berydana berydana komentáře u knih

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Právě dočteno a bohužel musím dát této knize jen tři hvězdičky,J.Deaver je můj oblíbený autor a proto jsem hned skočila po novém dílu s L.Rhymem,ale nadšení rychle opadlo.Kniha je oproti jiným dílům taková nemastná,neslaná.Nic vás nedrží v napětí ,vše je spíš takové rozvleklé do tlusté knížky bez hnacího motoru číst až do rána,než knihu přečtu.Musím se přiznat,že jsem poprvé vživotě i některé části přeskakovala.Moc mě to zklamalo,ale samozřejmně na autora nezanevřu,jak se říká vždy není posvícení.

17.11.2016 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tak za mě 5 palců.Mě se kniha moc líbila.Na autorovu prvotinu velmi dobrý start.Samozřejmně na Nesba,Keplera ..atd. to nemá,ale když budu pořád jen srovnávat,tak nebudu mít zachvilku co číst.
Děj se mi zdál super,vše do sebe krásně zapadalo a rozhodně nemůžu říct,že bych vraha znala hned v půlce knihy.
Líbily se mi krátké kapitoly,které vás nechaly v napětí a vlastně vás donutily číst dál (řeknete si končím,ale ta další kapitola je krátká,tak ještě chvilku a najednou máte půl knihy přečtenou ...).
A už se těším na Sovu,druhou knihu od tohoto autora.

16.10.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Tuto knihu jsem dostala k vánocům,jelikož jsem zrovna přečetla od tohoto autora Krev na sněhu a velmi mě zklamala moc se mi do Syna nechtělo.Nakonec jsem předevčírem začala Syna číst a dnes je dočteno.Opět mě Nesbo dokázal ,že je pan autor.Skvěle napsáno,dokonalý napínavý příběh u kterého opět skoro do konce nevíte jak to dopadne.
Po sérii s H.Hollem jsem si myslela,že už se autor vyčerpal ,ale opak je pravdou.
Tuto knihu mohu vřele doporučit.

10.01.2016 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Jedním slovem WOW.
Popravdě jsem od této knihy mnoho neočekávala,ale dočkala jsem se pravého opaku a jsem moc ráda ,že mi ji ježíšek donesl.
Poutavá,napínavá od začátku do konce.

02.01.2017 5 z 5

Vzpomínky stínů Vzpomínky stínů Kalayna Price

Konečně jsem narazila na sérii , která mě opravdu bavila a oni prostě další díly nejsou. To je k vzteku. Hodnotím pěti hvězdičkami, ale nakladatelství má mínus pět. Jak může useknout sérii to fakt nechápu.
Nikdy se nedozvím kdo z těch dvou fešáků vlastně zvítězí.

01.05.2018 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Dobrá kniha,ale nějak jsem čekala něco víc.

16.01.2017 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Dokonalá detektivka, thriller. Nic nechybí a nic nepřebývá, vše je v knize v dokonalém souladu, který vám nedovolí ji odložit dokud si prostě nedočtete do konce.Za mě 5 hvězd a kdyby to šlo dala bych i více.

02.01.2017 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Mě se knížka docela libila,ikdyž to není žádné světoborné čtení.Rozhodně to není knížka,kterou si uložíte do knihovny,aby jste si jí mohli ještě párkrát přečíst.
Je psána velice jednoduše,pro obyčejného čtenáře,který nepotřebuje u knih mnoho přemýšlet.
Příběh je zajímavý,lehce vás vtáhne do děje,ale bohužel hodně přehnaný.Hlavní hrdinka Tuesday je takový Chuck Norriss v sukních .

10.10.2016 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

A já proč mi připadá známá,jako bych ji už četla, ano přesně tak (pro putpuda) je hodně podobná Osamělé smrti.
Jinak mě se kniha vcelku líbila, ikdyž z recenzí jsem očekávala nějak víc než jsem dostala.

09.01.2017 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Jednoznačně dokonalé. To co mi nedala jednička, mi dvojka stokrát vynahradila.

04.06.2017 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Moc pěkné počtení,napínavý příběh,který vás nenechá od knihy odejít.Jen mě mrzí,že kniha nemá konec a tím vás autor vlastně nutí koupit si další díl.Takže jsem jednu hvězdičku musela ubrat.

29.09.2016 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Co dodat ? Dokonalé.

09.05.2018 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Za mě plný počet. Opět mě autorka nezklamala. Dokonale jsem si knihu užila a už se těším na pokračování.
Souhlasím s Markouš. Kate na mě ze začátku působila jako pěkně rozmazlený spratek, ale postupem času jsem si ji oblíbila.

12.03.2017 5 z 5

Noční mstitel Noční mstitel John Lutz

Docela dobrá detektivka,teda když se prokoušete první třetinou.Neustálé přeskakování z postavy na postavu,které se sebou nijak nesouvysí mě dělalo ze začátku problém a kniha se mi zdála dost chaotická.Jakmile jsem se tímto prokousala,dokázala jsem se začíst a i si knihu užívat.
Jako plus můžu knize přidat fakt,že až skoro do konce netušíte kdo je tím žhářem.

05.10.2016 3 z 5

Lekce smrti Lekce smrti Jeffery Deaver

Tak jak už tu někdo psal Linkoln je nedostižný.Zkusila jsem i tuto sérii,ale kniha mě vůbec nenadchla ,přijde mi hrozně nezáživná.Možná je to tím srovnáním s Linkolnem.
No rozhodně další knihy z této série číst nebudu.
Jedině dalšího L.Rhyma.

29.09.2016 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Velice mě tato kniha zklamala,po sérii s H:H je to prostě bída.
Ještě ,že to autor znovu napravil Synem,to je jiné kafe.

10.01.2016 2 z 5