boucner boucner komentáře u knih

Dávám 5/5, sice padla na každého plná taška antidepresiv, ale i tak to bylo opět vynikající čtení...těším se na svatbu! Doufám, že bude tak úspěšná, jako byl ta Helenky

07.01.2019 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Bomba! Originální, velmi pěkně napsané a ten konec? Hned jdu na druhý díl.

11.02.2023 5 z 5

Hlasy a hvězdy Hlasy a hvězdy Vilma Kadlečková

Prostě skvělá serie...děsím se konce příběhu, protože tohle je jeden z těch, které si přejete číst pořád.

07.06.2019 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Milá knížka, krátké příběhy k odpolední kávě.

05.11.2018 4 z 5

Síla archetypů ženské duše Síla archetypů ženské duše Ingrid Tůmová

Kniha pro mě byla naprostým překvapením. Nevím vlastně co jsem čekala, ale tohle určitě ne. Během čtení jsem prošla zkoumáním sebe sama, které nebylo vždy úplně příjemné, ale rozhodně potřebné. Můžu jí vřele doporučit každé ženě, která se chce o sobě něco dozvědět nebo se jenom pokochat nádhernými fotografiemi a psaným slovem.

05.11.2021 5 z 5

Magie pro každého Magie pro každého Jiří Pavlovský

SUPER! Mělo by se to natočit, byla by to naše posádka červenéh trpaslíka. nemá chybu!

07.06.2019 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Čekala jsem průměrnou fantasy, protože jsem omylem viděla asi 20 minut z filmu a byla jsem nesmírně překvapená. Celkem pěkně promyšlený svět, hlavní hrdince se nikdo neplazí pod nohama, jak to u tohodle typu knížek bývá a humor taky není vůbec špatný. Rozhodně mě přesvědčila, že chci vědět, jak to bude dál.

01.09.2017 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Jako svým způsobem to napínavé bylo, ale za mě celkem průměrná detektivka, která se záměrně snaží být matoucí a přitom koukat do hlavy podezřelých.

08.02.2023 3 z 5

Kritik Kritik Peter May

Ostrovní serie tohoto autora jsou dokonalé. Ale první díl této serie jsem prokousala celý, druhý jsem v půlce vzdala. Detektivka je naivní, příliš lehká, příliš stavěná na nedbalosti ostatních a obdivuhodných vlastnostech mladých rozervaných mužů s obrovským potenciálem. A hlavně je to z víc jak 50% červená knihovna.

21.02.2020 2 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

No jako jo, asi to stojí za přečtení, ale upřímě, moc práce a přemýšlení to nedalo. Já mám hodně ráda tenhle typ literatury, ale když se mi postavy pořád pletou ještě v půlce, hlavní hrdina nabývá neuvěřitelných schopností a náhod ze stránky na stránku a v každém příběhu mu někdo pochválí erekci, je to i na mě moc....

28.06.2019 3 z 5

Poslední stadium Poslední stadium Jiří Pavlovský

Skvělé jako vždy...

Kladivo na démony Kladivo na démony Jiří Pavlovský

Zase o úroveň výš!

07.06.2019 5 z 5

Síť přízraků Síť přízraků Ondřej S. Nečas (p)

Opět výborné!

Drsné sny Drsné sny Jakub Mařík

Doporučuji přečíst celou serii, vynikající!

Sonáta pro Azazela Sonáta pro Azazela Dušan Fabian

Výborné, jen tak dál! Tady jsem se regulerně bála....

Dům žen bez mužů Dům žen bez mužů Karine Lambert

Ale jo, takové lehčí, decentně zmatné počtení, neurazí, ale ani nenadchne. Její příběh zanechal milý pocit, ale nikomu nemám touhu ho převyprávět.

06.11.2018 3 z 5

O spánku a mizení O spánku a mizení Katharina Hagena

Na tuhle knížku je potřeba správný čas, zpomalý vám život i tep, je potřeba na ní mít klid a touhu se ponořit trochu mimo realitu. Zrovna u téhle mi chybí větší rozpětí počtu hvězdiček, tři je mi pro ní líto, ale čtyři už je možná zbytečně moc. Dala bych jí známku 7/10, kdyby ta možnost byla.

06.11.2018 4 z 5

Prokleté domovy Prokleté domovy Ben Aaronovitch

Opět moc líbilo....příběh se zvratem, který jsem fakt nečekala. Humoru se nebojí a dokáže se odvázat, protože ví, že to budeme číst...

05.11.2018 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

slabší, než předchozí díly, ale pořád stejně čtivá...jen usmrcení jedné záporné postavy mi přišlo opravdu přehnaně rychlé a jednoduché...

15.09.2017 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Opět nezklamal. Opět příběh graduje a motá se. Nemůžu se dočkat, jak to celé dopadne. Na to, že se jedná o YA literaturu, tak postavy nejsou vůbec tak ploché, jak se zdá. Jen doufám, že se nikdo nepokouší natočit další díly.

01.09.2017 4 z 5