Bubulka Bubulka komentáře u knih

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Četla jsem už lecos, ale tohle je vážně neskutečná blbost.

14.04.2022 1 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Kniha napínavá od začátku až do konce. Krátké kapitoly, překvapivý závěr (alespoň pro mě), ...
Velmi se mi líbila a rozhodně se pustím do dalších knih ze série.

11.04.2022 5 z 5

Juniper – holčička, která se narodila příliš brzy Juniper – holčička, která se narodila příliš brzy Kelley French

Silný příběh! Začátek knihy mě málem odradil. Jsem ráda že jsem to nevzdala. Je to příběh lidí, kterým se v jejich cestě za štěstím pokazilo co mohlo. Zároveň dává naději všem, kteří jsou ve stejné situaci, dokáže dát sílu bojovat a nevzdat se i když se zdá vše beznadějné... Jsem moc ráda za fotky, které v knize jsou...
Kniha o tom, že zázraky jsou možné.

24.03.2022 4 z 5

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Podle recenzí jsem nečekala příliš, ale musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Příběh od začátku do konce ubíhal velmi svižně. Většina knihy byla předvídatelná, a přesto konec dokázal překvapit.
Jen s jednou věcí jsem měla problém.... A to když hlavní hrdinka vyrazila vstříc osudu, aniž by si zkontrolovala náboje ve zbrani.
Já knihu doporučuji, česká autorka opravdu překvapila.

22.03.2022 4 z 5

Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Judy Melinek

Báječná kniha, která vás provede fascinující i když velmi neoblíbenou profesí. Rozhodně to není čtení pro každého.

18.03.2022 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Kniha i jeji filmove zpracování je velmi pěkné.

12.03.2022 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Čtivé, závěr byl pro mě překvapivý. Jen si myslím, že ten úplný závěr by ještě pár stránek navíc klidně snesl. Kniha se mi celkové líbila.

15.02.2022 4 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Velmi zajímavé a skvěle propletené příběhy tří různých žen a něco tak obyčejného, jako jsou právě vlasy, které u těchto žen nakonec hrají tu důležitou roli...
Kniha se čte jedním dechem, donutí k zamyšlení... Doporučuji přečíst.

05.02.2022 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Jako audiokniha se mi líbila... Ale myslím, že mít ji jako klasickou knihu, měla bych asi problém ji dočíst. Chvílemi se to velmi táhlo a dost se to opakovalo.

01.02.2022 3 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Tato kniha se mi velmi špatně hodnotí, příběh je velmi silný... dokonce natolik, že zcela přebije styl psaní. Myslím, že by si ji měl přečíst každý. Po tomto příběhu si aspoň začneme více vážit toho co máme. Je úplně jedno jestli je příběh pravdivý, nebo ne. Pořád se ve světě děje spousta hnusu a je potřeba před tím nezavírat oči.

23.01.2022 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Opět skvělý příběh. V porovnání s předchozí Smrtkou mi to přišlo trochu slabší.

02.01.2022 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Úžasná vize možné budoucnosti. Kniha se čte velmi dobře, ani na chvíli se u ní člověk nenudí. Už teď mohu říct, že že se těším nejen na další díl, ale o na další autorovi knihy.

30.12.2021 5 z 5

Tlouštíci hoří rychleji & další fatální moudra z krematoria Tlouštíci hoří rychleji & další fatální moudra z krematoria Caitlin Doughty

Jde o velmi zajímavou knihu s ne úplně oblíbenou tématikou. I když jsem při koupi knihy čekala naprosto něco jiného, jsem nakonec velmi ráda, že se mi dostala do rukou. Rozhodně ji nedoporučuji citlivějším pomáhám. V knize je popsáno to, jak se zachází s tělem po smrti, příprava i samotné spalování v krematoriu. Autorka vše popisuje naprosto bez obalu, místy bych řekla až morbidně....na druhou stranu chce vymýtit strach ze smrti a dostat do povědomí lidi, že je smrt naprosto přirozená a navíc čeká každého z nás....

15.11.2021 4 z 5

Už zase skáču přes Merde! Už zase skáču přes Merde! Stephen Clarke

Koupila jsem si jako audioknihu a za mě dobrý. Chvílemi jsem se opravdu hodně bavila, rozhodně půjdu i do dalších dílů.

07.11.2021 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Velmi zajimavá kniha. Začátek trochu náročnější, ale celkově se kniha čte velmi dobře. Rozhodně stojí za přečtení, je super dozvědět se o těchto událostech i z jiného pohledu.
Přesto, že kniha vypráví příběh člověka zodpovědného za smrt velkého množství lidí, na konci mi ho bylo svým způsobem i líto.

06.11.2021 4 z 5

Hra Hra Leopoldo Gout

O když je kniha určena zcela jiné cílové skupině, musím říct že se mi líbila. Vadil mi jen otevřený konec.

31.10.2021 4 z 5