Beni Beni komentáře u knih

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Klasika od této autorky - neodložíte, dokud nepřečtete :-) Vážně úžasné.
Ale tento díl se již liší od předešlých a to detektivní zápletkou.
Kdo by nechtěl mít na blízku také takovou Rajcovní rotu? Bože, to musí být pastva pro oči :-D

05.12.2015 5 z 5

Radšej nikdy Radšej nikdy Jessica Ann Redmerski

Proč? Proč vždy musíte dojít na konec knihy? Úžasné, prostě skvělé, nemám slov. Jen děkuju, že tam byla přidána kapitolka O DVA MĚSÍCE POZDĚJI, jinak bych asi umřela :-)

24.06.2014 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Uff, tak to bylo zase něco :-) Jednou nahoře, podruhé dole - a teda jako fakt na dně. Už jsem myslela, že to snad nevyřeší! Zatracená, tvrdohlavá ženská!!! A Tawny bych nejraději poslala do horoucích pekel. Srdce mi pro Coltna krvácelo, děťátko moje :-*
Ale co měl zas znamenat ten konec? To jako vážně musíme vydržet až do vydání dalšího dílu? To nemohli dát na konec alespoň ukázku z třetího dílu? Já se z toho zbláznim.
Tahle kniha mi, stejně jako jednička, přirostla k srdci :-)

01.09.2015 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Kéž by se takový Archer pohyboval v blízkosti mého bydliště. :-D Úžasné, dojemné, přesně, co jsem v danou chvíli potřebovala ... :-) Určitě jsem nečetla naposledy. Kniha se vyzdvihla mezi mé oblíbené v knihovně.

11.11.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tahle spisovatelka to prostě umí, možná jsem čekala něco více, ale vůbec nejsem zklamaná. Od knihy jsem dostala přesně to, co vždy u knih potřebuji - odreagování se, ponoření se do jiného světa, do příběhu někoho jiného, poplakat si a s hlubokým vzdechem litovat poslední stránky, poslední tečky. Krása :-)

27.04.2016 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kniha je skvělá, bohužel se nemohu přesvědčit, abych nesrovnávala s Božským bastardem...
Líbilo se mi prostředí Francie, Anselova mluva.. to i mně by padaly kalhotky :-D
Jak je pro autorky typické, zápletka a rozzuzlení se odehraje strašně rychle během pár stránek...
Nyní dávám 4*, ale kdo ví, až ji přečtu vícekrát, třeba změním hodnocení ;-)

07.02.2015 4 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

OMG... tohle už jsem dlouho nezažila.. kniha mne naprosto pohltila, nemohla jsem přestat číst.. Carol jsem proklínala a nesnášela, role Sary byla velmi osvěžující, zbožňuji Evana, obdivuji Emily.. ikdyž občas už to s tím sebeobětováním přeháněla..
Nemohu se dočkat dalšího dílu.. Jen nevím, zda se na něj mám těšit či se ho bát... vzhledem k tomu, jak skončil první díl a jaká je anotace k druhému :-/

04.11.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Mně se kniha líbila :-) Skvěle se mi četla, a nejvíce jsem si oblíbila e-maily, co si posílají hlavní postavy :-) Má to šťávu, má to děj a pod všemi těmi praktikami je prostě romantika :-)

15.06.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Pane JO!!! Tak tahle kniha je naprosto úžasná. Vzala mi dech!!! :-) Rozhodně 5* Všem vřele doporučuju ...... a budu jako jedna jeho fanynka - REMY, JSI BOŽÍÍÍÍ :-D
Už, aby bylo pokračování............

30.05.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Knihu jsem četla na Štědrý den 2013, mamka ji dostala pod stromeček. Hned jsem jí ji zabavila. Moc dobře si pamatuji, jak jsem se nemohla odtrhnout a dočetla ji ještě ten den. Druhý den ráno jsem už maminu přesvědčovala, že si ji musí hned přečíst.
Vzájemná přitažlivost a sex scény nechybí, ale je tu více vykreslena psychologie postav. Tahle kniha mne chytla za srdce a hodně dlouho jsem ji měla v paměti.
Neváhala jsem a koupila si ji taky! Všem doporučuji...

15.05.2015 5 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Mám tu čest napsat první komentář k této knize?
V tom případě musím všechny upozornit, že pokud čekají neco podobného sérii Bez dechu popř. Temtné touhy, tak budou velmi překvapení, žádný sex na každé páté stránce (musím přiznat, že ten je tam spíše jen okrajově).
Od knihy jsem se však nemohla odtrhnout, jen abych věděla, zda končí přesně tak, jak jsem si přála (a to nemyslím ohledně hlavního páru, mne zajímalo jak to bude s Charlesem...)
...... kdo si přečte, pochopí...

