BelphegorSara BelphegorSara komentáře u knih

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Skvělá a velmi čtivá. Líbí se mi, že na pořádnou zápletku čekáme dlouho. Bylo to napínavé.

Carrie Carrie Stephen King

Nijak mne neoslovila. Zajímavý příběh, ale zpracování se mi moc nelíbilo.

23.11.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, krásné zpracování a pochmurná atmosféra. Ráda se k ní jednou vrátím.

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Moc pěkná knížka. Pro mladé slečny které baví tajemno ideální a já si u ní skvěle odpočinula :)

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Celkový dojem vůbec není špatný. Přečetla jsem ji rychle a byla super, ale už bych se k ní nevracela.

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Souhlasím s předchozím komentářem: Fantastická kniha!

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Já se od ní nemohla odtrhnout. Skvěle napsaná, ale až moc pobožná. Jinak jsem bya mile překvapena.

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Příběh zajímavý, ale nelíbí se mi jak je kniha psaná.

23.11.2017 2 z 5

Problémy zazobaný holky Problémy zazobaný holky Babe Walker

Vtipná a drzá. Líbila se mi a hodně.

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

První kniha kterou jsem si vybrala podle krásného obalu :) Nelituji! Krásný příběh a velice sympatická hlavní hrdinka. Mystičnost a malinko složitější styl psaní autorky, této knize přidávají. Patří k mým oblíbeným.

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Přečetla jsem ji celkem rychle a nelituji. Každopádně v některých částech byla opravdu velmi nudná.

23.11.2017 3 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Krásný a smutný příběh. Nemohla jsem přestat číst. Různé osobnosti střídající se v jedné mladé slečně která si prožila velké trauma mě absolutně ohromily. Nic podobného jsem zatím nečetla.

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Není co vytknout! Skvělá knížka.

Označená Označená Kristin Cast

Tuto knihu mám vždy velmi rychle přečtenou. Přečetla jsem zatím jen 4 díly, ale s radostí se pustím do dalších. Postavy, zápletky a prostředí jsou mi velmi sympatické a nemůžu se vždy odtrhnout. Jsem ráda, že jsem na tuto sérii narazila.

23.11.2017 5 z 5

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

Tuto knihu jsem si kdysi půjčila v knihovně a moc jsem se těšila až si ji přečtu. Když jsem s tím začala tak jen s velkou obtíží jsem se dostala dál než na druhou kapitolu. Ze začátku mě vůbec nebavila, ale potom... Skvělé! Když jsem ji četla podruhé tak mi to dávalo větší smysl a vnímala jsem tu temnou atmosféru a hltala zápletky. Kromě celkem nudného začátku nemám co vytknout.

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Tato kniha se mi velmi vryla do paměti. Přečetla jsem ji za pouhých pár hodin a doslova jsem se do ní ponořila. Skvělý příběh, hezky napsáno a Hedrou jsem byla okouzlena! Nemám co vytknout.

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Blackwood měl krásnou atmosféru a hlavní hrdinka byla sympatická. Ubírám však bod za konec knihy. Autorka si s tím mohla trochu pohrát a nebylo by co vytknout.

Prima parta Prima parta Jana Smetanová

Mizerné.

23.11.2017 2 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

První jsem viděla seriál který miluju. Knihy jsem přečetla všechny jedním dechem a byy skvělé, ale bylo těžký si hlavní postavy představit jinak než v seriálu. Například Emily jako zrzku a Spencer jako blondýnku.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Tuto knihu mám velmi ráda. Film je mizerný a celá ta mánie kolem toho taktéž. Já tuhle knihu znala dříve než film a moc mne bavila. Ubírám 2 hvězdičky za klasickou představu upíra jako sexy hezouna. Ach, kam se poděli upíři jako Nosferatu či Drákula?

22.11.2017 3 z 5