Síť přízraků

Před pěti sty lety uzavřela čarodějnice svoji duši do svitků s kouzly a hned nato byla upálena. Nyní se vrací a chce svá kouzla zpět. Jejich současní vlastníci se jich však nechtějí jen tak vzdát. Nejenom že si na nich založili živnost, ale rovněž je známo, že má-li kouzlo změnit pána, ten starý musí zemřít. Po kouzlech ovšem pase více stran z různých důvodů. A nebyl by to Felix Jonáš, aby do toho zmatku neskočil po hlavě. Nejenže ho čekají souboje s čaroději, ale také se bude muset vypořádat s Vincencovou krizí identity, Klaudiinou touhou po dobrých skutcích a jednou pubertální holkou v nesnázích....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210381/sit-prizraku-210381.jpg 4.1111

Kladivo na čaroděje 7.

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno · Epocha (ČR, od r. 1989)

Kniha Síť přízraků

Jipe01

Tenhle díl byl dost odlehčenej oproti předchozím, ale spousta vtipných postav a hlášek mě rozsekali tak že jsem to dal na jeden zátach. Kladivo na čaroděje je prostě nej...

boucner

Opět výborné!

jarynek

Nějak jsem se do tohoto dílu nemohl začíst a knihu jsem tedy četl nsa hodně zátahů - samotný příběh není špatný, vtipné situace a hlášky nechybí, stějně jako akční scény a originální nápady, ale vyprávění mi přišlo trochu nepřehledné a ani rozuzlení a finální boj mne nějak nepřesvědčili.

Pivoňka12

Pan Nečas si s tímto příběhem celkem vyhrál. Ačkoliv může být zpočátku čtenář zmatený dějem, po několika stranách se to urovná a můžeme sledovat slušný a překvapivý příběh. Asi nejlepším podpříběhem byl ten s Vincecem. Jeho být či nebýt psem je povedený a nejednou jsem se zasmála.

KillHurt
15.09.2018

Díl, který nepostrádal nápad ani vtip. Děj rychle ubíhal a postavy se předháněly, která udělá větší šílenost. Jen mi přijde, že se posledních pár dílů zapomíná na Waltera.

Lmslaver
27.07.2018

Felix a Klaudie jsou docela fajn postavičky, ale ani po sedmém příběhu nemůžu přijít na chuť těm zbývajícím dvěma, které si navíc pořád pletu - nekrofilního tlusťocha a vytáhlého milovníka Kabátů (Vincenc a Walter), Síť přízraků se nám rozmotává v tradičním duchu této bezpochyby nadprůměrné (ryze české) série, ale tím, že se děj stále odehrává pouze v té naší malé české kotlině mě už trochu unavuje a sedmý díl bude pro mě asi tím posledním. Leda by mě nakopla k dalšímu čtení povídková sbírka O krok před peklem, kterou ještě plánuji přelouskat.

Etule
20.06.2018

Tak tenhle díl mi sedl! :) Konečně se Felix projevil jako to pověstné Kladivo na čaroděje. Moc povedený díl.
Ozzák na voru mě zničil. :D

pejty
23.05.2018

Tato série je prostě skvělá. Další magický nářez prošpikovaný kolometnout salvou hlášek.

Nejvíce však oceňuji objevení se Buffy a Ozzáka. To už mi opravdu spadla brada.

magie Praha

Ondřej S. Nečas (p)