barcamilujecist barcamilujecist komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

(SPOILER) Jak se jmenuje? Andrea. Věta, která mi úplně změnila pohled na Grahama. Knížka byla super, Quinn mi bylo strašně líto v průběhu knížky. Kniha ukazuje, že manželství nejsou vždycky procházka růžovou zahradou, ale ve výsledku jsem spokojená jak to dopadlo

21.01.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

(SPOILER) Nádherná kniha,bylo hezké jak to dopadlo, že si hrdinka uvědomila, že stojí za to žít. Doporučuju!!!!

27.11.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) úžasná knížka, Ryle byl u začátku super člověk, vše se otočilo v 14.kapitole kdy jsem ho začala nenávidět...... Zato Atlas to je úplně jiná liga. Nejlepší knížka co jsem doposud od autorky četla:)))))

27.12.2022 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Byla to úžasná knížka, přečetla jsem ji za jeden den, určitě si ji někdy přečtu znova

24.09.2022 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Miluju tu knížku, super happy ending:D Určitě se k ní někdy vrátím, teď si jdu pustit film a posoudit s knihou:)

30.10.2022 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Knížku jsem zhltla za jeden den, chtěla jsem si ji přečíst na dovolené ale nějak na to nevyšel čas, dostala jsem se k ní v říjnu:DDKniha byla čtivá, oddechová, věřím že se k ní ještě někdy vrátím.

28.10.2022 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Super knížka přečetla jsem ji za půl dne, oddychová, děj byl bohužel mírně předvýdatelný, i tak doporučuji.

10.04.2023 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Úžasné jako minulý díl, ale dámy a pánové ten konec je něco. Hned si musím přečíst 3. díl. Doporučuju!!!

08.02.2023 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Nedokázala jsem knihu odložit, dokud jsem nedočetla až do konce. Jak je zezadu napsáno, úhlavním nepřítelem v této knize je vaše mysl.

28.12.2022 5 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

(SPOILER) Další super oddechová knížka od Kasie, postavy jsem si oblíbila a strašně jsem si přála ať to Abby nakonec s Copperem vyjde, miluju knížky se šťastným koncem.

26.09.2022 5 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Knížka byla úžasná, bála jsem se že je velmi přeceňovaná, ale naštěstí jsem pravdu neměla. Lidé psali že v knize byl zvrat, ALE PÁNI. Tohle jsem vážně nečekala....

31.01.2023 5 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Hezká oddychová knížka, zhltla jsem ji za 2 dny. Augusta zbožňuju:D

20.01.2023 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Ach můj bože, mě se kniha strašně líbila. Jas mi byla u začátku protivná, ale Ivan Lukov rozhodně nezklamal:d DOPORUČUJU!!

20.01.2023 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Knížka byla krásná, dojemná. Říkala jsem si že mě nic nerozbrečí ale ten konec....Donutila mě zamyslet se nad hodně věcmi. Všem doporučuju.

18.11.2022 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

(SPOILER) hezká oddychová knížka, všechno jako v pohádce, pak se to ale pokazí, úplně jsem cítila tu úzkost co Penny , naštěstí všechno dopadne dobře. Hned jdu kupovat druhý díl, zajímá mě co se bude dít v životě Penny dál.

23.10.2022 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Kniha mi zlomila srdce, probrečela jsem ji celou ale bylo to úžasné čtení. Určitě doporučuju

25.03.2023 5 z 5

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

Oddychová série to byla, je mi líto, že je to poslední díl série. Snad se k ní jednou zase vrátím

11.01.2023 5 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

hezké klidové čtení, s hrnkem kakaa u vánočního stromku:D

30.12.2022 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

na Vánoce ideální čtení:D

27.12.2022 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

John Green mě nezklamal:)

29.10.2022 4 z 5