Závěť a úklady

Závěť a úklady https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87417/bmid_zavet-a-uklady-87417.jpg 4 13 7

Pandora a Michael se k sobě chovali už od dětství jako kočka a pes. Co teprve, když je prapodivná strýcova závěť přinutí, aby spolu strávili pod jednou střechou celých šest měsíců! Zbytek rodiny jim škodolibě prorokuje fiasko, ale když v poklidu uběhne několik týdnů, znervózní a rozhodnou se, že situaci napomůžou vlastními triky, neboť strýcův majetek je příliš lákavou kořistí. I pro Pandoru a Michaela je překvapením, že spolu dokážou vycházet bez větších konfliktů. Dokonce je k sobě přitahuje jakási zvědavost. Pandora ale ví, že víko tajemné zapovězené skříňky není radno otvírat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Gabriel's Angel , 1989

Kudík
20.05.2020 3 z 5

Pandora a Michael, alias umělecká šperkařka a scénárista. Vzdálená sestřenice s bratrancem, kteří se po splnění podmínky ze závěti strýce Jolleyho, stanou hlavními dědici. Kniha není špatná, ale autorka má mnohem lepší díla. Na 3,5* to každopádně má, a to i přes tu hroznou obálku.

jitka7
05.03.2019 4 z 5

Skvělé. Já se bavila. Kousky hlavních hrdinů ,kteří se nemůžou ani snést, já se tedy bavila. A ta jejich bláznivá rodina :) Samozřejmě to dopadlo mooooc dobře. Ale po této knize určitě znovu sáhnu.

koki.veru
06.06.2018

Opět vynikající knížka od Nory. Poslední dobou čtu spíše thrillery, ale k Noře se velice ráda vracím, a její knížka mě velmi baví.

Luccy78
30.10.2016 4 z 5

Příjemné romantické čtení okořeněné špetkou napětí, intrik a podivnými podmínkami jedné závěti. Skutečně, Nora opět nezklamala..

Aracely
29.05.2015 5 z 5

Vynikající kniha. Nora opět nezklamala. A škádlení hrdinů kteří na sebe byli ze začátku jako kočka a pes se mi líbilo :-) Taky ,, intriky " hospodyně a majordoma :-)
A nechybělo ani napětí.
Vřele doporučuji ! :-)

bzdenca
08.12.2013 4 z 5

Moc pěkná knížka. Zajímavé zápletky. Vřele doporučuji.

kika 13
03.03.2013

Nádherný román,láska tu vítězí.

harlekýnky

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Závěť a úklady je v