bzdenca bzdenca komentáře u knih

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Od knížky jsem očekávala mnohem víc.

19.08.2014 2 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Nádherné zakončení celé série. Všechny knihy jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji

12.06.2014 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Moc krásná knížka, během prvních stránek jsem se několikrát nasmála :) Vřele doporučuju, stojí za to.

21.04.2014 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Krásnej druhej díl. Sice člověk už ví o čem děj je, ale je tam spousta maličkostí, které jsme se od Abby nedozvěděli. A ten konec nemá chybu.

07.04.2014 4 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Moc pěkná knížka, sice tušíte jak příběh dopadne, ale stejně se od knihy nemůžete odtrhnout. Nebo aspoň já jsem jí četla jedním dechem :)

04.04.2014 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Krásná, vtipná, dojímavá :)

26.02.2014 5 z 5

Sebelhářka Sebelhářka Viktorie Besó

Kniha mě až do poloviny moc nezaujala. Zhruba někdy za polovinou to začalo být zajímevé, ale podruhé jí číst nemusím.

24.02.2014 1 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Krásná knížka, jako všechny předešlé od této autorky. Četla se sama a moc krásný příběh.

27.01.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Nádherná kniha. Ze začátku jsem si myslela, že příběh nebude nic moc. Ale po pár přečtených stránkách jsem knihu nemohla odložit. Po dlouhé době mě kniha úplně dostala. A ten děj, člověk se jednou směje a podruhé by ukápla slza. Dalším kladem je to, že kniha nemá dalších několik dílů na pokračování.
Kniha určitě stojí za přečtení.

24.01.2014 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Nádherný konec, vynikající zápletky. Všechny tři knihy se mi moc líbily, ale poslední díl jsem přečetla jedním dechem.

24.01.2014

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Pěkný druhý díl, ale lépe se mi četla jednička. Jsem zvědavá na trojku :)

09.01.2014 4 z 5

Závěť a úklady Závěť a úklady Nora Roberts

Moc pěkná knížka. Zajímavé zápletky. Vřele doporučuji.

08.12.2013 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc pěkná knížka, zajímavé téma, sice trochu smutná, ale velice čtivá. Doporučuji

26.10.2013 5 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Velice pěkná kniha, určitě stojí za přečtení.

23.10.2013 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Ze začátku mě kniha moc nezaujala. Ale zhruba někdy v polovině čtení jsem se od knížky nemohla odtrhout :) Moc pěkné čtení

20.10.2013 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Velice zajímavá kniha, hezky napsaná. Četla jsem jí jedním dechem. Hodně jsem se nasmála a dokonce mi ukáplo i pár slz :)

02.09.2013 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Knihu můžu jen doporučit. Sice jsem se bála, že mě nebude bavit, ale po chvíli jsem se do ní začetla a nerada jsem přestávala. Příběh je moc pěkný a to že se děj odehrává převážně v Paříži to ještě vylepšuje.

31.08.2013 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Kniha se četla úplně sama. Jelikož konec je otevřený, už se nemůžu dočkat druhého dílu :)

17.08.2013 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi čtivé. doporučuji :)

17.08.2013 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Výborná kniha, měla jsem jí přečtenou za jeden den. Je to trošku o něčem jiném, když je kniha psaná jak pohledem hlavní hrdinky, tak pohledem hlavního hrdiny :)

15.07.2013 5 z 5