Síť přízraků

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před pěti sty lety uzavřela čarodějnice svoji duši do svitků s kouzly a hned nato byla upálena. Nyní se vrací a chce svá kouzla zpět. Jejich současní vlastníci se jich však nechtějí jen tak vzdát. Nejenom že si na nich založili živnost, ale rovněž je známo, že má-li kouzlo změnit pána, ten starý musí zemřít. Po kouzlech ovšem pase více stran z různých důvodů. A nebyl by to Felix Jonáš, aby do toho zmatku neskočil po hlavě. Nejenže ho čekají souboje s čaroději, ale také se bude muset vypořádat s Vincencovou krizí identity, Klaudiinou touhou po dobrých skutcích a jednou pubertální holkou v nesnázích....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210381/sit-prizraku-210381.jpg 4.1111
Série

Kladivo na čaroděje 7.

Žánr
Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno · Epocha (ČR, od r. 1989)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Síť přízraků

Přidat komentář
Jipe01
05. září

Tenhle díl byl dost odlehčenej oproti předchozím, ale spousta vtipných postav a hlášek mě rozsekali tak že jsem to dal na jeden zátach. Kladivo na čaroděje je prostě nej...

boucner
07. června

Opět výborné!

jarynek
10. března

Nějak jsem se do tohoto dílu nemohl začíst a knihu jsem tedy četl nsa hodně zátahů - samotný příběh není špatný, vtipné situace a hlášky nechybí, stějně jako akční scény a originální nápady, ale vyprávění mi přišlo trochu nepřehledné a ani rozuzlení a finální boj mne nějak nepřesvědčili.

Pivoňka12
05. ledna

Pan Nečas si s tímto příběhem celkem vyhrál. Ačkoliv může být zpočátku čtenář zmatený dějem, po několika stranách se to urovná a můžeme sledovat slušný a překvapivý příběh. Asi nejlepším podpříběhem byl ten s Vincecem. Jeho být či nebýt psem je povedený a nejednou jsem se zasmála.

KillHurt
15.09.2018

Díl, který nepostrádal nápad ani vtip. Děj rychle ubíhal a postavy se předháněly, která udělá větší šílenost. Jen mi přijde, že se posledních pár dílů zapomíná na Waltera.

Lmslaver
27.07.2018

Felix a Klaudie jsou docela fajn postavičky, ale ani po sedmém příběhu nemůžu přijít na chuť těm zbývajícím dvěma, které si navíc pořád pletu - nekrofilního tlusťocha a vytáhlého milovníka Kabátů (Vincenc a Walter), Síť přízraků se nám rozmotává v tradičním duchu této bezpochyby nadprůměrné (ryze české) série, ale tím, že se děj stále odehrává pouze v té naší malé české kotlině mě už trochu unavuje a sedmý díl bude pro mě asi tím posledním. Leda by mě nakopla k dalšímu čtení povídková sbírka O krok před peklem, kterou ještě plánuji přelouskat.

Etule
20.06.2018

Tak tenhle díl mi sedl! :) Konečně se Felix projevil jako to pověstné Kladivo na čaroděje. Moc povedený díl.
Ozzák na voru mě zničil. :D

pejty
23.05.2018

Tato série je prostě skvělá. Další magický nářez prošpikovaný kolometnout salvou hlášek.

Nejvíce však oceňuji objevení se Buffy a Ozzáka. To už mi opravdu spadla brada.

Štítky

magie Praha

Autor a jeho další knihy

Ondřej S. Nečas (p)
česká, 1978

všechny knihy autora

Kniha Síť přízraků je v

Přečtených167x
Čtenářské výzvě7x
Doporučených3x
Knihotéce91x
Chystám se číst21x
Chci si koupit9x