Poslední pes na zemi

I psi mají své dny! A pro Linekera, šťastného mongrela z Peckhamu, je nejideálnějším dnem ten, kdy nastává konec světa. Konečně totiž může ukázat majiteli, jak užitečný dokáže být. Reg, spisovatel s arachnofobií a posedlostí pro fotbal, plánuje vyčkat blížícího se konce světa ve svém bytě a sledovat záznamy slavných fotbalových bitev. Pouliční nepokoje za okny ho nevzrušují. Ale když u schodů před domem spatří opuštěného chlapce, v Regovi se cosi pohne a spolu s Linekerem vyrazí ven zachránit nejen vyděšeného kluka, ale i je samotné....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405521/posledni-pes-na-zemi-BHo-405521.jpg 4.45
Literatura světová, Sci-fi
Vydáno:, Omega

The Last Dog on Earth (2017)

Kniha Poslední pes na zemi

MóňaVíšJak

Pro všechny kdo milují psy- opravdu jsem se nasmála. Náhodou jsem ji dostala k svátku a je to pro mě překvapení roku- úžasně čtivé, svižné, super příběh!

a.k

Kniha není klasickým postapo sci-fi románem. Velmi zásadní roli zde hrají úvahy a myšlenky na úkor hlavní dějové linky. I když ta je logická a ani nepostrádá napětí.
Moc mě to bavilo. Škoda, že kniha nebyla delší.
Psa Linekera jsem si zamilovala i přes jeho vulgarismy.
Více v mé recenzi v záložkách.

Pozn.: jen pro upřesnění k anotaci. Reg netrpí arachnofobií, ale agorafobií (strach z otevřených prostor). S pavouky nemá opravdu nic společného. Mimo jiné má ještě hafefobii (strach z dotyku). Ona celá zde uvedená anotace je trochu zavádějící.

Adrian J. Walker

Adrian J. Walker
australská

Kniha Poslední pes na zemi je: