BelphegorSara BelphegorSara komentáře u knih

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Velmi hezky napsaná knížka. Věřím, že ji ocení zejména děti na táborech kdy si vyprávějí strašidelné historky. Já ji přečetla jedním dechem a druhý i třetí díl také.

22.11.2017 4 z 5

Heavy Metal Heavy Metal Kory Grow

Krásné zpracování a nádherné fotografie. Myslím, že nemám co vytknout.

Revoltikon Revoltikon Bronislav Kovařík

Jak již bylo napsáno: MÁSTRPÍS! Klobouk dolů. Hypnos jako kapelu miluju a Bruno je nesmírně charismatický člověk. Kniha je zařazena mezi mé klenoty.

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Moje první přečtená kniha. Úžasná, krásná..

Pověrčivý Pověrčivý Robert Lawrence Stine

Nemám co vytknout. Přečetla jsem ji tak 50x a stejně se k ní zase jednou vrátím.

22.11.2017 5 z 5

Jedna z mých milovaných knih od Kinga. Nemohla jsem se odtrhnout. Líbí se mi, že je to příběh o něčem co se může stát každému jednomu z nás. Krásně popsané detaily a hezky vyjádřené pocity malé holčičky této knize přidávají.

22.11.2017 4 z 5

Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Jeremy Strong

Skvělá! Směju se u ní pořád a to mi je 20 :) Mám ji přečtenou několikrát a nelituji. Vždy zvedne náladu.

Smutek sluší bárbínám Smutek sluší bárbínám Klára Škorpilová

Velmi čtivý, vtipný a ironický román. Tuto knihu jsem poprvé četa v mých 14 letech a od té doby se k ní pokaždé ráda vrátím. Mám ji přečtenou zhruba 10x a nikdy nelituji :) U některých kapitol jsem se vážně zasmála a ačkoli romány o dívkách a jejich problémech nemusím tak tohle je výjimka.

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Já od toho čekala daleko víc. Knihu jsem měla přečtenou do hodiny a půl. Čekala bych, že bude lepší už podle názvu, ale ten příběh byl uplně o něčem jiném. Trošku jsem se do toho dostala když odjela s tím klukem, ale pak zase zklamání. Hodně slabá povídka.

22.11.2017

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Tuto knihu teprve začínám číst, ale už jsem si nějaký obrázek udělala. Všechny příběhy o Zaklínači mne bavily, ale tenhle je zatím nejslabší. Kniha mne baví, ale délka kapitol a mnoho latinských výrazů působí přehnaně. Snad bude zbytek knihy lepší :)

22.11.2017