Návrat domů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Říká se, že se člověk nikdy nemůže vrátit zpátky. Ale Ruby Tuesday nemá na výběr… Když Ruby Tuesday Moonová vyrůstala, nenáviděla celý svůj život – směšné jméno, skromné oblečení i matčin zvyk dostavovat se na třídní schůzky oblečená jako šantánová tanečnice. Nejvíc ze všeho jí však vadilo, že je dcerou jediné svobodné matky z Normanfordu, neúspěšné barové zpěvačky Sadie Moonové, která si života užívá plnými doušky. Jakmile k tomu dostane příležitost, koupí si jízdenku do Londýna, změní si jméno a uteče – jednou provždy, nebo si to aspoň myslí. Po téměř dvaceti letech se však život proti ní spikne a vyšle Roo Hennessyovou, která dnes pracuje jako úspěšná konzultantka, zpátky do rodného města. Vrátí se mezi přátele a příbuzné, které znávala až příliš dobře, i k muži, který jí kdysi zlomil srdce. Ale také k nenáviděné Sadie, které už sice je přes padesát, ale dál se chová jako puberťačka. Roo však postupně zjišťuje, že nic není takové, jak myslela. Možná si minulost nevybavuje úplně přesně… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70649/navrat-domu-70649.jpg 4.124
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, BB art
Orig. název

Goodbye Ruby Tuesday, 2004

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Návrat domů

Přidat komentář
Janniska
11. září

Tak tohle mě nebavilo.Knihu jsem odložila za půlkou (dost pozdě) hlavní postava mi byla silně nesympatická , ani to téma jsem nevybrala úplně nejlépe.Místo oddychovky totální propad.

princesse
19. dubna

Skvělá odpočinková kniha. Užila jsem si a početla. Nečekala jsem nic hlubokého, ale oddechovku a to se mi splnilo. Spokojenost naprostá.


Marcik7
15.04.2018

pěkný příběh o těžkém životě osamělých matek, sonda do života žen v různých prostředích, moc dobře se četla

cukrovka
10.05.2017

Příjemný příběh o tom, že život není peříčko. A i když si myslíme, že vše děláme správně, nemusí to tak vždy být. Je o ctižádosti a odpuštění, o vztazích k rodičům, dětem a partnerům, o návratu domů.

alzbeta4340
18.11.2016

Moc pěkná kniha o radostech a strastech života pracující ženy a matky. Ne úplně snadné životní křižovatky jsou popsané milým a smířlivým způsobem. Kniha vyšla už před delší dobou, vždycky mám radost, když něco tak pěkného, co mi v době vydání uteklo, objevím.
Určitě doporučuji k přečtení.

K-afe
24.12.2014

Krásný příběh o rodinných a lidských vztazích, o ctižádosti, kariéře, ale i o smíření s osudem. Člověk se musí naučit žít se svým osudem a vzít si ze všeho špatného ten kousek, který je dobrý. Knížka se četla jedním dechem a měla hodně nečekaných zvratů. Ale nebojte se - dobře to dopadlo.
Ještě taková malá poznámka, na knížku jsem narazila mezi právě vrácenými knihami v naší knihovně. Protože jsem četla hodně recenzích o hodně knihách nějak mi zůstalo v paměti, že to má být komedie. Byla jsem už v půlce knihy a nezasmála jsem se ani jednou, naopak jsem hrozně těžce nesla osud hlavní hrdinky, její pohled na matku,........ Knihu jsem si spojila s jinou recenzí :-) Ale jsem moc ráda, že jsem ji četla.

DaPo
06.07.2014

Neobyčejný příběh obyčejných lidí....

Doporučujeme

Hrana touhy
Hrana touhy
Jíst, meditovat, milovat
Jíst, meditovat, milovat
Temná Raven
Temná Raven
Nenasytná
Nenasytná

Autor a jeho další knihy

Donna Hay
britská, 1960

všech 6 knih autora

Podobné knihy

Kniha Návrat domů je v

Přečtených40x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených2x
Knihotéce9x
Chystám se číst22x
Chci si koupit1x
dalších seznamech1x