bcmike bcmike komentáře u knih

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další kniha od Chrise Cartera, která mě pohltila od začátku až do konce. Ačkoliv již jsou některé vraždy po přečtení všech minulých děl předvídatelné a brutalita se dá očekávat, nikdy mě děj nenudil a byl velice napínavý. Trochu mě mrzel rychlý konec, ale aspoň měl příběh dynamiku a nebyl plný nudných pasáží. Jestli se nemýlím, tak v této knize poprvé autor zdlouhavě nevysvětloval, jak byl Hunter od mala chytrý a co ho potkalo za tragédii s matkou a že má velké problémy s nespavostí (to tam bylo jen lehce). Jinak už se moc těším na další knihu. Snad se autor po rodinné tragédii neuzavře do sebe a nepřestane psát. Je to můj nejoblíbenější autor.

26.09.2021 5 z 5

Lars láme kosti Lars láme kosti Daniel Gris

Kniha mi přišla stejně skvělá jako první díl. Je stále psána lehkým odpočinkovým stylem plným skvělého humoru a super Larsových keců, které opravdu škodolibě rozesmějí. Všem doporučuji.

23.06.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha se mi velmi líbila. Kolem poloviny knihy se mi zdál děj trochu zbytečně natahovaný, ale konec se zase velmi zlepšil a výsledný dojem je tedy velmi dobrý. Letos jsem četl již lepší kousky, a tak jen 4 hvězdičky, ale ostatním knihu určitě doporučuji.

09.05.2021 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Pro mě velké překvapení. Od knihy jsem moc neočekával, ale nakonec jsem byl zcela nadšen a četl jsem jí jedním dechem až do konce. V výsledku to byla jedna z nejlepších a nejnapínavějších detektivek, které jsem tento rok četl.

21.04.2021 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Přečetl jsem mnoho knih, ale nikdy jsem předtím nezkusil českého autora. Shodou náhod jsem v nabídce e-knih zahlédl tuto knihu a zjistil, že je navíc velmi dobře hodnocená. Tak jsem si řekl, že udělám výjimku a zkusím to, a že v nejhorším knihu odložím a začnu číst něco jiného. Ale můžu říct, že mě autor velmi překvapil a formu jeho psaní mohu zařadit mezi to nejlepší, co jsem kdy četl. Kniha se mi četla velmi lehce a jeho styl popisování událostí a humor mě velmi bavil. Ve výsledku jsem knihu přečetl za pár dnů a nemohu se dočkat pokračování! Všem mohu jen doporučit.

04.04.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Kniha se mi opět velice líbila a byla našlápnutá od začátku až do konce. Konec byl na můj vkus trochu uspěchaný a trochu až přehnaně překombinovaný. Klidně by se autor mohl ještě o aspoň 50 stránek více rozepsat. Nic to ale nemění na tom, že jsem byl opět velice spokojen a budu se těšit na další knihy tohoto skvělého autora.

27.03.2021 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Po dlouhé době mě opravdu něco bavilo od začátku až do konce a knihu mohu jen doporučit. Určitě to od Ursuly Poznanski není poslední kniha, kterou si přečtu. Již jsem si i další díly také zakoupil.

14.03.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Čím novější knížka, tím lepší. Z této knihy jsem byl opravdu nadšeny a musel jsem pořád číst.

12.10.2018 5 z 5

Město Město Dean Koontz

Tato kniha je pro mě velké zklamání. Tvorbu Deana Koontze přímo miluji, ale v tomto dílě jsem ho absolutně nepoznával. Příběh postrádal absolutně napínavé až strašidelné části na které jsme v jeho tvorbě zvyklí, ale co mě velice překvapilo bylo, že autor velice do podrobna rozvádí naprosto nedůležité a nezajímavé věci a těm důležitým naopak nevěnuje žadnou pozornost. Mohu říci, že jsem měl mockrát během čtení chuť knihu odložit a již se k ní nevracet. Kdyby tato kniha byla pouze krátká povídka, tak by nejspíš byla velice zajímavá, ale takto to pro mě byly jen hodiny nudy.

17.04.2016 2 z 5

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

Ačkoliv je kniha plná náboženství, které zrovna moc nemusím, kniha se mi moc líbila. Johna Saula mám moc rád a toto bych od něj absolutně nečekal, ale četlo se to moc pěkně a byl jsem zvědavý, čím mě ještě kniha překvapí. Rozhodně knihu doporučuji.

09.02.2013 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Jedna z nejlepších Kingovek. Všem moc doporučuji.

02.01.2013 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Skvělá kniha, která nás nutí se nad sebou zamyslet. Všem moc doporučuji. Je tedy ale opravdu moc dlouhá :).

02.01.2013 5 z 5