B18r B18r komentáře u knih

Smysluplná vražda Smysluplná vražda Agatha Christie

Toto byla má první knížka od Agathy a určitě ne poslední. Příjemná detektivka, která se mi velmi dobře četla. Zápletka zajímavá, takže jsem měla během dvou večerů v posteli přečteno :)

03.09.2022 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Autorka nezklamala. Jsem moc ráda, že jsem si knihu přečetla. Je to silný příběh.

28.08.2022 5 z 5

Na mě velice těžce psaná kniha a proto jsem musela některé stránky přelouskat i dvakrát, abych pochopila myšlenku. Nicméně jsem ráda, že mi kniha přišla do ruky a mnohdy jsem se k textům v knize vrátila.

Protože Protože Petr Casanova

Kniha, která mi pomohla najít odpovědi k některým životním otázkám. Knihu nejde vzít na jeden zátah, ale čím pomaleji a u toho se zamyslet.

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Knížka velice čtivá plná vět k zamyšlení. Sama jsem se dotkla hranice smrti a opravdu se člověku změní život a začne na věci pohlížet jinak.

23.12.2021 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha se mi líbila. Četla jsem ji o trochu pomaleji než první, ale super. :)

19.03.2015 4 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Kniha se mi velice líbila. Možná jsem čekala trochu více z vězeňského života, ale i tak se mi to líbilo. Zápletka super a konec na jedničku.

19.03.2015 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Kniha se mi moc líbila a člověk se po přečtení této knihy hodně zamyslí.. :)

13.03.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Knížka se mi líbila, ale příběh byl o něco slabší něž dvě předchozí knížky: Poslední dopis od tvé lásky a Než jsem tě poznala. Knížka se mi četla krásně jako ostatně vše od této spisovatelky. :)

11.03.2015 4 z 5

Hrajeme si s Fimo hmotou Hrajeme si s Fimo hmotou Monika Brýdová

Krásně provedená knížka. Je v ní spouta nápadů a rychle se z ní člověk cokoli naučí :)

05.03.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná knížka, která člověka zasáhne... Moc se mi líbila...

04.03.2015 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Moje první knížka ... Super ...

Šperky z FIMO hmoty Šperky z FIMO hmoty Monika Brýdová

Super knížka plná dobrých nápadů a návodů...! lze se z ní vše rychle a snadno naučit :)

Kouzlení s FIMO hmotou Kouzlení s FIMO hmotou Monika Brýdová

Hrátky s FIMO hmotou Hrátky s FIMO hmotou Monika Brýdová

Herák Herák Melvin Burgess

Kniha se mi líbila, ale v této tématice znám lepší..

01.03.2015 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

První díl se mi moc líbil a klidně bych si ho přečetla znovu. Oddechovka a krásně čtivá ...

01.03.2015 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásný příběh. Trochu předvídatelný, ale jinak se mi kniha moc moc líbila.

01.03.2015 5 z 5

Muži, kteří mě zkazili Muži, kteří mě zkazili Klára Staňková

Strašný, hrozný, zbytečně utracené peníze a ani zadek si s tím neutřete. ODPAD!! Nerozumím tomu jak tohle autorka vůbec mohla publikovat!

01.03.2015 odpad!