Bubulka Bubulka komentáře u knih

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

K tomu není moc co napsat. Velmi silný příběh, musela jsem si dělat ve čtení přestávky. Je hrozné, že se něco takového mohlo stát a že se to stává.

03.01.2024 4 z 5

Bulbem záchranáře Bulbem záchranáře Vít Samek

Vtipné, poučné, prostě super

12.12.2023 5 z 5

Hrobníkův syn Hrobníkův syn Tom Chalupa

Pohodové čtení. Humorně psaný příběh z pohledu malého kluka, žijícího v né úplně idylických podmínkách.

20.07.2023 5 z 5

Krize středního věku: Pohrajte si s osudem Krize středního věku: Pohrajte si s osudem Marie Phillips

Přečteno asi za 10 minut, nejrychleji přečtená a ještě nejhorší kniha co jsem držela v rukách.

25.06.2023 odpad!

Teď to trochu štípne Teď to trochu štípne Anna Tarneke

Takovy prumer, nektere pribehy lepsi, jine horsi.

08.06.2023 3 z 5

Další, prosím Další, prosím Max Skittle

Humorné životní okamžiky jednoho lékaře. Pohodové čtení, ale nic k čemu bych se někdy do budoucna vracela.

06.12.2022 3 z 5

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

...nikdo není tím, kým se zdá. Sedm studentů společně uvězněných v prostorách školy, kvůli výbuchům bomb, které tam pomohl dát jeden z nich...
Bezvadně napsaná kniha, rozhodně doporučuji.

21.11.2022 5 z 5

Poslední pes na Zemi Poslední pes na Zemi Adrian J. Walker

Kniha je skvělá, i když trochu težší na čtení a rozhodně je zacílena na menší skupinu potencionálních čtenářů. Mě se moc líbila, trochu mi vadil Linekerův slovník, ale jinak nemám co vytknout.

09.11.2022 5 z 5

Můj život s bezmozky a bouchajícími záchody Můj život s bezmozky a bouchajícími záchody Christian Tielmann

Četli jsme se synem. Je to fajn knížka doplněná vtipnými obrázky.

06.11.2022 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Užasně promyšlená detektivka. Příběh má spád, je vtipný a dobře čtivý.

11.10.2022 5 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

Napínavý příběh s dobrým koncem. Kniha je po celou dobu zajimavá a čtivá.

01.10.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Pro mě je tato kniha velké zklamání. Suprova myšlenka, ale zcela nevyužitá. Nejlepší je na tom všem obálka knihy.

14.09.2022 3 z 5

Utrpení těla Utrpení těla Monica J. O’Rourke

Kniha, která rozhodně není pro přecitlivělé osoby. Myslím, že myšlenka je velice zajímavá, bohužel zpracování už mi tak super nepřišlo.

25.08.2022 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Naprosto skvělá bajka. Dostala se mi do rukou vlastně jen díky čtenářské výzvě a jsem za to upřímně velmi ráda. Je to 80 stran, které z hlavy jen tak nedostanete.

25.08.2022 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Za mě asi tuctová romantika. Pan děsně sexy, bohatý a ona chudinka, bez peněz s mizernou rodinou, ale s pár dobrými lidmi v okolí.
Kolem jedné rychlovky v autě se točí téměř celá kniha. Není to úplně můj styl, ale musím uznat, že příběh se čte celkem dobře a je protkaným lehkým humorem. Idealní dovolenková četba.

25.08.2022 3 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Moje zatím nejrychleji přečtena kniha. Napínavá od začátku až do konce. Do posledních stránek jsem vůbec netušila, kdo je vrah....tolik možností. Rozhodně stojí za přečtení.

16.08.2022 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Chvíli mi trvalo, zvyknout si na styl humoru, ale nakonec jsem se začetla. Kniha je to velmi pěkná i když přes humor docela smutná.

10.07.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Vůbec nevím jak hodnotit. Na jednu stranu jsem měla chuť knihu odložit, vzít košík a vyrazit do lesa na houby, jak krásně sběr hub popisovala... Ale na druhou stranu rodinné vztahy a nedotažený konec už takový zázrak nebyl...čekala jsem nějaké rozuzlení.

12.06.2022 3 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Je smutné a naprosto nepochopitelné, co se odehrálo. Jaká zvěrstva se dokazali páchat na nevinných lidech. Kniha a samotný příběh Eddiho je fascinující, přesto nemohu říct, že bych z knihy byla až tak nadšená. Nepřijde mi to tolik jako kniha o holocaustu, jako spíš kniha o osobním štěstí. Hodnoty, které uznává by měl uznávat a brát za svá každý z nás.

06.06.2022 4 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Moje první kniha od této autorka a rozhodně né poslední. Kniha má zajímavý příběh plný emocí. Až na závěr, kde mi pár věcí chybělo a přišlo mi to ukončené trochu moc narychlo,nemám co vytknout.

04.06.2022 5 z 5