bezzink Online bezzink komentáře u knih

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Diky teto knizce jsem si zacala kupovat Lisu Jackson..Proste me to strasne bavilo..:) Kniha na me vykoukla v mem oblibenem knihkupectvi vedle meho milovaneho J.Deavera a prebal a nazev me zkratka dohnaly ke koupi..urcite doporucuji..

13.07.2013 5 z 5

Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Lauren Layne

Je arogance, pak je treba vulgarni arogance a pak je v podstate uz hulvatstvi a krupanstvi. Hadejte do jake kategorie radim postavu Kaina. No do vsech! Celkem mi to vazne prekazelo, prislo mi to uz za hranici. A ona se sebou nechala dost vorat, za me teda je tohle chovani uz trochu toxic, a to z obou stran.
Naopak Laska naslepo je jednoznacne jina liga. Tu muzu doporucit. Tuhle bohuzel.

07.08.2023 3 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Pekne, ctive, jen me trosku mrzi, ze neznam ten zacatek. Vzhledem k tomu, ze Aiden i Maddox se se svymi polovickami dali dohromady uz v prvnim dile. Ty zacatky mam vzdycky nejradsi prave. Ale i tak to bylo fajn.

17.03.2023 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Klasicka romanticka oddechovka s trosku trivialnim radoby detektivnim nadechem. Je to zkratka prumer, ale velice ctivy. Rozhodne jsem od autorky po precteni Kontraktu cekala o dost mene, takze jsem hodne spokojena a poustim se do dalsiho dilu.

16.03.2023 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Hmm. Ale jo, proc ne? Pekne to bylo. Jen v podstate bez pribehu. A ty jakoze lekce, to co bylo? Proc to takhle trapne kamuflovat, proste kamarad taky rad.
Na konci se Olivie predvedla jako pekna kacena. Skoda ze tu neni smajlik s ocima v sloup.

06.03.2023 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Wtf was that? Omlouvam se vsem plne bodujicim, ale jakoze coze? Co to bylo za nerealnej zvast? Co je komu v nejaky firme do toho, jakej je jeho osobni zivot? To za prvy! Za dalsi uz jsem jenom cekala, kdy ti falesni manzele dostanou nejaky odznacek nebo rovnou medaili za sve vykony pred sefem a spolupracovniky. Libaji se, osahavaji, lezou po sobe a sef souhlasne kyve hlavou a kolegynky se chichotaji? WTF! No a za treti ten rostouci cukrkandl uz jsem nedala. Bohuzel u 32. kapitoly s tim sekam. Nejde to, fakt ne.
Jednu hvezdu za ctivy zacatek.

28.02.2023 1 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Musim rict, ze me knizka nezaujala. Frankie byla uplne mimo, nemyslim si, ze existuje nekdo, kdo by byl az takhle ulitlej co se tyce socialnich siti.
Na neustale omilana slovicka “hihnat” a “chichotat” jsem si behem cteni vybudovala slusnou averzi.
Od Jo Watson jsem cekala lepsi pocteni. Snad priste.

22.01.2023 2 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Nedocteno. Premaham se cist dal, ale neda se to. Tenhle zanr se da napsat o dost vic zajimave, vtipne, ctive, dokonce s hloubkou a erotika se da pekne prozit s hlavnimi hrdiny. Pri cteni teto knizky mi bylo za autorku strasne trapne. "Sexualni" popisy byly straslive pubertalni, Hanna byla bytost z jinyho sveta, neuveritelne divna, nezajimava, trapna. Pribeh nulovy. Vyraz "kozicky" taky snad pro 15ti lety deti. A nepochopila jsem v cem byl Will "hrac"? Co tim autor myslel? No proste silenost, NEDOPORUCUJI!

15.06.2022 1 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Bohuzel se neshoduji s predchozimi hodnocenimi. Prislo mi to dost ploche. Bez pribehu. Celkem i bez lasky. Myslim, ze kazdy asi ceka az si ta ustredni dvojice rekne sve "miluji te". Tady to uplne neprobehlo. Take mi nesedel styl psani a spis mam radsi zabavne romantarny. A ze by fakt vydrzeli udrzet svou chemii na uzde 2 roky? Proc? Za me nerealne.

07.12.2021 3 z 5

Návrat domů Návrat domů Donna Hay

Za me skvela knizka. Takova realna, ze zivota. Prijemna oddechovka, ktera se super cte. Preklad vynikajici, urcite doporucuji. Kniha o rodine, detstvi, materstvi, vztazich, krivdach, odpusteni, pohled matky a dcery. Zajimava jednohubka!

09.07.2021 5 z 5

Matčin stín Matčin stín Diane Chamberlain

Opravdu moc hezka serie. Doporucuji vsemi deseti. Vsechno do sebe pekne zapadlo. Ani mi tak nevadilo, ze bylo zrejme uz od zacatku, kdo ve skutecnosti je Rick nebo jak je to popravde s Mackenziinym otcem. SPOILER: Co mi ale zkazilo dojem a proc davam 4 hvezdy je ten az trapny zaver s odpustenim. Respektive ok, odpusteni jako takove beru, ac ho nechapu, co mi prislo ale fakt mimo, byl ten naprosto zbytecny hovor mezi Lacey a Z. - absolutne nerealne a nepochopitelne. Kdyby to DK podporovala, umistila bych tu smajlik s ocima v sloup.

