číst jen věci s dobrým koncem:))) Téma velmi dobře pojato.

09.11.2019 5 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Nejvíc mě nadchl konec - zmínka o Hodináři...je to pro me příslib, že třeba ten další Alexův případ by mohl plynout tak, jak to bylo v této sérii na počátku:)

15.03.2019 5 z 5

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Po prvních dvou kapitolách jsem je musela prolistovat znovu, jestli dobre čtu, s kým to tam hrdinka vlastně rozhovořuje....potom mě to nějak zmohlo a skočila jsem na poslední dvě kapitoly a bylo jasno, o čem příběh je....ale jo, kdybych byla rozervaná hledající teenagerka, asi by mě to oslovilo.

04.04.2015 1 z 5

Najít recept na štěstí Najít recept na štěstí Barbora Robošová

Kniha ma byt lehce humorna...po 70 strankach jsem byla unavena, jak kdyz jsem skladala uhli a ac zalozenim sangvinik, byla jsem z tech stranek dost otravena...urcite to neni spatne psane, jen toho depreseni je tam nejak moc:)

23.02.2014 1 z 5

Společenství stínů Společenství stínů Ruth Newman

Škoda, že knížek od této autorky není víc, obě jsem vyloženě zhltla...super čtení, nedá se pořádně předvídat děj, takže napětí až do konce.

01.10.2013 5 z 5

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Vztah k tenisu nemám žádný, ale to vůbec nevadilo. A co se mi líbilo úplně nejvíc, že to byla taková nenásilná psychologická kniha- za mě super popsáno, co udělá s dítětem - člověkem výchova směrem k výkonu a bez máminy lásky....čímž vůbec nezpochybňuju popsanou hloubku citů lásky otcovy. Prostě beletrie je to čtivá!

31.03.2024 5 z 5