24.04.2015 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ SE ODEHRÁVÁ NA STŘEDNÍ (VYSOKÉ) ŠKOLE

Tak dočteno.... Ach můj bože, Ježíšku na křížku, Panenko Marie.... ty bonusy byly vážně úžasný ... ale mně to stejně přišlo neuspokojující... tohle přece nemůže být konec téhle dvojice - jako chápu, že nevím, o čem by měl být další díl, ale...???

Jinak v knize byly ty samé dialogy jako v Počkám na tebe - což je pochopitelné, když je to ten samý příběh jen z jeho pohledu - ale přesto jsou tam i scény, které byly v prvním díle vynechány. Cameron je prostě skvělej... a ty jeho koláčky :-D

01.03.2015 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

WOW nemám slov... A Pax není vůbec žádný ničema!!!

10.10.2014 5 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

Vážně, vážně skvělé... nevěděla jsem, zda se mám smát, brečet nebo nadávat... tuhle sérii prostě žeru. A Bones je prostě k sežrání.. Musím se hned vrhnout na další díl...

21.09.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha mě naprosto uchvátila... proto jsem měla strach vidět film... ale, ne ALE!!! Film je naprosto úžasně natočený!!! Naprosto věrný knize - není divu, že film trvá 2 hodiny, i když kniha není moc tlustá. Ve filmu zachytili vše naprosto přesně z knihy.

"Vím, že na to my tři nevypadáme, ale dohromady máme 5 nohou, 4 oči a 2 páry fungujících plic. " - the best :-D

14.06.2014 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Pro mě takové to pohlazení na duši :-) nedalo mi to a musela číst stále dál - takže jsem ji četla i přes celou noc :-D Aspoň jsem si zpříjemnila jednu zamračenou neděli :-)

24.08.2016 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Agatha Christie je prostě Paní svého řemesla :-) Jedno z dalších super děl :-)

11.08.2016 5 z 5

Petr  Muk - Oceán, Shalom, Slavíci, on (a já) Petr Muk - Oceán, Shalom, Slavíci, on (a já) Karel Deniš

Čtenářská výzva 2015 - MEMOÁR

Při čtení jsem slzela, poslouchala "Tančíš sama" a další hity tohoto velkého muže. U rozhovoru "2010 - MF DNES" mi běhal mráz po zádech a vstávaly mi chloupky na ruce - nevím, zda jste si všimli data, ale ten rozhovor byl pořízen 4 dny před Peťovo smrtí :'(
Velice jsem ocenila seznam TOP písní uvedených na konci knihy ...

04.10.2015 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tahle kniha mne naprosto překvapila. Nejdříve jsem se nemohla vůbec začíst, hlavní hrdinka mi přišla naprosto zvrácená, snad i povrchní.
*MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY*
Jaké to on musel mít tajemství, že odmítne několik nabídek k sňatku a navíc spí s jiným chlapem? A pak to přišlo. Jako čistá rána z nebe. Prostě BUM!!! Od třetí části mne kniha začala bavit. Hlavní hrdinku jsem už nepovažovala za takovou potvoru. Naprosto mě překvapila, jak silná musela být, aby si udržela muže, kterého miluje. Vážně všem moc doporučuji si knihu přečíst :-)

26.08.2015 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Čtenářská výzva 2015 - KLASICKÁ ROMANCE

Konečně jsem knihu dočetla. Trvalo mi to nezvykle dlouho. Nejdříve jsem se vůbec nemohla začíst, začalo mě to bavit až tak v polovině knihy, Elizabeth a pan Darcy, byli skvělí, jen mi dělalo velké problémy neztrácet se v množství názvu panství, vesnic a příjmení obyvatelů :-D. Matoucí pro mě byl i způsob psaní, než jsem si zvykla, že je to z více pohledů a ještě ve třetí osobě, musela jsem se místy vracet, abych si ujasnila, kdo tentokráte nechává nahlédnout do svých úvah. Ale od poloviny knihy už jsem se chytla a bylo to prostě ..... božské. Shlédla jsem i film - byl též úžasný - ale kniha je kniha. Bože, patřím mezi fanynky, které milují pana Darcyho :-)

08.08.2015 4 z 5