Síla archetypů ženské duše

Síla archetypů ženské duše https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465845/bmid_sila-archetypu-zenske-duse-kfv-465845.jpg 5 6 6

Archetypy jsou fenomén, z nějž vychází vše v nás i kolem nás. Vstupte do tajemné říše symbolů, naučte se v nich číst a prostřednictvím nalezených obrazů poznávat sebe sama. Kniha Síla archetypů ženské duše zkoumá vnitřní ženskou mystiku a duchovní sílu skrze 22 odvěkých rolí, jež se ukrývají v každé ženě. Průvodce krajinou duše nabízí možnost pochopit a naučit se vlídně přijmout vlastní stíny a ještě lépe uchopit komplexnost ženství prostřednictvím slov i fantastických uměleckých fotografií.... celý text

Sisssi
30.11.2023

Kniha je bohužel o ničem. Jen líbivá luxusně vypadající slupka, ale pod tímto nátěrem nenajdeme nic než prázdnotu, klišé a kýč. Ženská duše si rozhodně zaslouží víc než tuto vyprázdněnou nicneříkající načančanost.

BloodyMass
26.11.2023 5 z 5

K tomuto dílu jsem se dostal s odstupem, ale musím přiznat, že autorka trefila podstatu ženského elementu (ať už v ženách nebo v mužích) naprosto úžasně. Je to vlastně takový průvodce a zároveň to sedlo i na moje převládající archetypy.

gabriela8704
29.07.2023 5 z 5

Nejlepší shrnutí pohledu na ženskou duši, jaké jsem kdy četla. Rozhodně by měli číst nejen ženy.

Ivka82
01.10.2022 5 z 5

Krásné fotky, přehledně uspořádané archetypy, které každá z nás má možnost v sobě objevit a posunout se směrem ke šťastnějšímu prožívání života. Co víc si přát.

Kat123
09.05.2022 5 z 5

Teprve začínám číst, ale fotografie jsou nádherné, krásné dílo...

boucner
05.11.2021 5 z 5

Kniha pro mě byla naprostým překvapením. Nevím vlastně co jsem čekala, ale tohle určitě ne. Během čtení jsem prošla zkoumáním sebe sama, které nebylo vždy úplně příjemné, ale rozhodně potřebné. Můžu jí vřele doporučit každé ženě, která se chce o sobě něco dozvědět nebo se jenom pokochat nádhernými fotografiemi a psaným slovem.

ženy pro ženy duchovní literatura archetypy

Ingrid Tůmová
česká, 1986
2020  100%Síla archetypů ženské duše
2023  100%Když se rozestoupí mraky

Kniha Síla archetypů ženské duše je v