barcamilujecist barcamilujecist komentáře u knih

Caraval Caraval Stephanie Garber

Doposud moje nejoblíbenější knížka, jakou jsem kdy četla. Děj byl úžasný, magický ostrov mě vtáhnul. Hned si jdu přečíst druhý díl. DOPORUČUJU!!!

15.04.2023

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Kniha byla super, vyšel i seriál, na knížku to ale nemá. Doporučuji, těším se na další díl.

10.04.2023 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Super knížka přečetla jsem ji za půl dne, oddychová, děj byl bohužel mírně předvýdatelný, i tak doporučuji.

10.04.2023 5 z 5

Bez citu Bez citu Neal Shusterman

Neal je můj oblíbený autor a jako obvykle nezklamal. Nemůžu se dočkat na další díl

03.04.2023 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Kniha mi zlomila srdce, probrečela jsem ji celou ale bylo to úžasné čtení. Určitě doporučuju

25.03.2023 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Úžasné jako minulý díl, ale dámy a pánové ten konec je něco. Hned si musím přečíst 3. díl. Doporučuju!!!

08.02.2023 5 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Knížka byla úžasná, bála jsem se že je velmi přeceňovaná, ale naštěstí jsem pravdu neměla. Lidé psali že v knize byl zvrat, ALE PÁNI. Tohle jsem vážně nečekala....

31.01.2023 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Aaron Warner je prostě nejlepší fikcionální muž.

27.01.2023 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

(SPOILER) Jak se jmenuje? Andrea. Věta, která mi úplně změnila pohled na Grahama. Knížka byla super, Quinn mi bylo strašně líto v průběhu knížky. Kniha ukazuje, že manželství nejsou vždycky procházka růžovou zahradou, ale ve výsledku jsem spokojená jak to dopadlo

21.01.2023 5 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Hezká oddychová knížka, zhltla jsem ji za 2 dny. Augusta zbožňuju:D

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Ach můj bože, mě se kniha strašně líbila. Jas mi byla u začátku protivná, ale Ivan Lukov rozhodně nezklamal:d DOPORUČUJU!!

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Knížku jsem měla v seznamu strašně dlouho- všude byla vyprodaná. Konečně se ke mne také dostala a rozhodně nelituju, začetla jsem se a přečetla ji za jeden den. Zajímalo by mě jak to bude pokračovat.....

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

Oddychová série to byla, je mi líto, že je to poslední díl série. Snad se k ní jednou zase vrátím

11.01.2023 5 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

hezké klidové čtení, s hrnkem kakaa u vánočního stromku:D

30.12.2022 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Nedokázala jsem knihu odložit, dokud jsem nedočetla až do konce. Jak je zezadu napsáno, úhlavním nepřítelem v této knize je vaše mysl.

28.12.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) úžasná knížka, Ryle byl u začátku super člověk, vše se otočilo v 14.kapitole kdy jsem ho začala nenávidět...... Zato Atlas to je úplně jiná liga. Nejlepší knížka co jsem doposud od autorky četla:)))))

27.12.2022 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

na Vánoce ideální čtení:D

27.12.2022 5 z 5

Andělé Andělé Doreen Virtue

Úžasná knížka, koupena v antikvariátu ze zvídavosti. Určitě ještě nadále budu pracovat s anděly:D Doporučuju komukoliv kdo se o to aspoň trošku zajímá

04.12.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

(SPOILER) Nádherná kniha,bylo hezké jak to dopadlo, že si hrdinka uvědomila, že stojí za to žít. Doporučuju!!!!

27.11.2022 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Knížka byla krásná, dojemná. Říkala jsem si že mě nic nerozbrečí ale ten konec....Donutila mě zamyslet se nad hodně věcmi. Všem doporučuju.

18.11.2022 5 z 5