Problémy zazobaný holky

Kniha Problémy zazobaný holky vznikla ze zápisků na Twitteru a v současnosti má nespočet fanoušků. Je jednou z amerických knih „o kterých se mluví“. Na první pohled se může zdát, že je určena hlavně mladší generaci dívek, která vzývá vysoké podpatky od Loubotina a oblečení Prada, ale ve skutečnosti osloví všechny, kdo mají rádi legraci, ironii a zesměšňování „nicotných“ problémů nóbl společnosti. Je to dokonalá karikatura na současný svět reality show, seriálů, reklam, zhýčkaných hvězd a celebrit, módy, honby za dokonalou krásou, nakupování, přílišného bohatství a neschopnosti vnímat realitu. Starostem hlavní hrdinky Babe je možné se smát či vysmívat, ale něčím je čtenářům blízká - a hlavně je zaručeně rozesměje. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144442/problemy-zazobany-holky-144442.jpg 3.246
Literatura světová, Humor

Vydáno: , Bourdon

White Girl Problems, 2010

Kniha Problémy zazobaný holky

DeathHarmony
21.09.2020

Musím říct, že jsem si od toho moc neslibovala... Ale nakonec to bylo takové oddechové čtení, při kterém se člověk i párkrát zasmál a někdy nevěřícně kroutil hlavou.
Je nutné to ovšem brát s velkou nadsázkou...! Problémy, co hlavní postava řeší, jsou skutečně... Specifické. No... Zkrátka to není asi pro každého:))

22.04.2020

Na mě to působilo, jako když té holce bylo všechno jedno, prostě si ani nelámala hlavu s tím gayem.... A to bylo divný. Je to takový deník namyšlené Američanky která si maže hubu medem... Na začátku jsem si myslela že aspoň trochu zlepší chování, ale nene-

Nedoporučuji, ztráta času

Terinka-ka
10.02.2018

Je to děsná ptákárna a stupidita, ale Babe stejně miluju.
Kniha se musí číst samozřejmě a nadsázkou. A taky tak v době, kdy je vám 17-19

BelphegorSara
23.11.2017

Vtipná a drzá. Líbila se mi a hodně.

KaileyBlot
21.07.2016

Tohle bylo... divný. Asi to bylo myšleno vtipně, ale mě to přišlo spíš nechutný a opravdu přehnaný. Poslední stránky jsem jen tak prolétla aby se neřeklo, ale už mě kniha celkem nudila. Moc se mi to nelíbilo.

sarah2851
27.03.2015

Moje nejoblíbenější kniha. Nechtěla jsem se od ní odtrhnout ani na vteřinu. Pravda, je to hodně o sexu a občas mi Babe přišla jako obyčejná děvka, sorry za výraz. Přesto jsem knihou nadšená. Opravdu mě pobavila a četla se skvěle :)

jana4550
25.11.2014

Tak...knihu jsem objevila nahodou v knihovne. Libil se mi nazev a zhruba pulka knihy...pak uz to byla nuda bez vetsiho deje. Vzhledem k tomu, cim jako rodina, ted prochazime, tak mi jeji problemy prijdou opravdu ,,nechutne". Je to proste jen o povrchni holce....ztrata casu, alespon za mne.

zajecicetwisp
22.10.2013

Knížka se mi moc líbila,i tak bych ji ale nedoporučila slečnám 13 a níž.Knížka chrlí sprosté výrazy a sexualitu na každé stránce,ale i tak se mi moc líbila a proto bych ocenila druhý díl.