Když se rozestoupí mraky

Když se rozestoupí mraky https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527093/bmid_kdyz-se-rozestoupi-mraky-656060afc044c.jpg 5 2 2

Osamělá mladá žena tráví tiché dny svého života v ústraní. Svět lidí ji zklamal, a tak se uzavřela, vytratila, až téměř zmizela. Zůstala by i neviditelná, avšak zasáhla ji oslepující vize budoucnosti, před kterou se již nelze schovávat. Vize, která ji poslala za Ním. Setkání s templářským rytířem znamená střet dvou rozdílných světů. A přesto On, hluboce věřící muž spjatý s mocným křesťanským řádem, začne výrazně prosakovat do šedé reality ženy s duší kacíře. Intimní vyprávění o ztrátě, bolesti, smíření a vztahu s Bohem vynáší na Světlo vlastní pravdu. Ponořte se do příběhu starého osm set let, který trpělivě a ve skrytu čekal, aby osekal vše, co není pravé.... celý text

Varvara
24.01.2024 5 z 5

Kniha, která ve mně stále doznívá... Četla jsem ji pomalu, vždy pár stránek před spaním. Je jako voda, která pomalu kape na skálu, až v ní vytvoří jamku. Takže s postupujícím čtením se mi kniha dostávala víc a víc pod kůži. Jedno přečtení mi nestačí. A nejsou v ní hrubky!

BloodyMass
26.11.2023 5 z 5

Teda naprostá fascinace, čekal jsem něco, ale nečekal jsem toto. Poutavý příběh a zároveň to ve mně klíčilo jako semínko a pocitově jsem byl jak na houpačce. Dokonce jsem si i pobrečel při jedné scéně. Autorce přeju úspěch a hlavně další podobná díla. Díky moc.

Ingrid Tůmová
česká, 1986
2020  100%Síla archetypů ženské duše
2023  100%Když se rozestoupí mraky

Kniha Když se rozestoupí mraky je v