16.01.2021 4 z 5

Světlo pod hladinou Světlo pod hladinou Diane Chamberlain

Druhy dil nezklamal. Bylo trochu rusive, ze si cele mestecko zamiluje uplne ciziho cloveka behem 1-2 tydnu, na druhou stranu Gina pusobila sympaticky. Zapletka mohla byt vymyslena trochu lepe, aby se to nemuselo takhle nepresvedcive natahovat. Z Gininy strany nebyl duvod nerict pravdu, takze z toho jde videt to umele natahovani deje. Za to strhavam hvezdu. Ale jinak jsem spokojena, treti dil me nemine!

11.01.2021 4 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Prvni kniha od Diane, kterou jsem netouzila cist 24/7. Cetla jsem ji tak pozvolna, kazdy vecer par kapitol. Nejak vubec me to nechytlo. Ctive to bylo, Diane proste umi psat, ale za me to nemelo tu emoci, na kterou jsem u jejich knih zvykla. Neprolinala se minulost a soucasnost, neprisly zadne zvraty, ktere by mi rozbusily srdce. Zkratka prumer.

17.11.2020 3 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Tento pribeh se mi spatne cetl. Ne proto, ze by nebyl ctivy, to byl a velmi! Ale to tajemstvi, ktere odhali, je pro me, jako pro matku, docela sleha a samozrejme se hned vcituji do kuze hlavnich hrdinek a neni mi z toho nejlip. Kazdopadne jednu hvezdu sve milovane autorce ubiram za mensi uveritelnost.

29.10.2020 4 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Preklad katastrofa. A Merripen me teda dvakrat nezaujal. Ale pribeh jako takovy byl fajn. Lisa je sazka na jistotu.

29.07.2020 3 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Ale jo, takova ta klasika v tomto zanru. Jen ten slovnik me uz fakt irituje. To se netyka jen teto knihy, ale prijde mi to jako takovy soucasny trend. Zkratka podle vseho cilovky asi chteji cist totalne vulgarni slovnik, same pero sem, pero tam. Ja nevim, mne uz to ani neprijde realne, nejsem zadna jeptiska, ale prosim vas, takhle se opravdu zamilovane pary mezi sebou dnes bavi?

04.03.2020 2 z 5

Luční kvítí Luční kvítí Kimberley Freeman

Prijemna oddechovka. Skoda, ze pribeh z pritomnosti nebyl stejne tak dobry jako pribeh z minulosti. Minulost mela hloubku, dej, logiku, emoce. Pritomnost byla rychlokvaska, a tak me moc nezajimala. Konec mi prisel useknuty, nedodelany. Za me prumer.

28.01.2020 3 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Po cca pul roce mam docteno! Pocity z knihy se daji opsat 2 slovy - extremni zklamani. Kdybych cetla kohokoliv jineho, po 150 strance nejpozdeji bych knihu ulozila do navzdy zapomenutych knih. Ovsem tohle je prece muj oblibenec Jeffery Deaver! Ktery podle vseho mele z posledniho. Nemam slov. Dalsiho Deavera si budu muset rozmyslet, bohuzel. :((

12.11.2019 1 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Pekna romanticka oddechovka, ktera me misty trochu tocila. Opravdu muze existovat clovek, ktery je tak extremne hodny a MILY (btw behem cteni jsem si na tohle slovo vytvorila mirnou averzi ;)), ze nedokaze prokouknout naprosto pruhledne a trapne chovani jedne otravne zoufalky?!? Nepopiram, ze kniha mela spad, vtip a zajimave osudy, ale i tak to nestacilo na vic nez na 3 hvezdy. Hlavne ten uspechany konec to uplne zazdil. SPOILER!!! Je normalni, aby clovek, ktery se spalil s predchozim vztahem, kdy se hnal do svazku bez toho aniz toho druheho dostatecne poznal, udela uplne to same s dalsim vztahem?? Vzdyt jak dlouho spolu s Emmalline chodili? Par mesicu? Trochu nedomyslene. KONEC SPOILERU. Co ale naopak musim vyzdvihnout je to, ze autorka nekopiruje novodobou cervenou knihovnu s barvite popsanymi sexualnimi scenami, coz je prijemna zmena. A tak i pres urcite nedostatky si myslim, ze v danem zanru je to pekne cteni.
Mimochodem, ten kdo vymysli obalky knih asi nebude nejostrejsi tuzka v penalu. Trochu mimo dat tam cernovlaseho muze se psem husky, kdyz Jack je blondak a pejsek vlcak.

03.11.2019 3 z 5

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Ma prvni kniha spisovatelky a za me tedy prumer, coz je asi v zaplave 5ti hvezdickovych hodnocenich nepopularni nazor. Romanticka linka se mi libila, mam rada hastereni mezi ustredni dvojici a i to kdyz se naoko nemuzou vystat. Ovsem ta radoby detektivni linka mela znacne trhliny. Samozrejme muselo byt hned vsem jasne, kdo je za celou tou "situaci". Zkratka to bylo hodne trivialni, aspon pro me.

23.09.2019 3 z 5