Bohdana11 Bohdana11 komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Kniha napínavá od začátku do konce, pro mě nejlepší ze série

21.09.2019 5 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Jedna z lepších knih Deavera. Téma iluze mě bavilo.

17.09.2018 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Skvěle napsaná kniha. konečně spisovatelka která píše jinak. Příběh se nemusí točit jen kolem hlavního děje a i některé záhady zůstávají neodhaleny, tak to někdo zkusil napsat. Určitě si přečtu další knihu jestli je psaná stejně

15.07.2018 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Napínavá, perfektní, oproti předešlým dílům, které byly se táhly, sem tam někdo umřel aby se něco dělo. Doporučuji se prokousat k tomuto dílu

11.07.2018 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Opět zaujala až ke konci, a to musím sáhnout po dalším díle

07.07.2018 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Četla jsem lepší knihy, takový průměr spíše pro náctileté.ale konec zůstal otevřený tak jdu na další díl

24.06.2018 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Super, celá série.žadná kniha mě tolik nedostala jako tato, přečteno před týdnem a ještě ji mám v hlavě.je fakt že ten konec války byl už moc plný náhod (divné).ale huráá všichni přežili.

24.05.2018 5 z 5

Přiznání Alana Turinga Přiznání Alana Turinga David Lagercrantz

Je to spíše příběh policisty, kterého zaujala vědecká činnost Alana Turinga.A nenásilnou formou jakoby v pozadí popsán život tohoto vědce, matematika a fyzika.doporucuji

21.04.2018 4 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Mám ráda knihy P.Maye z ostrovů.přenesou čtenáře do jiného světa, vzdáleného a jako bych tam žila také.

05.03.2018 5 z 5

Tanec s vlky Tanec s vlky Michael Blake

Příběh moc pěkný, spíše smutný,ale pohladil, bála jsem se jak to dopadne, že budu brečet,ale žádná velká tragédie se nestala.na pokračování nemám odvahu.tohle se fakt kdysi dělo a to mě mrzí.

05.03.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Hm.nic moc.Hartl asi nebude spisovatel pro mě

07.02.2018 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Příběh vtipný, oddechovka od složitějších knih.ale tento spisovatel mě teda nenadchl,jestli je tohle jeho nejsilnější kniha,tak od dalších už moc nečekám.

24.01.2018 2 z 5

La Loba La Loba Alan Russell

Kniha je napínavá, strhující,dostala mě, těšila jsem se na poslední stránky,ale co to,jako by to dopsal někdo jiný.zklamani, škoda.

22.01.2018 4 z 5

Zátiší s vránami Zátiší s vránami Lincoln Child

Byla to moje první kniha s Pendergastem a vybrala jsem dobře.záhadná,napínavá skoro hororová.

17.01.2018 5 z 5

Tanec s diablom Tanec s diablom Sherrilyn Kenyon

Dobrá změna, tohoto druhu moc knih napsáno není.kniha není složitá ale ani blbost,trocha erotiky.

05.01.2018 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Opravdu je tento díl slabší,ale přeci ho nevynecham!

27.11.2017 4 z 5

Poslední kmotr Poslední kmotr Mario Puzo

Nuda pořád jsem čekala kdy se to rozjede a o kom to vlastně je, až závěr se dal číst.

16.11.2017 2 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Začátek o ničem,trochu zklamání,ale závěr překvapivý,ale za přečtení to stálo,byla to rychlovka

23.10.2017 3 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Kniha je hodně podobná druhému dilu"kříže u cesty"nejdříve mají vraha,pak je to někdo jiný a ten to taky pak není.I ten děj a ta zápletka je slabší.

20.10.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Připojuji se ke všem kladným hodnocením.byla to bomba,nic lepšího jsem nikdy nečetla, teď nemůžu číst nic jiného,asi začnu znovu a to už snad vyjde třetí díl. :-*

15.10.2017 5 z 5